کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ملانیا ترامپ از رسانه هایی که او را فاحشه نامیدند شکایت می‌کند

یکی از جنجال برانگیزترین اخباری که پس از انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور در رسانه های امریکا پخش شد این خبر بود که ملانیا ترامپ از رسانه هایی که او را فاحشه نامیدند شکایت می‌کند. وکیل او در مصاحبه با درپ گفت ” خانم ترامپ علیه چندین سازمان خبری اخطاریه‌ی دعوی حقوقی صادر کرده است “

ملانیا ترامپ از رسانه هایی که او را فاحشه نامیدند شکایت می‌کند

درست زمانی‌که فکر می‌کردید انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ دیگر نمی‌توانست از این مسخره‌تر شود، ملانیا ترامپ تهدید می‌کند علیه دیلی‌میل انگلستان – و هر نشریه‌ی دیگری که از این جریان پیروی کند – به خاطر مقاله‌ای درباره‌ی این‌که آیا طی دوران مدل بودنش به عنوان یک فاحشه‌ی گران‌قیمت کار کرده است یا خیر، شکایت می‌کند.

چارلز هاردر، وکیل ملانیا ترامپ، روز دوشنبه در ایمیلی به درپ گفت: ” خانم ترامپ به دلیل اظهارات کذب و افتراآمیز درباره‌ی ’ فاحشه ‘ بودنش در دهه‌ی ۱۹۹۰، علیه چندین سازمان خبریاز جمله دیلی‌میل اخطاریه‌ی دعوی حقوقی صادر کرده است.“

مطلب مرتبط:‌ ملانیا ترامپ : ۱۲ نکته خواندنی از بانوی اول آمریکا

هاردر که در دادخواهی موفق علیه وب‌گاه گوکر، نماینده‌ی هالک هوگان بود، در ادامه گفت: ” تمام چنین اظهاراتی ۱۰۰٪ کذب هستند، و به شدت به آبروی او لطمه می‌زنند و از نظر شخصی آزاردهنده هستند. او  درک می‌کند که رسانه‌های خبری در کمپین ریاست جمهوری آزادی عمل خاصی دارند، اما دروغگویی آشکار به این شیوه درباره‌ی او، تمام مرزهای گزارشگری خبری صحیح و نجابت انسانی را زیرپا می‌گذارد.“

این جنجال روز جمعه و به دنبال انتشار مقاله‌ای با این تیتر در دیلی‌میل شروع شد: ” عکس‌های برهنه، و سوالات دردسرساز درباره‌ی ویزا که رفع نمی‌شوند:‌ گذشته‌ی بسیار بی‌بندوبار همسر اسلونیایی دونالد ترامپ“. این مقاله بدون ادعای حقیقی بودن، ادعاهای قدیمی را درباره‌ی آن‌که ملانیا ترامپ سابقا فاحشه‌ای کلاس بالا بوده است بررسی می‌کند.

این مقاله آن‌چه را که گفته می‌شود کتابی به نام ” از فاحشه‌خانه تا کاخ سفید: داستان واقعی ملانیا ترامپ “ نام دارد، نقل می‌کند. دیلی‌میل اعتراف کرد که ” هیچ اثری از نویسنده‌ی کتاب را – آدام شلکتر- نمی‌توان در آن یافت“. اما این مقاله گفته‌ی کتاب را نقل قول می‌کند که آژانس مدلینگی که ملانیا ترامپ در میلان در آن کار می‌کرد ”چیزی شبیه یک کلوپ شبانه‌ی آقایان“ بوده است.

دیلی‌میل هم‌چنین از مقاله‌ای در نشریه‌ای از کشور زادگاه ملانیا ترامپ نقل قول می‌کند که ادعا کرد آژانس مدلینگ او در نیویورک، که توسط پائولو زامپولی کارآفرین نیویورکی اداره می‌شود، به عنوان یک آژانس اجاره‌ی فاحشه برای مشتریان ثروتمند عمل می‌کرده است. این مقاله اظهار کرد برخی مدل‌ها دو کارت ویزیت ارائه می‌کردند ـ یکی برای مدلینگ و دیگری برای رابطه‌ی جنسی.

مطلب مرتبط: داستان پشت پرده مد سیاسی : ملانیا ترامپ و بیل کلینتون

دیلی‌میل گفت نویسنده‌ی این مقاله‌ی پای گزارش خود ایستاد اما از تایید ادعاهایش سر باز زد. این نشریه به درخواست برای اظهار نظر در این باره بلافاصله جواب نداد. وب‌گاه اینکویزیتور و بای‌پارتیزان‌ریپورت  تکذیب‌نامه‌هایی صادر کردند. این رسانه‌ها به خاطر تکرار اتهامات عذرخواهی کردند.

بای‌پارتیزان نوشت: ”عمیقا از گزارش ماجرایی چنین بی‌ادبانه پشیمانیم “. و اینکویزیتور گفت در حالی‌که نویسندگانش ” شایعات نقل شده که ملانیا ترامپ در گذشته به عنوان یک فاحشه پول دریافت می‌کرده است، درست نکرده‌اند، نویسنده‌ی مورد نظر در بررسی حقیقت یا حفظ یک فاصله‌ی درست میان طعنه و حقیقت به قدر کافی تلاش نکرده است.“

پیش‌تر در همین ماه، نیویورک‌پست عکس‌های برهنه‌ی ملانیا ترامپ را از دوران کاری‌اش به عنوان مدل منتشر کرده بود.

روزهای معصومانه‌تر کمپین انتخابات را یادتان هست، وقتی که عکس‌های برهنه‌ی بانوی اول احتمالی به نوعی تکان‌دهنده احساس می‌شد؟


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – اسما حسنی

منبع:‌ د رپ

ملانیا ترامپ از رسانه هایی که او را فاحشه نامیدند شکایت می‌کند


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی