کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی از روی دکوراسیون منزل

شخصیت شناسی از روی دکوراسیون منزل

شخصیت شناسی از روی دکوراسیون منزل در این نوشتار با توجه به سبک دکوراسیون مورد بحث قرار می گیرد. خانه‌های ما اغلب بازتاب شخصیت و طبیعت درونی ما است. و وقت خیلی زیادی را درون منزل خود سپری می‌کنیم، و به همین دلیل ضروری است که کاشانه‌مان طنین‌افکن صفات، ویژگی‌ها و خصیصه‌های منحصر به‌فردمان باشد. اما چگونه بدانیم چه سبک و طرحی با شخصیت‌مان سازگار است. ما ۱۱ تم داخلی رایج را برایتان گردآوری کرده‌ایم تا به شما ایده‌ای بدهیم که کدام یک برای منزل‌تان مناسب‌تر است. بدین ترتیب با استفاده از شخصیت شناسی از روی دکوراسیون منزل می توانید به دکوراسیون دلخواه تان برسید.

شخصیت شناسی از روی دکوراسیون منزل

شما مینیمالیست هستید، یا مدرن، روستایی، یا اسکاندیناویایی؟ ادامه‌ی این مقاله را بخوانید تا درباره‌ی هر سبک چیزهای بیش‌تری بدانید، و برای خانه یا آپارتمان‌تان چند ایده و راه‌حل پیدا کنید!

اسکاندیناوی

شما عمل‌گرا و باسلیقه هستید. از دکوراسیون طراحی‌های ساده و غیرپیچیده‌ای لذت می‌برید که از تجمل و راحتی چیزی کم ندارند. خانه‌ی شما، که ترکیب شیکی از سادگی محض و دنج بودن است، با رنگ‌آمیزی سفید طرحدار، تاکیدش بر کارایی، و استفاده از طرح چوب ملایم اغواکننده است.

U7463ntitled

مطلب مرتبط: ۵ سبک زندگی کارآفرینی مخصوص کارآفرینان

کلاسیک

شما عاشق فضاهای داخلی‌ای هستید که محدود به زمان و دوره‌ی خاصی نیستند. شما از محیطی لطیف لذت می‌برید، و مبلمان سنتی و باشکوه را انتخاب می‌کنید، که با حسی از تاریخ و میراث همراه است. شما شخصی باوقار و متین هستید، که دکوراسیون را متوازن، منظم، و قرینه طراحی یا دکوراسیون می‌کنید.

U5ntitled

کشور مدرن

شما ترکیبی از مد روز و شیوه‌ی کلاسیک هستید. از زیبایی‌شناسی روستایی لذت می‌برید، اما کمی مدرنیته را ترجیح می‌دهید که کمک می‌کند روی تمایل‌تان به خانه‌ای شیک و پیچیده تاکید کنید.

U7852ntitled

گزینشی

شما پرانرژی هستید و ذهن‌تان سرشار از ایده و الهام است. پایبندی به یک تم یا سبک خاص شما را راضی نمی‌کند، شما از ترکیب و تلفیق برای خلق زیبایی‌شناختی منحصر به‌فرد و خیره‌کننده لذت می‌برید.

U2141ntitled

مطلب مرتبط: شیک پوشی به روایت مدل بریتانیایی دیوید گندی

صنعتی

شما با آخرین سبک‌ها و مدها هم‌گام هستید. شما از این‌که سرنخ‌های دکوراسیون یا طراحی‌تان را از کارخانه‌های قدیمی و فضاهای صنعتی بگیرید لذت می‌برید، و خانه‌ی ایده‌آل‌تان یک زیر شیروانی متحول‌شده است. شما مناطق دست‌نخورده و کاربردی را دوست دارید که یک احساس مدرن، پیچیده و تقلیل‌یافته را به رخ می‌کشد.

Un74چtitled

مدیترانه‌ای

شما خونگرم و فروتن هستید و از فضاهای راحت و روستایی لذت می‌برید. خواه یونانی، مراکشی، اسپانیایی، توسکانیایی یا از جنوب فرانسه باشد، شما از جعبه رنگ‌های غنی و ملموس، بافت‌های دست‌نخورده، و لوازم جانبی و تعداد زیادی مبلمان کاربردی و رنگارنگ لذت می‌برید.

Untitl7986ed

مدرن

شما فردی هستید که از سبک مینیمال و بی‌پیرایه لذت می‌برید. شما به فضاهای پرنور و عاری از آشفتگی علاقه دارید و از پنجره‌های بزرگ، خطوط معماری جالب و اشکال مکعبی قوی استقبال می‌کنید.

Unt785itled

روستایی

فضاهای داخلی که تاکیدشان روی محیط زیست و لوازم جانبی قدیمی است و متعلق به دوره‌ای است که قطعات از مواد خام طبیعی با دست ساخته می‌شد، برای شما اغواکننده است. شما از فضاهای داخلی زمخت، آجرکاری‌های مشهود، مقدار زیادی چوب، و رایحه‌ای گرم و مطبوع لذت می‌برید.

U836ntitled

استوایی

شما فردی هستید که عاشق اقیانوس و بیرون از خانه است، و از مکان‌های عجیب به عنوان الهامی برای خانه‌تان استقبال می‌کنید. شما عاشق گیاهان خانگی هستید، و هنگام دکوراسیون یا طراحی منزل‌تان از هیچ قاعده‌ی سخت و محکمی پیروی نمی‌کنید. آب و هوای گرم، مواد خام طبیعی و زیبایی‌شناسی رنگارنگ مهم است و فضایی می‌سازد که مد روز است اما در عین حال به منحصر به زمان خاصی نیست.

U7368ntitled

مطلب مرتبط: ۷ عادت که ۳۶۵ روز با شادی زندگی کنید

مینیمالیستی

شما به سرعت از دکوراسیون یا طراحی‌های ساده‌ای که دارای زیبایی‌شناسی تقلیل‌یافته است استقبال می‌کنید. شعار شما این است: “ساده تر ، زیباتر است” و خانه‌تان بازتاب‌دهنده‌ی ترتیبی زیبا و در عین حال ساده است. وقتی صحبت از دکوراسیون، مد و طراحی است، شما شیک، باهوش، علاقه‌مند به آخرین گرایش‌های طراحی و دقیقا مد روز محسوب می‌شوید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع: هومیفای – homify.sg

شخصیت شناسی از روی دکوراسیون منزل


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی