کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ممنوع الخروج شدن زهرا نعمتی قهرمان تیراندازی ایران توسط همسرش

روز گذشته رسانه ها خبر از ممنوع الخروج شدن زهرا نعمتی قهرمان تیراندازی ایران توسط همسرش دادند.  رهام شهابی‌پور، همسر زهرا نعمتی روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت به خبرگزاری ایسنا گفت که همسرش بعد از بازی‌های پارالمپیک ریو خانه را ترک کرده و تقاضای طلاق داده است.

ممنوع الخروج شدن زهرا نعمتی قهرمان تیراندازی ایران توسط همسرش

او گفت: «همسرم از زندگی با من امتناع کرده است، پس از این اتفاق او را ممنوع‌الخروج کرده‌ام تا نتواند در هیچ تورنمنت برون‌مرزی شرکت کند. اگرچه نمی‌دانم با چه مجوزی توانست به عنوان نماینده سازمان ملل کشور را ترک کند و عازم سوییس شود.»

زهرا نعمتی، عضو تیم ملی تیراندازی با کمان معلولان ایران، از معدود ورزشکاران جهان است که در بازی‌های پارالمپیک م و المپیک موفق به کسب مدال طلا شده است. او در بازی‌های المپیک ریو پرچمدار کاروان ایران بود.

همسر خانم نعمتی نیز از ورزشکاران تیم تیراندازی با کمان معلولان است.

این نخستین بار نیست که ورزشکاران زن در پی اختلاف با همسران خود توسط آنان ممنوع الخروج می‌شوند. شهریور سال ۹۴ نیز نیلوفر اردلان، کاپیتان تیم فوتسال بانوان ایران به دلیل ممنوع الخروج شدن توسط همسرش، از حضور در مسابقات جام ملتهای زنان آسیا بازماند.

او در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود که همسرش به دلیل اصرار برای حضور در اولین روز مدرسه فرزندشان، به او اجازه خروج از کشور برای شرکت در جام ملتهای زنان فوتبال آسیا را نداد.

 


وبگردی سایت کسب و کار بازده

ممنوع الخروج شدن زهرا نعمتی قهرمان تیراندازی ایران توسط همسرش


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی