کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ عادت شوهر تان که ثابت می‌کند بهترین همسر دنیا است

چه چیزهایی شوهر تان را بهترین همسر دنیا می‌کند؟ ازدواج بزرگ‌ترین تصمیم زندگی هر فرد است. اگر با مردی ازدواج کنید که از این عادت‌های سرنوشت‌ساز برخوردار باشد و در واقع این عادت‌ها جزئی از وجود او باشد زندگی زناشویی موفقی خواهید داشت. اگر شوهر تان چنین ویژگی هایی دارد به خاطر این انتخاب عاقلانه و هوشمندانه باید به شما تبریک گفت چون خوشبخت‌ترین زن دنیا هستید. این عادت‌ها اثبات می‌کنند شوهر تان بهترین همسر دنیا است.

بهترین همسر دنیا

مردها نیز اگر دوست دارند بهترین همسر دنیا یا بهترین شوهر دنیا باشند بهتر است به این کارها عادت کنند تا زندگی زناشویی لذت بخش و شادی داشته باشند.

۱-هر روز صبح شما را می‌بوسد

هر روز یک شروع تازه است، همسرتان نیز روزش را با یک بوسه صبح به خیر گرم شروع می‌کند. بوسه صبحگاهی بهترین و ساده‌ترین نشانه‌ای ست که اثبات می‌کند شوهر تان در رابطه‌اش ثابت قدم است، علاوه بر این با این بوسه شما نیز انرژی تازه‌ای می‌گیرید و روز خود را با انرژی و نگرش مثبت شروع می‌کنید.

۲-گوش دادن را به صحبت کردن ترجیح می‌دهد

بعد از یک روز کوتاه، طولانی، خوب یا بد او آماده است تا در مورد اتفاقات جالبی که در طی روز برای شما رخ داده بشنود. او با صبر و حوصله‌ی تمام به صحبت‌های شما گوش می‌دهد و در انتها از تمام تصمیماتی که در طی روز اتخاذ کرده‌اید حمایت می‌کند. در واقع، شوهر تان ۱۰۰ درصد حامی و پشتیبان شماست – درست مثل شما که از او حمایت می‌کنید و مثل کوهی استوار پشت او ایستاده‌اید.

مطلب مرتبط : ۱۹ ویژگی بهترین همسر مناسب برای شما

۳-آشپزی می‌کند

مطمئناً خیلی ساده است از بیرون غذا سفارش دهیم و اصلاً آشپزی نکنیم؛ اما مرد کمال طلب و خانواده دوست ترجیح می‌دهد حداقل برای خانواده‌اش یک وعده غذایی ساده و سالم بپزد. هیچ چیز بهتر از این نیست که بعد از یک روز دشوار و خسته‌کننده به خانه برگردیم و یک غذای خوشمزه و گرم در کنار عزیزانمان بخوریم.

۴-شما را در آغوش می‌گیرد و نوازش می‌کند

وقتی روز تمام می‌شود و شما مشغول مطالعه یا تماشای تلویزیون هستید او کنارتان می‌نشیند و شما را بغل می‌کند. بعضی وقت‌ها نیز فقط به بغل کردن، نشستن روی مبل و تماشای برنامه‌های تلویزیونی بسنده نمی‌کند. شما را بغل می‌کند، می‌بوسد، برایتان چای یا قهوه درست می‌کند و موهایتان را نوازش می‌کند.

مطلب مرتبط: اگر شوهرشما این ۱۵ کار را انجام می‌دهد بهترین شوهردنیا است

۵-خیلی خونگرم و صمیمی است

هر کاری که لازم باشد برای بهتر کردن روابط جنسی و زندگی زناشویی‌اش انجام می‌دهد. درست وقتی از او انتظار ندارید حرف‌های عاشقانه می‌زند و با احساسات رمانتیک خود شما را غافلگیر می‌کند. همیشه محیط خانه را گرم و صمیمی می‌کند و در روابط زناشویی هر چه از او بخواهید نه نمی‌گوید. از چیزی نمی‌ترسد و همیشه به دنبال ماجراجویی ست.

مطلب مرتبط : ۹ چیزی که هرگز نباید از شوهرتان بخواهید

۶-عاشق دوست‌ها و اعضای خانواده شماست

ازدواج رابطه‌ای است به درازای یک عمر، پس وقتی با شریک زندگی خود همراه شدید همیشه به او احترام بگذارید و در خوبی‌ها و بدی‌ها یار و همراه او باشید. او عاشق دوست‌ها و خانواده‌ی شماست و تمام اطرافیان شما را درک می‌کند و به آنها احترام می‌گذارد. همیشه دوست دارد شما و دوستانتان را سرگرم کند و عامل خنده و شادی شما باشد. ترجیح می‌دهد خودش شخصاً خانواده‌ی شما را تا فرودگاه یا ترمینال برساند. در مناسبت‌های خاص مثل عید نوروز دوست دارد در کنار شما باشد و از لحظات خود لذت ببرد.

مطلب مرتبط : ۶ چیز که هرگز نباید به شوهرتان بگویید

۷-عاشق بچه‌هاست

عاشق بازی کردن با بچه‌هاست. وقتی خانه نیستید، او با بچه‌ها قایم باشک بازی می‌کند و یا بچه‌ها را دنبال می‌کند تا لحظات خوشی برای آنها ایجاد کند. به بچه‌ها احساس امنیت می‌دهد، برای آنها داستان می‌خواهد و حتی گهگاه ترجیح می‌دهد بچه‌داری کند. تصور کنید شوهر تان چهار دست و پا روی زمین می‌خزد و بچه‌ها را دنبال می‌کند.

۸-مسئولیت امور مالی را کاملاً بر عهده می‌گیرد

مهم نیست چه شغلی دارد او هیچ وقت بیشتر از درآمدش خرج نمی‌کند و همیشه پس انداز می‌کند. مسئولیت‌پذیر است و قبض‌ها را به موقع پرداخت می‌کند. برای آینده‌اش برنامه‌ریزی می‌کند چون دوست دارد آینده بهتری برای شما و فرزندانتان بسازد.

۹-به شما توجه می‌کند

وقتی برای عروسی یا اعیاد مختلف آماده می‌شوید او ظاهر شما را تحسین می‌کند و از زیبایی شما تعریف می‌کند. همیشه به شما نگاه می‌کند حتی اگر مهمانی خیلی شلوغ باشد. کاری می‌کند که شما احساس کنید زیباترین و جذاب‌ترین زن دنیا هستید. قطعاً شما تنها زنی هستید که برای او مهم است، نیازی نیست این حرف‌ها را به شما بگوید چون شما از این موضوع مطمئنید. شما این حرف‌ها را از چشم‌ها و نوع رفتار او می‌خوانید و به وجود او افتخار می‌کنید.

۱۰-از خودش مراقبت می‌کند

حداقل پنج بار در هفته ورزش‌هایی نظیر وزنه‌برداری، بدن‌سازی، دو، دوچرخه‌سواری، کوهنوردی و یا صخره‌نوردی را انجام می‌دهد. او همیشه به ظاهرش افتخار می‌کند. موها و ریش‌هایش را همیشه مرتب می‌کند. مرتب لباس می‌پوشد و همیشه بوی خوب می‌دهد البته به جزء زمان‌هایی که ورزش می‌کند. مطالعه می‌کند و همیشه از سلامت جسمی و روانی خود مراقبت می‌کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: برای فردا

منبع: elitedaily

۱۰ عادت شوهر تان که ثابت می‌کند بهترین همسر دنیا است

بهترین همسر دنیا


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی