کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مادربزرگ ۷۳ ساله برنده مسابقه بانوی شایسته سالخورده آمریکا شد

مادربزرگ ۷۳ ساله برنده مسابقه بانوی شایسته سالخورده آمریکا شد. کارولاین اسلید هاردن ۷۳ ساله به عنوان “بانوی شایسته سالخورده آمریکا” انتخاب شد. او رمز زیبایی خود را “عبادت و تغذیه صحیح” خوانده و از ورزش روزانه نیز غافل نبوده است.

مادربزرگ ۷۳ ساله برنده مسابقه بانوی شایسته سالخورده آمریکا

بسیاری از بانوان سالخورده‌ای که در رقابت انتخاب “بانوی شایسته سالخورده آمریکا” شرکت کرده بودند، فراز و فرودهای دشواری را در زندگی‌شخصی‌شان از سر گذرانده بودند: طلاق، ابتلا به سرطان یا مرگ عزیزان. با این حال آنها در این رقابت نشان دادند که این تجربیات سخت و تلخ از میزان‌ سرزندگی ‌و عشق‌شان به زندگی چیزی کم نکرده است.

در مرحله نهایی این رقابت‌ها که در شهر “آتلانتیک سیتی” نیوجرسی برگزار شد، کارولاین اسلید هاردن “بانوی شایسته نیوجرسی” توانست رقیبانش را پشت سر بگذارد و تاج “بانوی شایسته سالمند آمریکا” را بر بگذارد.

او که دارای دو فرزند و سه نوه و یک نتیجه است، بعد از این پیروزی گفت: «این تازه آغاز است و نه پایان.»

خانم اسلید هاردن در دهه ۱۹۶۰ میلادی در یک استودیوی ضبط موسیقی کار می‌کرد و به عنوان رهبر گروه کر با ویتنی هیوستون‌، خواننده سرشناس فقید، نیز همکاری داشته است.

او که در دوران سالمندی نیز همچنان تحرک و ورزش را ترک نکرده، معتقد است که زیبایی “از درون می‌آید”. این مادربزرگ ۷۳ ساله رمز زیبایی خود را “عبادت و تغذیه سالم” خوانده و گفته است که هر روز ساعت ۷ صبح به باشگاه ورزشی می‌رود.

رقابت‌های انتخاب “بانوی شایسته سالمند آمریکا” برای نخستین بار در سال ۱۹۷۱ با هدف برجسته کردن “جنبه‌های مثبت بالا رفتن سن” برگزار شد. رقابت‌کنندگان باید در چهار رده نظر مثبت اعضای هیئت داوران را جلب کنند: شرکت در یک مصاحبه و پاسخ دادن به سؤالات داوران، حضور در لباس شب روی صحنه، نشان دادن یک استعداد ویژه و توضیح فلسفه زندگی‌شان تنها در ۳۵ ثانیه.

حداقل سن برای شرکت در این مسابقه ۶۰ سال است. چندین تن از شرکت‌کنندگان در رقابت‌های امسال بالای ۹۰ سال داشتند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

مادربزرگ ۷۳ ساله برنده مسابقه بانوی شایسته سالخورده آمریکا


خبرخوان هفته

مطالب مرتبط

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی