کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

محتویات عجیب جیب اوباما

محتویات عجیب جیب اوباما

رییس‌جمهور امریکا در مصاحبه زنده با یوتیوب، محتویات جیب خود را به مجری نشان داد.”باراک اوباما، ” رییس‌جمهور امریکا، شب گذشته با یوتیوب مصاحبه‌ای زنده انجام داد که تمام مردم جهان می‌توانستند آن را از طریق شبکه یوتیوب تماشا کنند. وی در این مصاحبه به مسائل متعددی از جمله داعش پرداخت و حتی بخش از محتویات جیب خود را به مجری و بینندگان، نشان داد.

جیب اوباما

اوباما در توضیح این موضوع گفت: اینها ابزار، زیورآلات بدلی و نمادهای خوش‌شانسی و… هستند که افراد مختلف به من دادند. من جعبه‌ای تهیه کردم و تمام این ابزار را در آن نگه می‌دارم. در سفرهایی که می‌روم اغلب چند قطعه از آنها را همراه می‌برم. نه تنها به این دلیل که برایم خوش شانسی می‌آورند؛ بلکه باعث می‌شوند فراموش نکنم مردم از من چه درخواستی داشتند.

جیب اوبامااوباما در این هنگام تعدادی از اشیائی که در جیب داشت به مجری نشان داد و گفت: این صلیب را “پاپ فرانسیس” به من هدیه داد که برایم نمادی از صلح است. این هم یک نماد بوده است که یک روحانی بودایی به من هدیه داده است.

جیب اوباما

محتویات عجیب جیب اوباما اوباما چند نماد، سکه خوش شانسی و… را نیز به مجری نشان داد و گفت این ابزار به وی کمک می‌کند هرگز وظیفه خود در برابر مردم را فراموش نکند.

محتویات عجیب جیب اوباما


وبگردی سایت کسب و کار بازده

محتویات عجیب جیب اوباما

باشگاه خبرنگاران


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی