کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مظنون بمب گذاری منچستر شناسایی شد

مظنون بمب گذاری منچستر شناسایی شد. تحقیقات درباره انفجار در سالن کنسرتی در شهر منچستر در روز سه شنبه ادامه یافت. پلیس بریتانیا فرد بمب گذار را سلمان عابدی ۲۲ ساله شناسایی کرده است. مدارک حاکی است که عابدی در خانه ای در حومه منچستر ساکن بود.

مظنون بمب گذاری منچستر شناسایی شد

به نوشته نشریه بریتانیایی تلگراف، عابدی در سال ۱۹۹۴ در منچستر متولد شد. او فرزند سوم خانواده ای چهار فرزندی بود که رژیم معمر قذافی در لیبی را ترک کرده و در بریتانیا پناهنده شدند.

آنان ده سال گذشته در حومه جنوبی منچستر ساکن بودند و قبل از آن در لندن زندگی می کردند. پدر و مادر خانواده هر دو متولد لیبی هستند و سه پسر و یک دختر داشتند.

با آن که داعش مسئولیت انفجار انتحاری شامگاه دوشنبه در شهر منچستر در شمال بریتانیا را برعهده گرفته اما ماموران ارشد امنیتی آمریکایی گفتند این ادعا قابل تایید نیست. پلیس یک جوان ۲۳ ساله را در ارتباط با این حمله بازداشت کرده است.

ترزا می نخست وزیر بریتانیا و پلیس این کشور گفته اند که فرد بمب گذار در جریان انفجار کشته شد.

انفجار در کنسرت خواننده و بازیگر آمریکایی آریانا گرانده، شامگاه دوشنبه در منچستر آرِنا، یکی از بزرگترین سالن های کنسرت سرپوشیده جهان رخ داد. مخاطبان این کنسرت نوجوانان بودند و خبرگزاری آسوشیتدپرس می گوید یک دختربچه هشت ساله جوانترین قربانی انفجار بود.

این انفجار ۲۲ نفر را به کشتن داد و ده ها نفر را مجروح کرد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

مظنون بمب گذاری منچستر شناسایی شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی