کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مدل مو ۲۰۱۷ که غوغا می‌کند

مدل کوتاهی لاب را کنار بگذارید، قرار است بهار امسال مدل موی جدیدی سلطه‌اش را آغاز کند. در حالی‌که مدل موی درهم و برهم همیشه به دهه‌ی ۷۰ ارتباط داده می‌شود، میک جگر هیچ ارتباطی با نسخه‌ی جدید این مدل کوتاهی ندارد که اخیرا در افراد مشهوری چون کلوئه گریس مورتز، امبر هرد، و تیلور سویفت دیده شده است. نسخه‌ی مدل مو ۲۰۱۷ درست تا زیر استخوان ترقوه است و لایه‌هایی برای قاب‌بندی صورت و چتری‌هایی فرق شده مثل برش موی مورتز دارد اما با یک چتری پُر مثل تیلور سویفت یا اصلا بدون چتری هم دیده می‌شود.

مدل مو ۲۰۱۷

تیلور احیای فعالیت‌هایش را مدیون تاثیرش در دهه‌ی گذشته بر صنعت مد، و تغییر مدل موهایش به مدل موی باب بلند شده است که گذاری بسیار فوق‌العاده بود. گریگوری راسل، آرایشگر موی سلبریتی‌ها که موهای مورتز را با الهام از مدلهای قدیمی کوتاه کرده است می‌گوید ” فکر می‌کنم هر روز بیش از پیش تاثیر اواخر دهه‌ی ۷۰ را بر مد می‌بینیم“. همین که مدل موی لاب شما بیش از حد بلند شود، می‌توانید چند لایه به آن بدهید تا کمی حجیم شود و بلندی آن عالی است!

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی مدل مو با توجه به ۱۵ مدل مو

درهم‌برهم کردن مو در مورد همه‌ی انواع مو و بافت‌های مختلف کار می‌کند، اما می‌خواهید شکل صورت‌تان در خاطر بماند. اگر صورتی کشیده‌ای دارید، چتری موهایتان را کاملا از هم جدا و باز کنید تا اجزای چهره‌تان قابل مشاهده و در مرکز توجه باشند. برای شکل صورت پهن، حرفه‌ای‌ها پیشنهاد می‌کنند چتری‌هایی باریک‌تر درست کنید که از لایه‌ها جدا شده‌اند و این تصور را ایجاد می‌کنند که چهره‌ای لاغرتر دارید. در مورد مراقبت روزانه، همان‌قدر که از ظاهر این مدل مو به نظر می‌رسد بدون زحمت است. راسل می‌گوید برای آن‌که عمر لایه‌ها را بیش‌تر کنید، در صورت امکان از حالت دادن آن‌ها با حرارت خودداری کنید زیرا ” باعث شکسته شدن انتهای موها شده و ساختار مدل مو را از دست می‌دهید“. برای آن‌که انتهای موهایتان شاداب، درخشان و مرطوب به نظر برسد آن‌ها را به طور منظم با روغن مخصوص مو چرب کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – اسما حسنی

منبع: health

مدل مو ۲۰۱۷ که غوغا می‌کند


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی