کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چطور مشکل کمبود حافظه تلفن هوشمند تان را حل کنید

اگر شما هم با محدودیت‌ها و فضای کم تلفن هوشمندتان خسته شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم این گزارش را تا انتها بخوانید.

چطور مشکل کمبود حافظه تلفن هوشمند تان را حل کنید

اکمبود حافظه تلفن هوشمندز جایی که دیگر رایانه‌ها و لپ تاپ‌ها قدیمی شده و افراد بیشتر از تلفن‌های همراهشان استفاده می‌کنند، باید با محدودیت‌ها و فضای کم ( Low Storage ) شان نیز مقابله کنند.
یکی از این روش‌ها استفاده از Wireless Storage هاست. این هارد درایوهای قدرتمند نسل جدیدی از هارد اکسترنال ها هستند که به شما امکان می‌دهند بدون هرگونه سیم به تلفن‌های همراه، لپ تاپ‌ها و دیگر دستگاه‌های هوشمند دیجیتالی متصل شود ، قابلیت‌های این گجت به همین جاها ختم نمی‌شود.

مطلب مرتبط: ۵ برنامه که باید از روی گوشی هوشمندتان پاک کنید

Wireless Hard Drive چیست؟

همان طور که در بالا نیز گفتیم، یک هارد اکسترنال وایرلس می‌باشد که برای اتصال به دستگاه‌ها به سیم نیاز ندارد. خیلی از دستگاه‌ها چه اندرویدی، چه iOS و حتی لپ تاپ‌هایی که از USB پشتیبانی نمی‌کنند یا اتصالی خاص دارند، در اتصال به هر هارد دیگر با مشکل مواجه هستند.بنابراین اگر بخواهید فایل‌هایتان را آسان جا به جا کنید، یا باید اتصالات خاص تهیه کرده و یا در دستگاه‌های پشتیبانی کننده شاهد تخلیه سریع باتری (برای روشن کردن هارد) باشید.

مطلب مرتبط: چطور سرعت گوشی اندرویدی را در ۵ دقیقه افزایش دهیم

کمبود حافظه تلفن هوشمند

اما از آن طرف قضیه Wireless Hard Drive ها باتری هستند و شبکه Wi-Fi خود را ارائه می‌کنند. بنابراین هر دستگاه تنها کافیست با استفاده از رمز به آن متصل شود. اگر هم با رایانه یا مک به آن وصل شوید، می‌توانید در File Explorer یا Finder آن را مشاهده کنید، در تلفن همراه نیز پنجره ای باز حواهد شد و شما را با مراحل کار آشنا خواهد کرد ، اکثر سازندگان عمر باتری این دستگاه‌ها را ۶ ساعت کار، و ۲۰ ساعت در حالت استندبای تخمین زده‌اند.


سایت کسب و کار بازده

چطور مشکل کمبود حافظه تلفن هوشمند تان را حل کنید

باشگاه خبرنگاران


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی