کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۲۱ سلبریتی هالیوود که نژاد و ریشه خانوادگی پیچیده و عجیبی دارند!

دنیای کسب و کار نمایش و سرگرمی مملو از چهره‌هایی درخشان و پیچیده است. این آدم‌ها نه فقط به خاطر لباس‌ها و مدل‌های موی شگفت‌انگیز و زیبای‌شان، بلکه هم‌چنین به خاطر زیبایی منحصر به فرد و طبیعی‌شان به عنوان ستاره‌هایی درخشان شناخته می‌شوند. بسیاری از این سلبریتی‌ها، هم از نظر اصل و نسب‌ و هم به خاطر محل تولد یا رشدشان، به طرز شگفت‌انگیزی بسیار پیچیده و بین‌المللی هستند. ما در سایت بازده تصمیم گرفتیم درباره‌ی بیوگرافی‌ ۲۱ سلبریتی هالیوود که نژاد و ریشه خانوادگی پیچیده و عجیبی دارند برای تان بنویسیم تا از این هویت بین المللی این افراد مشهور حسابی شگفت زده شوید.

۱. شارلیز ترون

سلبریتی هالیوود

شارلیز ترون در یک خانواده‌ی آفریکانر در آفریقای جنوبی به دنیا آمد. اصل و نسب مادرش آلمانی، و پدرش نیز دارای ریشه‌های فرانسوی و هلندی است. به هر حال، پیشینیان فرانسوی این بازیگر اگنوهایی بودند که به آفریقای جنوبی مهاجرت کردند.

۲. لئوناردو دی‌کاپریو

سلبریتی هالیوود

پدر لئوناردو دی‌کاپریو دارای ترکیبی از نژادهای ایتالیایی و آلمانی است. مادر لئوناردو در یک خانواده‌ی مهاجر آلمانی و روسی به دنیا آمد. وی در یک مصاحبه گفته بود، نیمی از خود را روس می‌داند.

۳. نیکول کیدمن

سلبریتی هالیوود

این سلبریتی هالیوود در هاوایی به دنیا آمد؛ یک نام محلی برای وی انتخاب کردند: “‌هوکالانی‌“‌ به معنی “‌ستاره‌ی آسمانی‌”‌. نیکول کیدمن دارای اصالتی ایرلندی و اسکاتلندی است.

۴. جسیکا آلبا

سلبریتی هالیوود

مادر جیسکا آلبا دارای ریشه‌های دانمارکی، ولزی، آلمانی، انگلیسی، و فرانسوی است؛ در حالی که والدین پدری وی هر دو فرزندان مهاجران مکزیکی بودند.

۵. تیموتی شالامی

سلبریتی هالیوود

اصالت مادر یهودی تیموتی شالامی روسی و اتریشی، و پدرش فرانسوی است؛ مادربزرگ پدر تیموتی اصالتا یک بریتانیایی بود که به کانادا مهاجرت کرده بود.

۶. میلا یوویچ

سلبریتی هالیوود

میلا یوویچ در کیف اوکراین در خانواده‌ای متشکل از یک بازیگر روس و یک پزشک صرب متولد شد. اجداد مادری میلا متعلق به شهر تولا در روسیه بودند.

۷. شکیرا

سلبریتی هالیوود

پدر شکیرا عرب است و ریشه‌ی لبنانی دارد؛ در حالی‌که اصالت مادر وی به اسپانیا و ایتالیا بر می‌گردد.

۸. زندیا

سلبریتی هالیوود

پدر زندیا یک آمریکایی آفریقایی تبار است که ریشه در آنکانزاس دارد؛ در حالی‌که مادر وی دارای تباری آلمانی و اسکاتلندی است.

۹. کریس همسورث

سلبریتی هالیوود

این سلبریتی هالیوود در استرالیا به دنیا آمد. پدربزرگ مادری‌ کریس همسورث یک مهاجر هلندی است و مادربزرگ مادری‌اش نیز ریشه‌ای ایرلندی دارد. کریس از سمت پدری دارای ریشه‌های انگلیسی، اسکاتلندی، و آلمانی است.

۱۰. اسکارلت جوهانسون

سلبریتی هالیوود

پدر اسکارلت جوهانسون اصالتا اهل کپنهاگ دانمارک است. پدربزرگ پدری اسکارلت سوئدی است. مادر اسکارلت نیز متعلق به یک خانواده‌ی یهودی اشکنازی با ریشه‌ی لهستانی و روسی است.

۱۱. سلما هایک

سلبریتی هالیوود

پدر سلما هایک یک مکزیکی لبنانی تبار است. مادر سلما، دیانا خیمنز مدینا، یک خواننده‌ی اپرا و یک مکزیکی با ریشه‌ی اسپانیایی است. سلما هایک خود را نصف لبنانی و نصف اسپانیایی می‌داند.

۱۲. کیانو ریوز

سلبریتی هالیوود

این بازیگر در لبنان متولد شد. مادر کیانو ریوز یک انگلیسی و اهل اسکس است. پدر کیانو نیز اهل هاوایی و دارای ریشه‌های هاوایی، چینی، انگلیسی، ایرلندی، و پرتغالی است.

۱۳. اوما تورمن

سلبریتی هالیوود

اونا تورمن در بوستون آمریکا، و در خانواده‌‌ای با ریشه‌های آمریکایی، سوئدی، و آلمانی متولد شد.

۱۴. کریستینا آگیلرا

سلبریتی هالیوود

پدر این خوانند در اکوادور متولد شد؛ مادر کریستینا آگیلرا دارایی ریشه‌های آلمانی، ایرلندی، ولزی، و هلندی است.

۱۵. جیسون موموآ

سلبریتی هالیوود

جیسون موموآ در هاوایی به دنیا آمد. پدرش اهل هاوایی است، و مادرش نیز دارای ریشه‌هایی از نژاد آلمانی، ایرلندی، و بومیان آمریکا است.

۱۶. آنجلینا جولی

سلبریتی هالیوود

آنجلینا جولی از سمت پدری دارای ریشه‌های آلمانی و اسلواکی، و از سمت مادری نیز در درجه‌ی اول، کانادایی فرانسوی تبار، و دارای ریشه‌هایی هلندی و آلمانی است.

۱۷. رایان گاسلینگ

سلبریتی هالیوود

اصل و تبار رایان گاسلینگ به فرانسوی کانادایی، آلمانی، انگلیسی، اسکاتلندی، و ایرلندی بر می‌گردد.

۱۸. اوا گرین

سلبریتی هالیوود

پدر اوا گرین متعلق به نژاد بریتون و دارای ریشه‌ی سوئدی است. مادر اوا گرین نیز اصالتا الجزایری است و بعدها به فرانسه مهاجرت کرد.

۱۹. نائومی کمبل

سلبریتی هالیوود

نائومی کمبل یک آفریقایی جامائیکایی است؛ هم‌چنین، مادربزرگ پدری نائومی یک جامائیکایی چینی تبار با نام خانوادگی مینگ بود.

۲۰. کامرون دیاز

سلبریتی هالیوود

خانواده‌ی پدری کامرون دیاز اصالتا کوبایی هستند؛ در حالی‌که خانواده‌ی مادری وی عمدتا انگلیسی و دارای ریشه‌ی آلمانی هستند.

۲۱. ماریا کری

سلبریتی هالیوود

پدر این خواننده از والدین آمریکایی آفریقایی و ونزوئلایی آفریقایی متولد شد؛ مادر ماریا کری نیز اصالتا ایرلندی است.

آیا شما هم موافق هستید که آدم‌هایی با نژادهای مختلط نسبت به دیگران جذاب‌تر هستند؟ کدام‌یک از سلبریتی‌های این فهرست از نظر شما جذاب‌ترند؟


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – امیر رضا مصطفایی

منبع: brightside

۲۱ سلبریتی هالیوود که نژاد و ریشه خانوادگی پیچیده و عجیبی دارند!


مطالب مرتبط

برچسب ها

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی