کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

درمان طبیعی سلول های سرطانی با سیر و لیمو

درمان طبیعی سلول های سرطانی با سیر و لیمو

معجون سیر و لیمو می تواند فواید بسیار زیادی برای سلامتی شما داشته باشد. این روش درمانی بدن‌تان، به‌ویژه رگ‌های خونی را پاکسازی می‌کند، و سبب حالت ارتجاعی در آنها می‌شود. از این روش برای درمان کلسترول بالا، تری‌گلیسیرید بالا، و پیشگیری از حمله‌ی قلبی، سکته و آنژین صدری استفاده می‌شود. روش درمانی سیر و لیمو بینایی را بهبود می‌بخشد و برای پیشگیری و درمان سرطان فوق‌العاده است. این روش از بدن محافظت می‌کند و آن را شاداب نگه می‌دارد و برای افزایش طول عمر عالی است.

سیر و لیمو

مطالب مرتبط: سیر و عسل را ۷ روز ناشتا بخورید و اثرات شگفت‌اش را ببینید

مواد تشکیل‌دهنده

  • ۳۰۰ گرم سیر
  • ۱ کیلوگرم لیمو
  • ۱.۵ لیتر آب

طرز تهیه

۱. لیموها و سیرها را خیلی ریز خرد کنید (یا در مخلوط‌کن بریزید تا کاملا له شوند)

۲. آنها را به آب در حال جوش اضافه کنید و به مدت ۱۵ دقیقه با حرارت کم بجوشانید

۳. بگذارید این مایع کاملا سرد شود

۴. آن را در ظرف شیشه‌ای دردار نگه داری کنید

سیر و لیمو

مطلب مرتبط:‌ ۱۱ خاصیت سیر برای سلامتی که اثبات شده است

تذکر

این مایع را صبح‌ها قبل از صبحانه با معده‌ی خالی بنوشید. دوز روزانه‌ی آن ۵۰ میلی‌لیتر در یک دوره‌ی ۲۵ روزه است. سپس ۱۰ روز وقفه ایجاد کنید، و در صورت لزوم درمان را با دوزی دیگر تکرار کنید. وقفه‌ی ۱۰ روزه و نیز مصرف ۵۰ میلی‌لیتر در روز ضروری است.

اگر این درمان را با مصرف ۲ دوز در روز با فاصله‌ی زمانی انجام می‌دهید، آن را برای دوره‌ی طولانی‌تر ادامه ندهید، مگر این‌که مشکلات سلامتی‌تان حاد شود.

کسانی که دچار مشکلات سلامتی نیستند می‌توانند از این روش درمانی برای بهبود سلامت کلی، حفظ سلامت و افزایش طول عمر استفاده کنند. برای این هدف باید این روش درمانی را ۲ بار در سال یعنی هر ۶ ماه یک بار و باز هم برای یک دوره‌ی ۲۵ روزه انجام دهید.

◊◊◊

سلب مسئولیت: تمامی محتویات پزشکی و سلامت در این وب‌گاه صرفا بر مبنای ارائه‌ی اطلاعات است و هرگز نباید به عنوان برنامه‌ی تشخیصی یا درمانی خاص برای هرگونه موقعیت فردی تلقی شود. استفاده از این وب‌گاه و اطلاعات موجود در آن هرگز به مثابه‌ی ایجاد رابطه‌ی پزشک و بیمار نیست. همواره در صورت بروز هرگونه پرسش یا مشکلی در زمینه‌ی سلامت شخصی خود یا دیگران حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ مینا بنادکوکی

منبع: فیت لایف – fitlife

سیر و لیمو یک درمان طبیعی علیه سلول‌های سرطانی


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی