کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

طرز تهیه ماهی سالمون با گوجه فرنگی و ریحان که محشر است

محتوای مغذی سالمون آن را به یکی از سالم‌ترین خوراکی‌های دنیا تبدیل کرده‌است. سالمون وحشی ارزش غذایی بالایی دارد و فواید زیادی برای کل بدن دارد. بسیاری از این فواید حاصل از اسید چرب امگا۳ موجود در سالمون است . حالا به این سالمون پرخاصیت گوجه فرنگی و ریحان را هم اضافه کنیم! چه ترکیب محشری می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا طرز تهیه ماهی سالمون با گوجه فرنگی و ریحان را بدانید.

طرز تهیه ماهی سالمون با گوجه فرنگی و ریحان

ماهی سالمون با گوجه فرنگی و ریحان

پختن سالمون روی حرارت نسبتا کم تضمین می‌کند که این ماهی خشک نخواهد شد. سالمون همراه با روغن ریحان و گوجه‌فرنگی گرم که روی آن ریخته می‌شود، طعمی بی‌نظیر برای‌تان به ارمغان می‌آورد.

مواد لازم:

– ۶ تکه سالمون، حدود ۱۴۰ گرم  (هر کدام)

– نمک و فلفل

– روغن زیتون

* مواد لازم برای تهیه‌ی روغن ریحان و گوجه‌فرنگی:

– نصف فنجان روغن زیتون فرابکر

– ۱ گوجه‌فرنگی،‌ بدون دانه و ریز خرد شده

– یک مشت برگ ریحان خرد شده

– نمک و فلفل

طرز تهیه:

۱. فر را روی دمای ۱۶۰ درجه‌ی سانتی‌گراد یا ۳۲۵ درجه‌ی فارنهایت گرم کنید. با استفاده از حوله‌ی کاغذی سالمون‌ّها را خشک کنید و بعد روی‌شان نمک و فلفل بپاشید. ماهی‌ها را روی یک ورقه‌ی پخت قرار بدهید و به مدت ۱۵ دقیقه داخل فر بپزید.

۲. در حین این‌که ماهی در فر می‌پزد، روغن زیتون را داخل یک تابه گرم کنید. سپس آن را از روی حرارت بردارید و گوجه‌فرنگی و ریحان را به آن‌ اضافه کرده، هم بزنید. نمک و فلفل را اضافه کنید.

۳. ماهی را از فر خارج کنید و آن را داخل ظرف سرو بچینید. با استفاده از قاشق روغن گرم را روی تکه‌های ماهی بریزید. غذا برای سرو آماده است!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع: فود نتوورک

طرز تهیه ماهی سالمون با گوجه فرنگی و ریحان که محشر است


شاید این دستور تهیه ها هم برایتان جذاب باشند:

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی