کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۹ مشخصه زنان جذاب و خواستنی که باید بدانید

لغت “خواستنی” در واژه‌نامه‌ها به‌عنوان “چیزی است که خواستن یا داشتن‌اش ارزش دارد؛ دوست‌داشتنی، عالی یا خوب” تعریف می‌شود. هر زن یا مردی که رویای آینده‌اش را می‌بیند، احتمالا آن چه بیش‌تر دوست دارد را تصور می‌کند. هم‌چنین احتمالا بیشتر زنان در مواردی دلشان می‌خواسته خواستنی‌تر باشند. درحالی‌که جهان هم‌چنان مشتاق است به مشخصه‌های زنان جذاب و خواستنی پی ببرد، حقیقت این است که تنها کاری که از دست‌مان بر می‌آید این است که به آن موضوع فکر کنیم و حدس بزنیم.  تعریف زنان جذاب و خواستنی هم‌چنان در حال تحول است.

۹ مشخصه زنان جذاب و خواستنی که باید بدانید

هرچند، می‌توانیم با اطمینان بگوییم زنان جذاب و خواستنی احتمالا این ۹ مشخصه را دارند.

۱. در پی دیگران نیستند

زنان جذاب و خواستنی ترجیح می‌دهند در پی دیوانه‌کنندگی خودشان باشند، چرا که می‌دانند در پی دیگران راه افتادن تنها به‌معنای هدر دادن زمان است. هم‌چنین می‌دانند بهترین ایده این خواهد بود که نسخه‌ی بهتری از خودشان باشند. وقتی آنها در زندگی‌شان پیشرفت کنند جهان نیز به آنها توجه خواهد کرد.

آن‌ها وقتی برای این تعقیب‌کردن‌ها ندارند چرا که بسیار مشغول ساختن یک زندگی بهتر برای خودشان هستند. و این همان چیزی است که یک زن را خواستنی‌تر می‌کند – این گرایش اعتماد به‌نفس و بی‌خیالی در مورد دیگران. آنها به‌خودی خود کامل هستند.

مطلب مرتبط: ۱۰ دلیل که چرا پیدا کردن عشق برای زنان باهوش دشوار است

۲. احساسات‌شان را در کنترل دارند

زنان جذاب و خواستنی هیچ‌گاه در مورد روابط بد و یا شکست‌هایی که در زنگی می‌خورند دچار افسردگی و گوشه‌نشینی نمی‌شوند. بلکه به‌جای آن، همیشه احساسات‌شان را در کنترل دارند. زمان و انرژی‌شان را در احساسات بی‌فایده‌ای که هیچ نفعی برای‌شان ندارد، هدر نمی‌دهند.

به‌عبارت ساده‌تر، زنان خواستنی در مواقع نیاز بیشتر یک شانه هستند نه یک کودک گریه‌رو.

۳. از شایعات دوری می‌کنند

زنان خواستنی ترجیح می‌دهند از زمان‌شان به‌طور موثر استفاده کنند نه این‌که مشغول شایعات بی‌اهمیت بشوند. شایعات و صحبت کردن زیاد موجب یک درام (احساسات ظاهری) خواهند شد. زنان خواستنی این موضوع را می‌دانند. ‌شایعات بی‌اهمیت، صحبت‌های بیهوده، و درام مربوط به دختران بچه‌ها است نه زنان خواستنی که ما می‌شناسیم.

مطالب مرتبط: ۱۰ چیز که زنان آلفا در یک رابطه به آن نیاز دارند

۴. در جست‌وجوی توجه نیستند

تابه‌حال دیده‌اید زنان خواستنی مرتبا در شبکه‌های اجتماعی خودعکس بگذارند و یا وضعیت در رابطه‌شان را با هر اتفاقی تغییر دهند. دل‌شان نمی‌خواهد چنین مسائل بی‌اهمیتی را برای آدم‌ها ارسال کند. بلکه ترجیح می‌دهند به‌خاطر دست‌آوردهای واقعی و معنادار زندگی‌شان شناخته شوند و درباره‌ی آنها صحبت کنند.

آن‌ها معتقدند که باید توجه افرادی را به‌دست بیاورند که با آنها هم‌عقیده‌اند، نه این‌که با به‌روز رسانی‌های مداوم در مورد اتفاقات زندگی‌شان این توجه را به‌دست بیاورند. احترام را به‌دست می‌آورند نه این‌که آن را از دیگران طلب کنند. آنها بر این عقیده‌اند که باید درباره‌ی زندگی‌شان رازهایی را شخصی نگه‌دارند که تنها افراد منتخب امکان دسترسی به آنها را داشته‌باشند.

۵. خودشان را در روابط‌شان گم نمی‌کنند

این مورد به این معنی نیست که خودشان را عقب می‌کشند. زنان خواستنی برای شاد کردن دیگران، خودشان را گم نمی‌کنند. زندگی خودشان را دارند که این زندگی فراتر از این رابطه در جریان است. آنها مداوم به دوستان‌شان (خواه دختر باشند یا پسر) آویزان نمی‌شوند. به‌خاطر عشق از اهداف و رویاهای‌شان چشم بر نمی‌دارند. شخصیت و هویت‌شان را نمی‌بازند. زنان جذاب در مورد مدت زمانی که می‌خواهند به رابطه‌شان و اهداف‌شان اختصاص دهند، تصمیمات هوشمندانه‌ای می‌گیرند. برای خودشان اولویت‌بندی می‌کنند. آنها روابط‌شان را به زندگی‌شان وارد می‌کنند نه این که بشود تمام زندگی‌شان.

مطلب مرتبط: زنان آلفا :۱۰ نشانه که شما یک زن آلفا هستید

۶. سرگرمی‌ها و تفریحات خودشان را دارند.

زنان جذاب و خواستنی تلاش‌های بسیاری انجام می‌دهند تا در سرگرمی‌ها و تفریحات‌شان بهتر شوند. هیچ‌گاه نمی‌بینید که این زنان مرتبا وقت شان را به‌بطالت بگذرانند. آنها در می‌یابند که به چه چیزی علاقه دارند و سپس آن‌را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

زنان جذاب زندگی‌شان را با عادات احمقانه تلف نمی‌کنند، مثلا تمام روز به صفحه‌ی موبایل‌شان زُل نمی‌زنند. از زمان‌شان برای بهبود عادات و کارهای‌شان استفاده می‌کنند. برخی از خواستنی‌ترین زنان آن‌هایی هستند که عمیقا به سرگرمی‌های‌شان اهمیت می‌دهند. این افراد با این مسائل تعریف می‌شوند و از آنها آدم‌های جالب‌تری ساخته می‌شود.

۷. به شدت باهوش هستند

هوش همیشه به معنای ضریب هوشی نیست. زنان خواستنی از نظر درک‌شان از دنیا و مردم‌اش، به شدت باهوش هستند. آنها نوع مشخصی از خِرَد دارند که از تجربه‌ی آنها، و مجموعه‌ی اشتباهات آنها و درس‌هایی که در زندگی از این اشتباهات گرفته‌اند ناشی می‌شود.

آن‌ها درک بی‌نقصی از زندگی و خودشان دارند – چیزی که به خواستنی‌بودن آنها اضافه می‌کند. آنها با مکالمات خردمندانه بیگانه نیستند.

۸. همیشه متین هستند

زنانی که زنانگی‌شان را درک می‌کنند و به آن می‌بالند کسانی هستند که می‌دانند وقار و متانت مشخصه‌هایی نیستند که آنها را به‌مخاطره بیندازید. مسئله اصلا مربوط به ظاهر فرد نیست بلکه به شکوه و هیبت او مربوط می‌شود. آن‌چه آنها را بسیار خواستنی می‌کند این است که نگران نقایص فیزیکی‌شان نیستند. هر آن‌چه بتوانند را اصلاح می‌کنند ‌و خودشان را با وقار و جذبه‌ای که تنها یک بانو می‌تواند در اختیار داشته باشد، پیش می‌برند.

آن‌ها خوب لباس می‌پوشند و می‌دانند چه‌طور اعتماد به‌نفس‌شان را نشان دهند. آن‌چه همه‌ی این کارها را ساده‌تر می‌کند این است که زنان خواستنی می‌دانند انتخاب لباس‌های گران‌قیمت به آنها متانت نخواهد داد. با اعتماد به‌نفس است که متانت پیش خواهد آمد.

مطلب مرتبط: مردان جذب کدام زنان می‌شوند : باهوش‌ها یا خوشگل‌ها؟

۹. ارتباط برقرارکنندگان عالی هستند

زنان جذاب و خواستنی وضوح فکری دارند و این مورد در کلماتی که انتخاب می‌کنند نمایان است، مهم نیست که کلمات به چه زبانی باشند. اعتماد به‌نفسی که آنها از خودشان نشان می‌دهند به راحتی می‌تواند قلب‌ها را تسخیر کند. آنها با ترکیب درستی از عقل و احساس، منطقی برخورد می‌کنند. زنان خواستنی در این مورد افراط نمی‌کنند.

به شما اجازه صحبت کردن و احساس دوست داشته شدن می‌دهند، دلسوزانه به حرف‌های شما گوش می‌دهند و اصالت‌شان را در تعاملات‌شان نشان می‌دهند. آنها می‌دانند تا چه اندازه یک ارتباط‌گر خوب بودن مهم است، هم‌چنین می‌دانند برای این منظور چه‌کاری باید انجام بدهند.

این موارد برخی از مشخصه‌های زنان جذاب و خواستنی است. البته، ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توان آنها را “خواستنی” پنداشت.

با این حال، این‌ها برخی مشخصه‌هایی هستند که همیشه توجه ما را به خودشان جلب می‌کنند.


ترجمه : تحریریه سایت کسب و کار بازده – فاطمه بختیاری دزفولی

نویسنده: آکاش گوتام

منبع: لایف هک

۹ مشخصه زنان جذاب و خواستنی که باید بدانید


 

برچسب ها

بازده

  1. ... گفت:

    هیچکس کامل نیس.?

  2. بانو گفت:

    عااااااالی بود.ممنونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی