کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

زود عصبانی شدن طول عمر را کم می کند

شاید خوب باشد که بدانید زود عصبانی شدن طول عمر را کم می کند. اگر می‌خواهید فصل‌های بیشتری را به چشم خودتان ببینید و خیلی زود از لذت زندگی کردن در این دنیا محروم نشوید، زود از کوره در نروید. فراموش نکنید، آنچه امروز و الان شما را ناراحت و عصبی کرده چند ساعت یا نهایتاً چند روز بعد دیگر برای‌تان مثل یک توفان مخرب نیست.

زود عصبانی شدن طول عمر را کم می کند

زندگی، امروزه اغلب ما به سرعت عصبانی و ناراحت می‌شویم، به خاطر کوچک‌ترین چیزها داد می‌زنیم و خودمان را تحت فشار روحی و عصبی قرار می‌دهیم. از دعواها و عصبانیت‌های موقع رانندگی تا چالش‌های خانوادگی همه و همه خون ما را خیلی سریع به نقطه جوش می‌رساند. درگیری‌هایی که گاهی این قدر کوچک و بی‌ارزش هستند که گمان نکنید می‌توانند موجب مرگ زودرس شوند؛ اما حقیقت اینجاست که عصبانیت‌های پی در پی هر چه قدر هم که کوچک باشند موجب کاهش طول عمر انسان می‌شوند.

مطلب مرتبط: ۶ چیز که طول عمر شما را تعیین می کنند

بنا بر آخرین یافته‌های دانشمندان، مردان جوانی که تازه وارد ۳۰ سالگی شده‌اند و در طول زندگی با چالش‌های بسیاری مواجه هستند و به سرعت برای کوچک‌ترین چیزها عصبی می‌شوند، به احتمال زیاد رنگ ۳۶ سالگی را نمی‌بینند. در واقع، احتمال از دست رفتن این گروه از افراد در سن ۳۵ سالگی بسیار بیشتر از سایر همسن و سالانشان است. مردانی که اغلب، زندگی خود را سرشار از تجارب بد و ناراحت‌کننده توصیف می‌کنند و متأسفانه توانایی خوبی در تشریح حالات روحیشان هنگام عصبی شدن ندارند. این در حالی است که اگر آنها بتوانند در مورد هر آنچه ناراحتشان می‌کند صحبت کنند تا حد زیادی از فشار روحی خارج می‌شوند.

علاوه بر این، دانشمندان توصیه می‌کنند که همه افراد تمرین‌های ذهن آگاهی را یاد بگیرند و انجام بدهند، تا واکنشی درست و منطقی نسبت به اتفاقات ریز و درشت محیط پیرامونشان داشته باشند. فارغ از همه این‌ها لازم است موقع عصبانیت چشمتان را ببندید و به گذرا بودن لحظه‌ای که در آن هستید و فردایی که دیگر این مشکلات وجود ندارد فکر کنید. میرایی ما، دنیا و تمام متعلقاتش، به ما یادآوری می‌کند که زندگی شادتر و آرام تری داشته باشیم.


سایت کسب و کار بازده

زود عصبانی شدن طول عمر را کم می کند

شفقنا


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی