کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳ روش بازآفرینی انرژی کیهانی در وجودتان

این جهان سرشار از انواع گوناگون انرژی است. بسیاری از ما، نسل‌های زیادی، چشم‌مان را بر انرژی سیال و خارق‌العاده‌ای که همواره اطراف ما در جریان است، بسته‌ایم. بازگرداندن این انرژی به زندگی‌های‌مان دشوار خواهدبود. می‌توانم با اطمینان چیزی را به شما بگویم: پس از این‌که یاد بگیرید انرژی کیهانی را به درون‌تان برگردانید، هیچ چیز شبیه به قبل نخواهدبود.

۳ روش بازآفرینی انرژی کیهانی در وجودتان

انرژی‌های منفی‌تان را تحت کنترل بگیرید

هر خاطره‌ی بد، باور منفی، و کینه‌ای که با خود دارید، گلوله‌ای از انرژی منفی است که آماده‌ی رهایی است. وقتی منابع انرژی منفی بسیار زیادی داشته باشید، دیگر جایی برای ورود انرژی کیهانی به وجودتان نخواهیدداشت. این انرژی منفی را آزاد کنید، ولی این کار را از راه درست‌اش انجام دهید.

اگر عصبانی هستید، جیغ زدن و فریاد کشیدن انرژی‌های بد را آزاد می‌کند، ولی اگر هنوز فعالانه آن را تحت کنترل نگرفته‌باشید دوباره در شما غلیان خواهد کرد.

اگر شخصی به شما آسیب وارد کرده‌است، او را ببخشید. انرژی منفی کینه‌تان را آزاد کنید. باورهای منفی‌تان را با دیدگاه‌های مثبت جایگزین کنید. وقتی این کار را انجام دادید، راه را برای ورود انرژی کیهانی باز گذاشته‌اید.

مطلب مرتبط: بالابردن سطح انرژی

فروتن باشید

آسان است که اجازه بدهیم ضمیرمان سرکشی کند. زمان‌هایی وجود دارد که ضمیرِ ما بسیار مغرور می‌شود (به‌قول معروف باد می‌کند) و فکر می‌کنیم داغ‌ترین موضوع جهان هستیم. در مابقی مواقع، ضمیرِ ما بادش خالی می‌شود و ما را با احساس ضعف و ناامنی تنها می‌گذارد.

یاد گرفتن ایجاد تعادل بین این دو بسیار مهم است.

در نظر داشته باشید شما آدمی با آرزوها و تمایلات و نیازها هستید و این کاملا طبیعی است، ولی این را نیز بدانید که یک آدم هستید، و محتمل‌ترین نتیجه‌ی نهایی زندگی این است که خواهیدمرد، تا با نسل بعدی جایگزین شوید.

در برابر واقعیت‌های دنیا فروتن باشید، آن‌گاه انرژی کیهانی به جریان خواهد‌افتاد.

مطلب مرتبط: ۷ گام ساده برای تسلط بر قانون جذب

فضای شخصی‌تان را پاک‌سازی کنید

مجرای وجودی‌تان آماده‌ی پذیرش دنیا است ولی ممکن است فضای شما چیز دیگری بگوید. یک خانه‌ی به هم ریخته، ابزارهای الکترونیکی پر سر و صدا، و انرژی منفی، جلوی انرژی کیهانی را می‌گیرد. با پاک‌سازی به‌هم ریختگی‌ها، هبه کردنِ چیزهایی که مورد نیاز نیستند یا چیزهایی که نمی‌خواهید، و ایجاد انرژی مثبت، ‌فضای اطراف‌تان را تطهیر کنید تا سخاوت کیهانی را پذیرا باشید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

نویسنده: توماس

منبع: د اسپریت ساینس

۳ روش بازآفرینی انرژی کیهانی در وجودتان


 

برچسب ها

بازده

  1. ناشناس گفت:

    عالی

  2. Charlie978 گفت:

    انرژی کیهانی چی هست و به چه درد میخوره؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی