کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فرهنگ شرکتی موفق که کارمندان حاضرند برای آن بمیرند

فرهنگ شرکتی موفق که کارمندان حاضرند برای آن بمیرند

در این نوشتار از فرهنگ شرکتی موفق که کارمندان علاقه بسیار بالایی به آن دارند سخن می گوییم. چه‌چیزی یک شغل خوب را به یک شغل فوق‌العاده تبدیل می‌کند؟ همه‌چیز به فرهنگ مربوط می‌شود. ما برای سومین سال پیاپی از سوی مجله‌ی سان‌دیگو بیزینس ژورنال به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها را برای کار کردن در سان‌دیگو انتخاب شدیم، که علت آن تا حد زیادی تعهد ما به فرهنگ شرکتی است.

فرهنگ شرکتی موفق

بعد از کار کردن در محیط‌کارهای دفتری مختلف، پیوستن به تیم بیزینس دات‌کام برای من مانند تنفس هوای تازه بود. بله، این شرکت کارهای مهیجی می‌کرد و خود شغل هم یک فرصت فوق‌العاده بود. اما فرهنگ آن کاملا منحصر به‌فرد بود.

بیزینس دات‌کام تاکید زیادی روی تعهد، سخت‌کوشی، و کار گروهی دارد، اما در عین حال ما به ترویج سرگرمی و آشنا شدن با یک‌دیگر هم متعهد هستیم. همان‌طور که مدیرعامل ما، تونی آپهوف در مصاحبه‌ای که با او داشتم به من گفت، کسب‌وکار از روابط شخصی‌تان جدا نیست و هم‌کاران‌تان فقط هم‌کار نیستند.

ما علاوه بر ساعت‌های شادی هفتگی، گردش‌های خارج از شرکت هر ۳ ماه، و رقابت‌های گسترده مانند بازی جنگ‌های مکعبی، دوست داریم برای تعطیلات همه با هم بیرون برویم و هالووین هم از این قاعده مستثنا نیست. پوشیدن لباس‌های خاص شدیدا تشویق می‌شود، و برای این‌که این اشتیاق را پرشورتر کنیم، یک رقابت لباس مبدل داریم که طی آن خلاقانه‌ترین سبک جایزه می‌گیرد.

در ادامه برخی از اعضای تیم جشن‌های هالووین آمده‌است.

تیم توسعه به عنوان “پیشتازان فضا در لباس کار غیررسمی”

فرهنگ شرکتی

شاینا، سم، شوئتا و راشل در نقش‌های سریال نظریه‌ی انفجار مهیب

فرهنگ شرکتی

زامبی ترسناک نیروی انسانی، ونسا جانسون

فرهنگ شرکتی

میشل ورکمن در لباس تیپی هندرن در فیلم پرندگان

فرهنگ شرکتی

دختران فلاپر، عروس فراری، جرج مایکل، جغد، پیچک سمی، و اسلش


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: بیزینس

فرهنگ شرکتی موفق که کارمندان حاضرند برای آن بمیرند


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی