کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شما هم این ۵ حقیقت زندگی تان را فراموش کرده‌اید؟

در زندگی حقیقت های مهمی است که گاهی آدم‌ها به سادگی آن را فراموش می‌کنند . حقایقی مثل شانس ها و موفقیت هایی که با آنها یار بوده یا نبوده و عذرهایی که باید میخواستند یا نمی‌خواستند. این مطلب را حتما تا انتها بخوانید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. با بازده همراه باشید.

حقیقت

۱. زندگی کوتاه است و شانس همیشه با شما یار نیست.

فناپذیری ما چیزی است که فکر کردن به آن برایمان بسیار دشوار است. عابدترین خداشناس هر قدر هم که مطمئن باشد، باز هم ما نمی‌دانیم وقتی از این دنیا برویم چه اتفاقی می‌افتد. چیزی که می‌توانیم با اطمینان بگوییم این است که بعد از مرگ، رد پایمان دیگر برکت این سیاره نخواهدبود. احتمال ندارد فرصتی دیگری برای زندگی به‌دست بیاوریم. بعضی از آدم‌ها به حلول روح در کالبدی جدید (تناسخ) اعتقاد دارند، اما شواهد کمی در حمایت از آن وجود دارد. می‌خواهید بدانید چه درسی باید بگیرید؟ هر روز با تمام وجود زندگی کنید، و به یاد داشته‌باشید: یک روز، دیگر این زندگی را نخواهیدداشت.

۲. شکست اغلب قبل از موفقیت می‌آید.

آهای، همیشه نه، بلکه اغلب اواقات این‌طور است. اگر از شکست می‌ترسید، هرگز موفقیت حقیقی را در زندگی تجربه نمی‌کنید. به مورد شماره‌ی ۱ رجوع کنید. این تنها فرصتی است که احتمالا برای زندگی دارید، پس هر کاری دوست دارید بکنید. از شکست نترسید. از آن درس بگیرید و بهتر عمل کنید.

۳. برای بخشش نیازی به عذرخواهی ندارید.

لازم نیست منتظر باشید فردی که شما را کاملا بد جلوه داده‌است بیاید و عذرخواهی کند. می‌توانید بدون عذرخواهی او را ببخشید. بخشش شما حداقل او را وادار می‌کند حقیقتا احساس تأسف کند و این تأسف را به شما ابراز کند.

۴. بعضی آدم‌ها واقعا گزینه‌ی مناسبی برای شما نیستند.

از نظر احساسی و عشق غیرجسمانی بعضی آدم‌ها گزینه‌ی خوبی برای شما نخواهندبود. من شنیده‌ام که آدم‌ها می‌گویند شما نمی‌توانید با دوستان‌تان قطع رابطه کنید، اما می‌توانید رابطه‌تان را با هرکسی تمام کنید. اگر آنها افزونه‌ی خوبی برای زندگی‌تان نیستند، حق دارید این کار را بکنید.

۵. همه‌چیز دستخوش تغییر می‌شود.

حقیقتا، در هر لحظه‌ای همه‌چیز می‌تواند تغییر کند. همه‌چیز می‌تواند زیر و رو شود. گاهی به هیچ وجه نمی‌توانید خودتان را برای آن آماده کنید. پس فقط خودتان را برای این واقعیت آماده کنید که شاید فردا همه‌چیز آن‌طور نباشد که امروز بوده‌است.

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع:dailyvibes

بازده

موضوع محوری:

حقیقت زندگی

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی