کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

طرز تهیه آنچیلادا لوبیا و سبزیجات یک غذای مکزیکی فوری و خوشمزه

آنچیلادا یک غذای خوشمزه مکزیکی است که هم با مرغ تهزه می شود و هم با انواع سبزیجات. این آنچیلادا لوبیا و سبزیجات که یک وعده‌ی میان هفته‌ی راحت به شمار می‌آید دارای لوبیا چیتی، اسفناج تازه و مقدار زیادی سس است.

طرز تهیه آنچیلادا لوبیا و سبزیجات یک غذای مکزیکی فوری و خوشمزه

آنچیلادا لوبیا و سبزیجات

طرز تهیه سس:

۱. شعله‌ی اجاق را روی ۲۰۴ درجه سانتیگراد تنظیم کنید.

۲. روی شعله‌ی متوسط روغن را درون یک تابه‌ی بزرگ گرم کنید. پیاز را اضافه کنید و بپزید، و به مدت ۵ دقیقه به دفعات هم بزنید تا نرم و شفاف شود. سیر، پودر چیلی، زیره، و فلفل هندی اضافه کنید و به پختن و هم زدن به مدت حدودا یک دقیقه ادامه دهید تا قطعات غذا کاملا سوخاری شود. ۲ فنجان آب، پوره‌ی گوجه فرنگی و یک دوم قاشق چایخوری نمک اضافه کنید و آن را بجوش بیاورید. تا زمانی که سس کاهش پیدا می‌کند و تا حدودی غلیظ می‌شود – تقریبا ۱۵ تا ۲۰ دقیقه – به پختن ادامه دهید. آن را بردارید و کنار بگذارید تا به آرامی خنک شود.

طرز تهیه مخلفات و چاشنی:

۱. تمام رطوبت اضافی را از اسفناج بگیرید. آن را درون کاسه‌ی بزرگی از لوبیا چیتی قرار دهید، و با دستان‌تان فشار دهید تا کمی با لوبیاها ترکیب و به آن فشرده شود. نیمی از پنیر چدار و پنیر جک فلفلی، نیمی خامه‌ی ترش و پیازجه و یک و یک چهارم قاشق چایخوری نمک را اضافه کنید و هم بزنید تا قاطی شوند.

۲. حدود یک دوم فنجان سس گوجه فرنگی را ته یک ظرف آشپزی ۱۸ تا ۲۶ سانتی‌متری پخش کنید. تورتیلا را روی یک سطح صاف قرار دهید، و ۱ طرف هر یک را با حدود یک قاشق چایخوری سس گوجه فرنگی بپوشانید. حدود یک چهارم فنجان مخلفات را وسط هر تورتیلا قرار دهید. هر کدام را رول کنید و سپس آن‌ها را در دو ردیف همتراز درون ظرف آشپزی قرار دهید. سس باقیمانده را روی تورتیلاهای رول شده بریزید و باقی پنیر را روی آن بپاشید. کمی فویل دور ظرف غذا بپیچید و تا زمانی که پنیر آب می‌شود و مخلفات درون آن داغ می‌شود – به مدت حدودا ۳۰ دقیقه – بپزید. روی آن را باز کنید، و به پختن ادامه دهید تا کاملا گرما به درون آن نفوذ کند – به مدت حدودا ۱۰ دوازده دقیقه.

۳. برای آماده کردن چاشنی: باقی خامه ترش، آب لیمو و کمی نمک را در یک کاس کوچک خوب بزنید. مخلوط حاصل را روی آنچیلدای پخته شده بریزید و باقی پیازچه‌ها را روی آن بپاشید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: foodnetwork

طرز تهیه آنچیلادا لوبیا و سبزیجات یک غذای مکزیکی فوری و خوشمزه


مطالب مرتبط:

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی