کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۵ زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸

زیبایی امری سلیقه‌ای است. برای برخی افراد، زیبایی در ویژگی‌های صورت و جسمی یک فرد است و برای برخی دیگر، در سادگی و بزرگی قلب او. هر کدام که باشد، همه ما چیزهای زیبا و زیباترین مخلوقات خداوند را ستایش می‌کنیم. خوب، آیا دوست دارید چشمان‌تان را بنوازید و از نگاه کردن به چند مخلوق بی عیب و نقص پروردگار لذت ببرید؟ این شما و این هم فهرستی از ۱۵ زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ !

همه مردم زیبایی را تحسین می‌کنند. و زمانی که درباره زیباترین زنان دنیا صحبت می‌کنیم، تمام زنان نیز تمایل دارند این چهره‌های زیبا را ببینند، نه؟ پس مراقب خودتان باشید و چشمان‌تان را با دیدن این زنان بنوازید چرا که این زنان با چهره های زیبای‌شان شما را دیوانه می‌کنند!

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, نینا دوبرو

۱۵. نینا دوبرو

نینا دوبرو، بازیگر و مدل کانادایی است که به دلیل زیبایی بی عیب و نقص خود که می‌تواند مردم را پای تلویزیون میخکوب کند شهرت دارد. این بازیگر زیبا و جذاب در بلغارستان به دنیا آمد اما در کانادا بزرگ شد. او بازیگری خود را در استودیوهای بازیگری آرمسترانگ در کانادا آغاز کرد و تا کنون در چند فیلم نیز بازی کرده است. این بازیگر زیبا به دلیل عشق به بازیگری و سفر کردن نیز شهرت دارد. یک صورت کامل با پوستی بی عیب و نقص و چشمان زیبا، آیا فکر نمی‌کنید خیلی جذاب است و در این فهرست زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ جای خوبی دارد!

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, امانوئل چریکی

۱۴. امانوئل چریکی

امانوئل چریکی نیز بازیگر دیگری از کاناداست که برای چهره زیبا و جذابش شهرت دارد. این زن دلفریب، واقعا زیباست. صورتی دارد که تمام زنان دنیا به آن حسادت می‌کنند! چریکی بازیگری خود را از ۱۰ سالگی آغاز کرد. او به خاطر نقش خود در ۱۰۰ دختر به شهرت رسید که باعث شد نامزد دریافت بهترین بازیگر زن در  جوایز برنامه‌های ویدئویی شود . آیا شما هم با نگاه کردن به چهره او هیجان‌زده می‌شوید؟

مطلب مرتبط: ۲۰ زیباترین و بهترین بازیگر زن بالیوود که در سینمای هند می‌درخشند

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, جسیکا آلبا

۱۳. جسیکا آلبا

یک زیبای دیگر که می‌تواند حسادت تمام زنان را برانگیزد، جسیکا آلبا، بازیگر، مدل و تاجر از ایالات متحده آمریکاست. آلبا چهره‌ای عالی با چشمانی فریبنده دارد که باعث می‌شود نامش در این فهرست زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ قرار بگیرد. او کار خود را در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد و به عنوان یک تصویر جنسی دیده می‌شود. او از آغاز کارش نقش‌های زیادی را بازی کرده است اما بیشتر شهرت خود را از بازی در فیلم‌های شهر گناه و چهار شگفت‌انگیز به دست آورده است.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, دیانا آگرون

۱۲. دیانا آگرون

دیانا آگرون یک زیبای بلوند از ایالات متحده آمریکاست. او ترکیبی عالی از زیبایی و استعداد است: بازیگر، خواننده، رقصنده، دستیار تدوین و سازنده وبسایت عکاسی و هنری تو، من و چارلی است. دیانا آرگون چهره‌ای جذاب دارد که باعث می‌شود همه به او نگاه کنند. این زن زیبا رقص را از ۳ سلگی آغاز کرد و برای نقش خود در فیلم « من شماره چهار هستم» شهرت دارد.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, مونیکا بلوچی

۱۱. مونیکا بلوچی

این‌جا چهره‌ای است که یک بار توسط مردم فرانسه زیباترین زن جهان نام گرفته است. مونیکا بلوچی یک بازیگر و مدل ایتالیایی است که کار خود را از ۱۳ سالگی آغاز کرده است. این بازیگر زیبا به خاطر چشمان دلفریب که توجه همه را به خود جلب می‌کنند و همچنین چهره‌اش شهرت دارد. او همان زنی است که در تبلیغ سیاه و سفید تلویزیونی برای برند دولچه و گبانا بازی کرده است. معروف‌ترین نقش او در فیلم مالنا بود که در ۲۰۰۰ تولید شد.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, الیویا وایلد

۱۰. الیویا وایلد

آیا زیبایی او توجه شما را نیز جلب کرد؟ بله بدون شک او با چشمان نافذ و چهره‌ای زیبا یکی از زیباترین زنان دنیاست. الیویا وایلد بازیگر، تولیدکننده و نمایشنامه‌نویس از ایالات متحده آمریکاست. این بازیگر زیبا در شهر نیویورک متولد و در واشنگتن بزرگ شد. او برای بازی در فیلم « دختر همسایه» شهرت دارد که در آن فیلم، مردم را مجذوب زیبایی خود کرد.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, اسکارلت جوهانسون

۹. اسکارلت جوهانسون

فهرست زیباترین زنان دنیا باید این مدل، بازیگر و خواننده از ایالات متحده آمریکا را نیز به شما معرفی کند: اسکارلت جوهانسون! او در نیویورک متولد شد و زنی است که با زیبایی خود مردان زیادی را دیوانه کرده و باعث شده زنان تمام دنیا به او حسادت کنند. او کار خود را در ۱۹۹۴ با فیلم شمال آغاز کرد و در ۲۰۰۳ به خاطر کار عالی خود، نامزد دو جایزه گلدن گلوب شد.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, پنه لوپه کروز

۸. پنه‌لوپه کروز

فقط تصویر او برای جذب شدن شما کافی است نه؟ خوب اگر نمی‌توانید چشم از او بردارید باید بگوییم که پنلوپه کروز یکی از زیباترین زنان دنیاست. کروز یک بازیگر و مدل اسپانیایی است که برای نقش مکمل در فیلم ویکی کریستینا بارسلونا در ۲۰۰۸ جایزه اسکار دریافت کرده است. این زن زیبا و جذاب برای چند برند معتبر دنیا مانند لوریل، منگو و رالف لورن نیز کار کرده است. صورت عالی، ویژگی‌های بارز و چشمان سیاه چیزهایی هستند که هر مردی دوست دارد به آن خیره شده و در آن غرق شود!

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, هایدن پانتیر

۷. ‌ هایدن پانتیر

یک چهره زیبای دیگر نیز هست که می‌تواند مردم را در یک نگاه عاشق خود کند! بله درباره هایدن پانتیر صحبت می‌کنیم: بازیگر و خواننده که برای اولین بار در سن ۱۱ ماهگی در یک تبلیغ تلویزیونی ایفای نقش کرد. و از آن زمان این زن زیبا مردم را با زیبایی بی عیب و نقص خود جذب کرده است. پانیتیر با انیمیشن‌های زیادی در ارتباط بوده و در ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ برای نقش مکمل فراموش نشدنی خود در یک سریال، نامزد جوایز گلدن گلوب شده است.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, آنجلینا جولی

۶. آنجلینا جولی

فقط آوردن نام آنجلینا جولی کافی است تا توجه هر خواننده‌ای جلب شود! آیا به تصویر خیره شده‌اید و می‌خواهید چیزهای بیشتری درباره این زن زیبا بدانید؟ آنجلینا جولی یکی از مشهورترین و زیباترین بازیگران زن و تهیه کنندگان دنیا از ایالات متحده آمریکاست. جولی کار خود را از کودکی و در کنار پدر آغاز کرد و پس از آن به دلیل بازی در فیلم‌های بسیاری به شهرت رسید. این زن زیبا و دلفریب سه جایزه گلدن گلوب گرفته و در جایزه آکادمی اسکار نیز نامزد دریافت جایزه شده است. آنجلینا جولی به خاطر چشمان زیبا و لبان خوش‌فرم خود مورد تحسین قرار گرفته و همسر بازیگر مشهور هالیوود، برد پیت نیز بوده است.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, چارلیز ترون

۵. چارلیز ترون

در این فهرستزیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ ، چارلیز ترون، بازیگر و رقصنده باله نیز در میان زیباترین زنان جهان قرار دارد. این بازیگر زیبا، چهره‌ای دلفریب و چشمانی زیبا دارد که باعث می‌شود هر مردی در دنیا در اولین نگاه عاشقش شود. ترون در آمریکای جنوبی متولد شد و کار خود را در سن پایین آغاز کرد. این بازیگر در سن ۱۴ سالگی به عنوان مدل به شهرت رسید و امروزه در تولید فیلم و درام‌های تلویزیونی نیز فعالیت دارد.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, مریم اوزرلی

۴. مریم اوزرلی

مریم اوزرلی یک زن زیبا و چشم‌آبی است که به دلیل نگاه نافذ و چشمان مسحورکننده شهرت دارد. او نیز به دلیل زیبایی طبیعی و معصومیت چهره‌ای که دارد یکی از زیباترین زنان دنیا محسوب می‌شود. این بازیگر،  کار خود را از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ از کار در استودیوی فرس آغاز کرد. مادر او نیز بازیگر مشهوری است.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, کیرا نایتلی

۳. کیرا نایتلی

کیرا نایتلی نیز چهره‌ای دیگر در فهرست زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ است. او یک بازیگر و خواننده است که به دلیل زیبایی خود و ایفای نقش در فیلم دزدان دریایی کارائیب شهرت دارد. این بازیگر زیبا کار خود را از کودکی آغاز کرد و پس از آن کارهای فراموش‌نشدنی انجام داد که به خاطر آن‌ها جایزه آکادمی نیز دریافت کرد. او برای جوایز گلدن گلوب نیز نامزد شد. آیا با ظاهر زیبا و معصوم خود، شما را نیز جذب نکرد؟

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, اولگا کوریلنگو

۲. اولگا کوریلنکو

یک چهره زیبای دیگر نیز در این فهرست زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ داریم تا شما را جذب زیبایی خود کند: اولگا کوریلنکو. او یک مدل و بازیگر فرانسوی است که کار خود را از ۱۲ سالگی آغاز کرد. اولگا کوریلنکو به دلیل چهره زیبا که زیبایی چشمانش را تکمیل می‌کند در میان زیباترین زنان دنیا قرار می‌گیرد و به دلیل ایفای نقش در فیلم هیتمن شهرت دارد.

زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸, آن هثوی

۱. آن هث‌ وی

چگونه می‌توانیم فهرست زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸ را بدون ذکر نام آن هث وی تمام کنیم؟ یک تصویر از او کافی است تا هر زنی دوست داشته باشد در زیبایی و جذابیت شبیه او شود. او صاحب صورتی بی‌ عیب و نقص، لب‌هایی جذاب و چشمانی که حرف می‌زنند است! هث وی از آمریکاست و بازیگری است که نقش‌های تلویزیونی متعددی در ۱۹۹۱ به او داده شده است. او نامزد جایزه اسکار نیز شده است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مژگان گوران

منبع: crazyfreelancer

۱۵ زیباترین زنان جهان در ۲۰۱۸


نوشته های مرتبط

برچسب ها

بازده

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی