کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مادری جوان مبتلا به سرطان پوست با این سلفی به شما اخطار می‌دهد

مادری جوان مبتلا به سرطان پوست ، سلفی شوک آوری را برای اخطار به شما در فیس‌بوک خود به اشتراک گذاشت.

می‌گویند یک عکس به هزار واژه می‌ارزد، ولی یک مادر اهل آلاباما  که مبتلا به سرطان پوست شده است یک عکس از خودش را در فیسبوک منتشر کرد که در همه جای دنیا فقط یک پیام دارد: از تخت‌های برنزه‌کننده استفاده نکنید.

سرطان پوست

تونی ولوبی، مادر و پرستاری ۲۷ ساله، بر اساس پیامی که در حساب فیسبوک خود با عکسی شوک‌آور به اشتراک‌گذاشت وقتی به دبیرستان می‌رفته هفته‌ای ۴ الی ۵ بار از تخت‌های برنزه‌کننده استفاده می‌کرده است. وقتی ۲۱ سال‌اش بود پزشک‌اش برای نخستین بار تشخیص داد که او سرطان‌ پوست دارد. تاکنون ۵ بار تشخیص داده شده است او، که مادر پسری ۲ ساله است، مبتلا به سرطان‌ سلولی پایه( یا Basal cell carcinoma مرسوم‌ترین نوع سرطان پوست) است و یک بار هم تشخیص داده شده است مبتلا به سرطان سلولیسنگفرشی یا اسکواموس(Squamous cell carcinoma) است.

زخم‌های روی صورت ولوبی در عکس‌اش از یک شکل درمان مرسوم به آلدار است، که یک کرم است که می‌تواند باعث ایجاد تاول روی پوست شود.

مطلب مرتبط : سرطان: ۱۰ واقعیت و ۳ حقیقت درباره سرطان که پزشکان نادیده می گیرند

01d7112b-9e4f-4ccb-910c-7ed54a1bdb15.jpg

ولوبی این سال‌ها برای درمان سرطان‌اش تن به درمان‌های گوناگون مثل کورتاژ، الکترودرمانی، سرما درمانی(انجماد با نیتروژن‌ مایع)، عمل جراحی، فتودینامیک(نورپویی) قرار گرفته است. او در فیس‌بوک خود نوشت، هر ۶ تا ۱۲ ماه به  نزد یک‌ پزشک موتولوژیست می‌رود که معمولا در این ویزیت‌ها سرطان پوست جدید برداشته می‌شود.

ولوبی در فیس‌بوک گفت، “اجازه ندهید برنزه‌سازی شما را از دیدن بزرگ شدن بچه‌های‌تان بازدارد. این بزرگ‌ترین ترس من است که یک پسر کوچولوی دو ساله از خودم دارم.”


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- امیر پوریانسب

منبع: دیپلای

مادری جوان مبتلا به سرطان پوست ، با این سلفی شوک‌آور به شما اخطار می‌دهد


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی