کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

طرز تهیه تست فرانسوی خوشمزه و آسان در ماهیتابه

بهترین میزبان‌های چاشت-ناهار می‌دانند چطور تست فرانسوی درست کنند و خاطره‌ای به یادماندنی رقم بزنند. لازم نیست میهمان‌ها بدانند تست فرانسوی خوشمزه شما یک راه لذیذ برای استفاده از نان بیات نیز هست. تنها با در اختیار داشتن چند ماده‌ی غذایی و توصیه‌های زیر درباره‌ی طرز تهیه تست فرانسوی خوشمزه و آسان در ماهیتابه برای سرو کردن چیزی که به آن افتخار خواهید کرد آمادگی لازم را پیدا می‌کنید.

طرز تهیه تست فرانسوی خوشمزه و آسان در ماهیتابه

تست فرانسوی

طرز تهیه تست فرانسوی

۱. تست فرانسوی، که در اصل راهی برای استفاده از نان‌های بیات است، برای هر منوی صبحانه یا چاشت-ناهاری یک افزودنی خوشمزه به حساب می‌آید. مواد لازم (تخم مرغ، شیر، نان و شکر)‌ را فراهم کنید، سپس تخم مرغ، شکر و شیر را در یک ظرف گود بزنید تا خوب مخلوط شوند.

طرز تهیه تست فرانسوی

۲. تکه‌های نان را، به نوبت در مخلوط تخم مرغ فرو کنید، بچرخانید تا هر دو طرف تکه‌های نان به طور یکدست پوشش داده شوند. (برای پیشگیری از خیس شدن تست فرانسوی پخته شده، نان را برای مدت حدودا ۱۵ ثانیه در مخلوط تخم مرغ فرو کنید، اما حتما تکه‌ی نان از هر دو طرف به یک اندازه مرطوب شود). تکه‌های نان خیس را در یک لایه داخل بشقاب بچینید. بگذارید در حالی که ماهیتابه را گرم می‌کنید بماند.

طرز تهیه تست فرانسوی

۳. تابه‌ی نچسب سنگین بزرگ را روی اجاق قرار دهید. ( اگر از تابه‌های معمولی استفاده می‌کنید، اسپری آشپزی به آن بپاشید یا مقداری کره در آن آب کنید تا از چسبیدن تست فرانسوی جلوگیری کند). نان فرو برده در مخلوط تخم مرغ را در تابه‌ی داغ بریزید، و مواظب باشید تکه‌های نان را روی هم درون تابه تلنبار نکنید. ۲ دقیقه هر طرف را بپزید تا به میزات پختگی مطلوب برسد. (برای حصول نتیجه‌ی بهتر هر بار فقط ۲ تکه نان تست فرانسوی را بپزید).

طرز تهیه تست فرانسوی

۴. روی تست فرانسوی شربت افرا بپاشید. اگر دوست دارید، آن را با میوه‌ی تازه، مانند بلوبری و/یا تمشک، یا سس سیب سرو نمایید. برای تغییر سرعت آماده‌سازی می‌توانید شربت را حذف کنید و روی تست فرانسوی دارچین آسیاب شده، شکر-دارچین بپاشید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: kraftcanada

طرز تهیه تست فرانسوی خوشمزه و آسان در ماهیتابه


مطالب مرتبط:

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی