کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی از روی لب:لب‌های‌تان چه چیزهایی از شخصیت شما می‌گویند

شخصیت شناسی از روی لب:لب‌های‌تان چه چیزهایی از شخصیت شما می‌گویند

شخصیت شناسی از روی لب موضوع این نوشتار است.

هنگام آرایش احتمالا به شکل لب‌های‌تان توجه کرده‌اید، ولی آیا می‌دانستید شکل لب‌ها می‌توانند واقعا چیزهایی در مورد شخصیت و سلامتی‌تان به شما بگویند؟ طبق گفته‌های برخی روان‌شناسان، میان شکل لب‌ها و طبیعت درون‌تان ارتباط وجود دارد. لب‌ها را بر اساس حجم، عرض، و شکل کلی می‌توان به انواعی مختلف طبقه‌بندی کرد. در ادامه در مورد آن‌چه لب‌های‌تان از شما می‌گویند به چیزهایی جالب اشاره می‌کنیم.

Shape-Of-Your-Mouth

لب‌های پُر

لب‌های پر معمولا بسیار جذاب هستند. با این‌که شخصیت عاطفی زنانی که لب‌هایی پر دارند کمی ناپخته و نابالغ است، اعتماد به نفس قوی‌شان کمک‌شان می‌کند به هر آن‌چه می‌خواهند برسند.

لب پر

آنجلینا جولی

 لب‌های نازک

لب‌های نازک باعث می‌شوند دهان کوچک‌تر دیده شود، حتی اگر در حقیقت بزرگ و گشاد باشد. زنانی که لب‌های‌شان از دیگران نازک‌تر است، ممکن است کمی احساس خجالت یا عدم اعتماد به نفس داشته باشند. با وجود این، زنانِ نازک لب معمولا متعادل و معقول، و بنابراین همیشه مستعد موفقیت هستند.

لب نازک

جنیفر آنیستون

 دهان کوچک (غنچه‌ای)

اگر دهان‌تان نسبت به اجزای دیگرِ صورت‌تان کوچک‌تر باشد، می‌توان گفت شما دهانی کوچک دارید. زنانی که دهان‌شان کوچک است معمولا مهربان، دست‌ودل‌باز و خوش‌مشرب هستند. با این‌که شاید دوستانی زیاد نداشته باشند، ولی همین تعداد هم آدم‌هایی بسیار وفادار و دوستان واقعی هستند.

دهان کوچک

دهان پهن

وقتی دهان‌تان پهن تر از بینی، چانه و دیگر اجزای صورت‌تان باشد، یعنی این‌که شما دهانی بزرگ و پهن دارید. آدم‌هایی که دهان بزرگ دارند معمولا مستبد و پرحرف هستند. آنها کمال‌گراهایی خوش‌طبع و باهنر هستند که معمولا به راحتی دوست پیدا می‌کنند.

لب پهن

آن هتاوی

 لب‌های قلبی‌شکل

لب‌هایی پُر که قسمت v شکل بالای‌شان بسیار برجسته باشد، از قدیم به عنوان لب قلبی‌شکل معروف بوده‌اند. زنانی که چنین لب‌هایی دارند معمولا نترس و مستقل هستند. آنها در زندگی عاشق بهترین‌ها هستند و آزادانه احساسات‌شان را بیان می‌کنند.

لب قلبی شکل

تیلور سوییفت

 لب‌های افتاده

گوشه‌های لب‌های برخی از زنان به سمت پایین است، به گونه‌ای که به نظر می‌رسد به طرف پایین افتاده اند. اگر لب‌های شما نیز به این شکل است، احتمالا تمایل به عقب‌نشینی دارید، علاقه ندارید دیگران از مسائل خصوصی‌تان سر در بیاورند، و با تدبیر و با ملاحظه هستید. ممکن است این شخصیت خوش‌فکر ولی حساس و انتقادی باعث شود برخی آدم‌ها از شما دور شوند.

لب افتاده

دیون ایوکی

 لب‌های گرد

لب‌های گرد ترکیبی از لب پُر و لب غنچه‌ای هستند. این لب‌ها که بیش‌تر شبیه دکمه هستند، معمولا نشان از شخصیتی روشن‌فکر و کنجکاو دارند. این علاقه به کندوکاو معمولا ناشی از طبیعت سرکش‌شان است.

لب گرد

کری واشنگتن

 لب‌های بیضی

این‌گونه لب‌ها پستی و بلندی آن‌چنان برجسته در لب بالایی‌شان ندارند، و لب پایینی‌شان نیز پُر و بزرگ است. زنانی که لب‌های بیضی دارند معمولا شاداب و پر جنب‌وجوش هستند. اگر چنین لب‌هایی دارید، آدم‌ها به طور طبیعی جذب طبیعت پرنشاط‌تان می‌شوند.

لب‌های‌تان می‌توانند در مورد شخصیت‌تان و نحوه‌ی نگرش دیگران به شما، حرف‌هایی زیاد بزنند. انواعی از لب‌هایی دیگر نیز هستند که از ترکیب لب‌های بالا درست شده‌اند. می‌توانید با برجسته کردن هر یک از ویژگی‌های خاص لب‌های‌تان توجه دیگران را به جنبه‌هایی ویژه از شخصیت‌تان جلب کنید.


 ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: پازیتیومِد

شخصیت شناسی از روی لب:لب‌های‌تان چه چیزهایی از شخصیت شما می‌گویند


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی