کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رونمایی از بسته جدید اشتغال توسط رئیس‌جمهور

وزیر کار در مراسم تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی در جمع کارگران از برگزاری نشست شورای عالی کار با حضور رئیس‌جمهور و رونمایی از بسته جدید اشتغال دولت خبر داد و گفت: علاوه بر رشد اقتصادی، موضوع اشتغال کشور را به صورت جدی‌تر دنبال خواهیم کرد.

روحانی

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی با بیان اینکه در اولین روز هفته کارگر از تمام زنان و مردان کارگر تشکر می‌کنم، اظهار داشت: از کسانی که در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها کالا تولید می‌کنند و چرخ‌های اقتصادی این کشور را به حرکت درمی‌آورند، تقدیر می‌کنم و امروز در مرقد امام(ره) سال تقدیر کارگری برای خود می‌دانیم.

وی افزود: اگر امروز به فرمان امام(ره) انقلاب کردیم، امروز هم به ارزش‌های امام(ره) همچنان پایبندیم و برای مبارزه با فقر و نابرابری همچنان تلاش خواهیم کرد.

ربیعی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی اگرچه سرمایه و برنامه‌ریزی‌های درست و مبارزه با فقر را دنبال می‌کند، مایه برکات فراوانی نیز هست، تصریح کرد: کارگران در این زمینه با افزایش بهره‌وری و تلاش مضاعف خود برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی و در این سنگر حرکت خواهند کرد.

وی گفت: دولت تدبیر و امید، دولتی است که شاید بیشتری پیوستگی با اقشار محروم را دارد و این موضوع را بیان نمی‌کند و این موضوع همچنان تداوم خواهد داشت.

ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود، از نشست شورای عالی کار در روز سه‌شنبه این هفته با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در این نشست، بسته سیاست اشتغال دولت رونمایی خواهد شد که علاوه بر رشد اقتصادی، موضوع تقویت بازار کار نیز دنبال می‌شود.

منبع: فارس

سایت کسب و کار بازده

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی