کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۷ عکس ملانیا ترامپ که دونالد ترامپ رازشان را مخفی کرده بود

اگر چیزی وجود داشته باشد که دونالد ترامپ به خاطرش توجه سایرین را جلب خود کرده‌است، آن چیز همسرش ملانیا، مدل بین‌المللی اهل اسلوونی است که ۲۴ سال از خودش کوچک‌تر است. در این نوشتار با ما همراه باشید تا از ۱۷ عکس ملانیا ترامپ که دونالد ترامپ راز آن ها را مخفی نگه داشته بود برای شما بگوییم.

۱۷ عکس ملانیا ترامپ که دونالد ترامپ رازشان را مخفی کرده بود

اگر چه ملانی تلاش می‌کند تا جایی که می‌تواند در کانون توجه نباشد، اما مردم نمی‌توانند دست از توجه به گذشته‌ی رنگارنگ او بردارند. او علاوه بر نقشی که در کنار شوهرش دارد، عکس‌هایی روی جلد مجلات جی‌کیو (GQ)، اسپورتس ایلوستریتد (Sports Illustrated)، و غیره داشته است. بنابراین، بدون جار و جنجال بیش‌تر، سراغ ملانیا می‌رویم… ملانیا ترامپ، که شاید جذاب‌ترین بانوی اول امریکا در طول تاریخ باشد….

۱. اولین عکس ملانیا ترامپ در حرفه مدلینگ

ملانیا ترامپ

ملانیا حرفه‌ی مدلینگ را زمانی که نوجوان بود آغاز کرد. یکی از نخستین عکس‌های او پس از عزیمت به نیویورک سیتی عکسی بود برای جلد مجله‌ی اوشن درایو (Ocean Drive). حالا که همسرش به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شده‌است، او نیز نخستین بانوی اول امریکا است که عکس‌های برهنه دارد….

مطلب مرتبط:‌ ملانیا ترامپ : ۱۲ نکته خواندنی از بانوی اول آمریکا

۲. عکس ملانیا ترامپ از سنین جوانی

ملانیا ترامپ 4

ملانیا که در سال ۱۹۷۰ به دنیا آمده است، مدلینگ را زمانی شروع کرد که تنها ۱۶ سال داشت.

این بانوی زیبای اسلوونیایی زمان خود را صرف رفت و آمد بین پاریس، میلان و نیویورک کرد تا با برخی از عکاسان برتر جهان کار کند.

۳. زبانشناس

ملانیا ترامپ

ملانیا که در سراسر جهان زندگی کرده و به حرفه‌ی مدلی پرداخته‌است، به ۵ زبان زنده‌ی دنیا مسلط است: اسلوونیایی، انگلیسی، فرانسوی، صربی و آلمانی.

۴. در نگاه اول

عکس ملانیا ترامپ

ملانیا دونالد را در میهمانی هفته‌ی مد نیویورک در ماه سپتامبر سال ۱۹۹۸ ملاقات کرد.

رابطه‌ی آنها پس از یکی از قسمت‌های شوی هاوارد استرن در سال ۱۹۹۹ لو رفت و دچار رسوایی شد. آن دو در سال ۲۰۰۴ با هم نامزد کردند.

مطلب مرتبط: آشنایی با خانواده قدرتمند و بزرگ ترامپ و ۳ همسرش

۵. کمک به کمپین‌های تبلیغاتی قبل از ازدواج

عکس ملانیا ترامپ

او با کمپین تبلیغاتی ریاست جمهوری غریبه نیست.

در سال ۲۰۰۰، پیش از آن‌که با ترامپ ازدواج کند، با همسر آینده‌اش برای کاندیداتوری ریاست‌جمهوری حذب ریفورم فعالیت می‌کرد.

مطلب مرتبط: ۲۵ عدد که دونالد ترامپ را تعریف می کند

۶. خوشبختی در فرصت سوم!

ملانیا ترامپ

دونالد ترامپ قبل از ازدواج با ملانیا، دو بار ازدواج کرده بود.

همسر اول وی ایوانا زلینکوا بود و همسر دومش مارلا ماپلز.

ایوانا به عنوان یک ورزشکار، فردی طراز اول در جامعه و مدل شناخته شده‌بود و همسر دومش یک بازیگر و شخصیت تلویزیونی است.

مطلب مرتبط: داستان پشت پرده مد سیاسی : ملانیا ترامپ و بیل کلینتون

۷. طراح جواهرات

در فوریه‌ی ۲۰۱۰، ملانیا ترامپ نخستین مجموعه جواهرات خود را “جواهرات و ساعت ملانیا” در بازار QVC عرضه کرد. مجموعه‌ی او در عرض ۴۵ دقیقه به اتمام رسید!

عکس ملانیا ترامپ

۸. بانوی اول ایالات متحده

ملانیا ترامپ 6

زمانی که نیویورک تایمز از او پرسید که چه‌طور همسرش را به عنوان رییس‌جمهور حمایت خواهد کرد، او پاسخ داد، “من بسیار سنتی عمل خواهم کرد. مانند بتی فورد یا جکی کندی. من از همسرم حمایت خواهم کرد.

۹. اعمال خیرخواهانه

ملانی

ملانی با رویدادهای خیریه‌ی مختلفی در ارتباط بوده‌است از جمله پژوهش‌های سرطان پستان و صلیب سرخ امریکا. وی در سال ۲۰۰۸، زنگ پایان را در نزدک (NASDAQ) برای گرامی‌داشت پنجمین دوره‌ی سالانه‌ی ملی عشق به فرزندان‌مان و آغاز ماه پیشگیری از سوء استفاده از کودکان به صدا درآورد.

۱۰. تبدیل به خانم ترامپ شد!

ملانیا ترامپ 2

دونالد ترامپ در ژانویه‌ی ۲۰۰۵ با ملانیا در یک مراسم چند میلیون دلاری ازدواج کرد. در این مراسم ۵۰۰ هزار دلار صرف خرید گل و هزاران دلار صرف خرید خاویار شده‌ بود. به علاوه، لباس عروس ملانیا از برند کریستین دیور بود و ۱۲۵ هزار دلار قیمت داشت. کیک عروسی حدودا ۲۳ کیلو بود که در تهیه‌ی آن از گران مارنیه‌ی پرتقالی استفاده شده بود و روی آن ۳۰۰۰ شاخه گل رز گذاشته شده بود.

۱۱. کارآموز ابرستاره

در طول فصل ۲۰۱۳ برنامه‌ی کارآموز ابرستاره، تیم‌ها باید یک طرح بازاریابی برای محصولات زیبایی ملانیا آماده می‌کردند. هر دو کمپین کاملا ناموفق بودند.

عکس ملانیا ترامپ

۱۲. نامادری

عکس ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ ۴۵ ساله است، و این یعنی تنها ۷ سال از بزرگ‌ترین پسر ترامپ، دونالد ترامپ جونیور، بزرگ‌تر است. او نامادری سه فرزند دیگر ترامپ نیز هست: اریک، ایوانکا و تیفانی.

۱۳. به دنیا آمدن بارون

در سال ۲۰۰۶، ملانیا ترامپ پسری به نام بارون به دنیا آورد.

گفته می‌شود که بارون به عنوان یک کودک، طبقه‌ی خودش را در مجتمع ترامپ در برج‌های ترامپ دارد اما اغلب در یک تخت کودک در اتاق خواب پدر و مادرش می‌خوابد.

ملانیا ترامپ 3

او با پدرش گلف بازی می‌کند و گفته می‌شود که دوست دارد کت و شلوار بپوشد و کراوات بزند. نام مستعاری که ملانیا برای پسرش به کار می‌برد، “مینی دونالد” است.

۱۴. عکس او روی جلد مجلات مطرح!

عکس ملانیا ترامپ در زمانی که به حرفه‌ی مدلینگ مشغول بود، روی جلد مجلات بسیار مهمی از جمله ووگ، هارپر بازار، اینستایل، ونیتی فِر، و ال منتشر شده بود.

عکس ملانیا ترامپ

۱۵. طراحی خانه‌شان

ملانیا ترامپ

املاک خود ترامپ همگی به زیبایی و با دقت و ظرافت توسط ملانیا دکور شده‌اند. پنت‌هاوس سه طبقه‌ی ترامپ در برج ترامپ بسیار مجلل است.

در دکور این خانه ۲۴ کیلو طلا و بهترین نوع سنگ مرمر به کار رفته‌است.

۱۶. کمپین تبلیغاتی

عکس ملانیا ترامپ

سال گذشته، وقتی از ملانیا در مورد کمپین تبلیغاتی ریاست‌جمهوری سوال شد، پاسخ داد که او همسرش را تشویق می‌کند زیرا می‌داند که او تمام هم و غم‌اش را برای امریکا خواهد گذاشت.

او مردم امریکا را دوست دارد و می‌خواهد آنها را کمک کند.

۱۷. بانوی انزواطلب

ملانیا ترامپ 7

ملانیا فردی ساکت است. او در مصاحبه‌ای با مجله‌ی هارپر بازار عنوان کرد که او هر کاری را که همسرش می‌کند از الف تا ی پیروی می‌کند، اما بنا به دلایل شخصی حاضر نیست در موقعیت‌های مهم به همسرش بپیوندد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع: lifedaily

۱۷ عکس ملانیا ترامپ که دونالد ترامپ رازشان را مخفی کرده بود


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی