کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فال تاروت: نحوه گرفتن فال تاروت با ورق های بازی

برای فال تاروت به یک دسته کارت تاروت نیاز ندارید. یک دسته کارت معمولی (ورق بازی) نیز کافی است. قبل از شروع، باید به خاطر داشته باشید که هر نوع فالگیری و توجه به این امور برای سرگرمی است و باید برای تفریح این کارها را انجام دهید.

فال تاروت با ورق های بازی

یک دسته معمولی تاروت، یک دسته کارت اضافی به نام « بزرگ آرکانا» دارد که معنا و قدرتی عمیق‌تر به چیدمان کارت‌ها می‌دهد. این ویژگی‌ها در فال تاروت با ورق های بازی مورد توجه قرار نمی‌گیرند.

اعداد و خال ها در فال تاروت

به غیر از کارت‌های پادشاهی، هیچ تصویر دیگری در دسته کارت‌ها شما را راهنمایی نمی‌کند. بنابراین دو مورد مهم در کارت‌ها، اعداد و خال‌ها هستند. در بخش بعدی به بیان ویژگی‌های اعداد می‌پردازیم.

همان‌گونه که در جدول زیر آورده‌ایم، خال های ورق های بازی با خال های تاروت تناسب دارند:

 ورق های بازیتاروتتناسب
دلجام‌عواطف، احساسات، روابط
پیکشمشیرتفکر، ارتباط
خشتسکهسود، جهان مادی
گشنیزچوب دستیخلاقیت، عمل

دل، عواطف و احساسات را نشان می‌دهد. کارت‌های این دسته، تمام عواطف انسانی از ناامیدی و ضعف گرفته تا رضایت و لذت را پوشش می‌دهند. دل‌ها به روابط نیز مربوطند زیرا روابط، عواطف زیادی را در انسان‌ها به وجود می‌آورند.

پیک‌ها به تمام جوانب تفکر و ارتباط -.همان « مسائل فکری» – ربط دارند. بنابراین دروغ گفتن می‌تواند در مجموعه پیک‌ها قرار بگیرد، همینطور نوشت،۷ مطالعه کردن و تصمیم گرفتن.

خشت‌ها اطلاعاتی درمورد مادیات مانند خانه، کار، پروژه‌ها، پول – هر چیزی که می‌توانیم لمس کنیم و البته روابط از دیدگاه عملی –  را به شما می‌دهند. خشت‌ها ممکن است مسائل مربوط به سلامتی را نیز در برگیرند.

گشنیزها کارت‌های فعالی هستند و خلاقیت، کسب و کار، عمل، ماجراجویی، ریسک و رقابت را نشان می‌دهند.

"Eight", used under a Creative Commons license

مطلب مرتبط:انواع فال: ۱۰ نوع فال و روش مختلف طالع بینی و فالگیری

ویژگی‌های اعداد در فال تاروت

دانستن ویژگی‌های اعداد، چهارچوبی را برای شما مشخص می‌کند که می‌توانید تمام فال‌ها را  بر اساس آن انجام دهید – چه ورق‌های بازی باشند چه تاروت. به خاطر داشته باشید که هر چیزی یک جنبه مثبت و منفی دارد. برای مثال، چهار، نشانه ثبات است اما می‌تواند به معنای گیر افتادن نیز باشد.

– تک – شروع

– دو – تعادل

– سه – ارتباط

– چهار – ثبات

– پنج – اختلال

– شش – تناسب

– هفت- راز

– هشت – حرکت

– نه – رشد

– ده – تکامل

Image result for Tarot With Playing Cards

کاربرد خال ها برای اعداد

ما برای هر کارت عددی، دو مرجع داریم: خال و عدد. جدول زیر در تفسیر هر کدام از کارت‌ها به شما کمک می‌کند. به هر حال، تاثیرگذاری فالگیر به مهارت‌های دیدن یک داستان در کارت‌ها، ربط دادن آن‌ها به هم و قضاوت در مورد این‌که چگونه روی هم تاثیر می‌گذارند بستگی دارد. این مهارت‌ها فقط با تمرین به دست می‌آیند.

همچنین به یاد داشته باشید که این معانی ضرورتا مختصر هستند و شما می‌توانید آن‌ها را بسط بدهید تا مفاهیم مربوط را در بر بگیرند، برای مثال، سه قلب، می‌تواند یک جشن را نشان دهد، چهار گشنیز می‌تواند ازدواج یا تغییر مکان را نشان دهد ( تشخیص هر کدام از این‌ها، نیازمند یک دوره کار سخت است). خلاق باشید.

مطلب مرتبط: فال: ۲۰ نوع فال و فال گیری که مردم به آن ها اعتقاد دارند

جدول اعداد و خال ها

دلپیکخشتگشنیز
 تکدوستی و رابطه عاشقانه جدیددیدگاه‌ها و ادراک جدیدپروژه، شغل، خانه و برد جدیدایده، کسب و کار و عمل جدید
 دوجذابیت عمیقناتوانی در برقراری ارتباطاستفاده از منابع، منتظر نتیجه بودنبرنامه‌ریزی و آمادگی
 سهلذت در همراهی، دوستی و جشنعدم ارتباط، سوء تفاهمکار گروهی، افزایش مهارت‌هارهبریت، اکتشاف
 چهاردرون‌گرایی، بی‌تفاوتیجبران، بهبودی، تاملخست، مالکیتهدف به دست آمده، فراغت از کار
 پنجاز دست دادن، ناامیدیاختلاف، ننگ، پیروزی بی‌ارزشاز دست دادن دارایی، کار یا پولرقابت، مخالفت، آزار
 ششکودکی، دلتنگی، خاطرات خوب، شروع دوباره یک دوستی قدیمینقل مکان کردن، سفر، از نظر ذهنی به جای بهتری رفتندادن یا دریافت پول، افزایش حقوق، دستیابی به منابعپیروزی، دستیابی، قبول شدن در امتحان
 هفتخیال‌پردازی کردن، تفکرات امیدوارانه، انتخابدروغ گفتن، حیله‌گری، دزدی، بی‌مسئولیتیارزیابی دوباره، نقطه تغییر، نارضایتی خفیفدفاع، مجاب کردن، اعتقاد راسخ
 هشتجدایی عاطفی، گذشتن از عشق، یک انتخاب سختتوهم توطئه، ضعفتوجه به جزئیات، تمرکز، تمرینسازمان‌دهی، جابه‌جایی سریع، بارداری
 نهلذت، رشد روحیمشکلات، نگرانی، گناهاستقلال، اعتماد به نفس، زیاد شدن مالادامه دادن یک مبارزه، تحمل، قدرت جسمی
 دهرضایت، انجام کار، لذت، خانوادهدست کشیدن، قربانی، زجرثروت زیاد، دارایی خانوادگی، ارثبار زیادی بر دوش، مسئولیت، بدهی

فال تاروت

کارت‌های پادشاهی در فال تاروت

کارت‌های پادشاهی، سرباز، بی بی و شاه را می‌توان به دو روش خواند – هم می‌توانند خصوصات شخصیتی را نشان دهد هم می‌توانند به افراد واقعی اشاره کنند. شما باید برای ربط دادن آن‌ها به مسئله مورد نظر، تمرین کنید.

دلپیکخشتگشنیز
 سربازبه آسانی عاشق می‌شود، احساساتی، پرحرفیاغی، برای دلیل می‌جنگد، روشنفکر، سیاسیقابل اعتماد، کوشا، آرام، عمیقغیر قابل اعتماد، تندخو، اهل ریسک، ورزشکار
 بی بیعاطفی، وابسته، دلسوزتیز، باهوش، بی رحم، خردمند، منظماهل عمل، گرم، قابل اعتماد، مادرانهپر انرژی، اهل کار، نامرتب، نامنظم
 شاهدانا، پرطاقت، با سیاست، عاطفی، صبوردرون‌گرا، اخلاق‌گرا، اهل ارتباط، سخت‌گیرخودساخته، صاحب شغل، مشوق، از تلاش لذت می‌برد، شوخخلاق، قوی، کارآفرین، جذاب، تندخو

مطلب مرتبط: چگونه احضار روح را در خانه انجام دهیم:۱۴ گام احضار روح

جوکر

جوکر در ورق بازی معادل احمق در تاروت است و به معنای استعداد نامحدود و ریسک بزرگ است اما اطمینان دارد که همه چیز خوب خواهد شد. ایده خوبی است که این کارت را  نشان‌دهنده  « درست» یا « برعکس » بدانیم. بنابراین می‌تواند معانی معکوس احمقانه و حماقت را نشان بدهد.

مطلب مرتبط:روح گرایی :تاریخچه و ۷ اصل مکتب ارتباط با ارواح

یادگیری فال تاروت با ورق های بازی

با خواندن کارت‌های یک، دو و سه شروع کنید. برای موقعیت‌هایی که در نشریات می‌خوانید یا در تلویزیون می‌بینید کارت بکشید. هر روز یک کارت تصادفی بردارید و ببینید که چگونه می‌توانید آن را به آزمایش‌ها، رنج‌ها، پیروزی‌ها و لذات روزانه خود ربط دهید. برای دوستان خود فال بگیرید اما تاکید کنید که این کار فقط جنبه سرگرمی دارد. تا زمانی که کاملا یاد نگرفته‌اید، فال جدی نگیرید. نحوه چیدن کارت‌ها را یاد بگیرید- جایگاه یک کارت، معنای آن را تغییر می‌دهد. از همه مهم‌تر، از تجربه یادگیری لذت ببرید و یک دسته ورق تاروت برای خودتان بخرید!


ترجمه: سایت کسب و کار بازده- مژگان گوران

منبع:exemplore

فال تاروت: نحوه گرفتن فال تاروت با ورق های بازی


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی