کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ شهر دنیا که برای زندگی به شما پول می‌دهند

در این مقاله می‌خواهیم از شهرهایی برای شما بگوییم که برای زندگی در آنجا پول دریافت می‌کنید. مسئولان این شهرها برای ترغیب مردم به زندگی در آنجا تصمیم گرفته اند که به مردم هزینه های زندگیشان را پرداخت کنند. سایت بازده قصد دارد در این نوشتار شما را با ۵ شهر دنیا که برای زندگی به شما پول می‌دهند آشنا کند. با ما همراه باشید.

۱. کاندلا در ایتالیا

۵ شهر دنیا که برای زندگی به شما پول می‌دهند

کاندلا که در دهه ۱۹۹۰ بیش از ۸ هزار نفر جمعیت داشت، اکنون تنها ۲،۷۰۰ نفر در آن زندگی می‌کنند. ا زاین رو، مسئولان این شهر تصمیم گرفتند با پیشنهاد پرداخت ۲ هزار یورو، مردم را ترغیب کنند در این روستای قرون وسطایی زیبا زندگی کنند.

۲. آلاسکا در ایالات متحده

۵ شهر دنیا که برای زندگی به شما پول می‌دهند

آلاسکا، شمالی‌ترین ایالت ایالات متحده از ۱۹۷۶ به پول نفت خود وابسته بود، تا زمانی‌که تصمیم گرفته شد ۲۵ درصد از درآمد نفتی‌اش را هر سال در میان ساکنین خود تقسیم کند. برای دریافت این مبلغ باید حداقل یک سال در آلاسکا زندگی کنید، در تقویم سالیانه حداقل ۱۹۰ روز را در این ایالت حاضر باشید، و جرمی از شما سر نزده باشد.این مبلغ به‌طور متوسط ۱،۲۰۰ دلار است که رد ۲۰۰۸ به ۳،۲۶۹ دلار رسید.

۳. کانزاس و نبراسکا در ایالات متحده

کانزاس و نبراسکا

برخی از شهرهای کانزاس و نبراسکا زمین رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.

۴. سانتیاگو در شیلی

سانتیاگو در شیلی

سانتیاگو پایتخت کشور شیلی است. دولت این کشور قصد دارد این کشور را به مرکز تجاری آمریکای جنوبی تبدیل کند. به همین دلیل ۴۵ هزار دلار و یک ویزای کاری یک ساله در اختیار شما قرار می‌دهد تا کسب و کارتان را در شیلی راه‌اندازی کنید. برای این منظور، اساتید محلی و مخاطبان کسب و کاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در این کار به شما کمک کنند.

۵. دیترویت در ایالت میشیگان امریکا

دیترویت در گذشته روزهای بهتری داشته است. برای ترویج و تشویق به افزایش جمعیت و توسعه‌ی شهر و همچنین تزریق خون جدید در رگ‌های شهر، برخی کارفرمایان به ایجاد انگیزه برای حضور در منطقه‌ی Downtown شهر اقدام کرده‌اند. آن‌ها وام‌های بلاعوض در اختیار افراد قرار می‌دهند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – فاطمه بختیاری دزفولی

منبع: thepennyhoarder و moneyish

۵ شهر دنیا که برای زندگی به شما پول می‌دهند


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی