کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مقایسه حقوق ۱۱ رئیس جمهور و نخست وزیر دنیا با حقوق ترامپ

این مطلب گزارشی است درباره مقایسه حقوق ۱۱ رئیس جمهور و نخست وزیر دنیا با حقوق ترامپ که اخیرا در بیزینس اینسایدر به چاپ رسیده است. با ما همراه باشید و ببینید میزان حقوق دریافتی سردمداران سیاست دنیا چقدر است.

مقایسه حقوق ۱۱ رئیس جمهور و نخست وزیر دنیا با ترامپ

برای سردمدار و رییس جمهور یک کشور شدن صرفا داشتن مهمات جنگی و قدرت نظامی یا یک ارتش قوی از نسل جوان کافی نیست تا یک رئیس جمهور سازندگی جامعه را تضمین کند. بلکه باید تعادل بسیار ظریفی بین پیشرفت یک کشور و دفاع از ارزش های اخلاقی و اصول اجتماعی برقرار کند و  نسبت به تمام افراد جامعه مسئولیت پذیری داشته باشد. در این صورت است که شما می توانید اطمینان حاصل کنید که رئیس جمهور منتخب تان به تمام مسئولیت ها و وظایف خود عمل می کند و خواسته های جامعه را به نحو احسن پاسخگوست.

البته برعهده گرفتن این مسئولیت هم توسط روسای جمهور و سردمداران خودش حکایتی دارد که باید میزان حقوق و مزایای آنان چگونه جوابگوی این حجم بزرگ از مسئولیت است.

گزارش عایدی های هیلاری و بیل کلینتون در ۲۰۱۵ نشان می داد که آنها بیش از ۱۰ میلیون دلار فقط از طریق سخنرانی ها و حق الامتیازهایشان – به جز حقوق دریافتی خود- کسب درآمد داشته اند. با این وجود پایه پرداخت حقوق به رهبران جهان چیزی است که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

مطلب مرتبط:۱۵ عکس ترامپ که نمی خواهد به شما نشان دهد

در اینجا میزان حقوق دریافتی ۱۲ رئیس جمهور و نخست وزیر جهان در کشورهایی که بزرگترین اقتصاد جهان را دارند آمده است. با ما همراه باشید و تفاوت عجیب و غریب حقوق ترامپ باسایر سیاستمداران دنیا را ببینید. البته اخباری که در ۳ ماهه‌ی نخست ریاست جمهوری ترامپ منتشر شد نشان می داد که او اولین حقوق خود را به جامعه امریکا بخشید و از دریافت آن خودداری کرد!

جدول


تحریریه سایت کسب و کار بازده  – پریسا جعفری

بیزینس اینسایدر

مقایسه حقوق ۱۱ رئیس جمهور و نخست وزیر دنیا با حقوق ترامپ


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی