کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

روانشناسان راز و تعبیر ۹ خواب عجیب ما را فاش کردند

روانشناسان راز و تعبیر ۹ خواب عجیب ما را فاش کردنددر این نوشتار با راز و تعبیر ۹ خواب عجیب آشنا خواهیم شد. بسیاری از روانشناسان از تلاش برای تفسیر و تعبیر رویاها یا خواب ها درمانده‌اند، ولی ما با یکی از آنها که هنوز تسلیم نشده است صحبت کردیم. روانشناس، یان والاس بیش از ۱۵۰.۰۰۰ خواب را در طول ۳۰ سال کار حرفه‌ای‌اش تفسیر کرده است.

مطالب مرتبط: چرا خواب سقوط از ارتفاع می‌بینید؟

وی به ما کمک کرد تا فهرستی از ۹ مشترک‌ترین خواب، تعبیر آن‌ها، و کارهایی را که باید در بیداری انجام شود تهیه کنیم. در ادامه راز و تعبیر ۹ خواب عجیب آمده است:

9

مطالب مرتبط: معنی واقعی ۱۱ خواب که همه‌ی ما تا به حال دیده‌ایم

۹. خواب یافتن اتاقی متروکه (بی‌استفاده).

تعبیرش چیست: اتاق‌های یک خانه جنبه‌های متفاوت منش شما را بازنمایی می‌کنند. پس یافتن یک اتاق بی‌استفاده(متروکه) حاکی از این است که شما استعدادی را کشف می‌کنید که پیش از آن از وجودش بی‌خبر بودید.

چه کار باید بکنید: والاس می‌گوید وقت بیش‌تری بگذارید تا استعدادهای خفته‌تان را بیابید، احتمال بیش‌تری است که شما درهای دیگری را بیابید که به روی زندگی‌تان گشوده خواهد شد.

مطالب مرتبط: تاثیر بد خوابی بر رگ های مغز  چیست

8a-car-out-of-control

۸. خواب وسایل نقلیه‌ی خارج از کنترل.

تعبیرش چیست: خودرو، توانایی‌تان برای سازگاری‌کردن پیشرفت‌تان به سوی هدفی مشخص است. در زندگی بیداری، ممکن است احساس ‌کنید کنترل کافی روی جاده‌ای که به موفقیت ختم می‌شود ندارید.

مطالب مرتبط: رفع ۹ مشکل رایج در خواب که شما هم به آن دچار هستید

چه کار باید بکنید: والاس می‌گوید به جای این که تقلا کنید آن وضعیت را کنترل کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و اجازه دهید محرک‌ها و غرایز ذاتی‌تان شما را به بهترین مسیر ببرند.

7Falling

۷. خواب سقوط (افتادن)

تعبیرش چیست: احساس سقوط در خواب‌تان نشان می‌دهد در زندگی بیداری‌تان در یک وضعیت خاص بسیار شدید گیرافتاده‌اید. باید آرام بگیرید و بی‌خیالش شوید.

چه باید بکنید: به جای این‌که نگران از دست‌دادن کنترل باشید، گاهی‌اوقات فقط باید به خودتان و دیگران اعتماد کنید و اجازه بدهید هرچیزی به صورت طبیعی اتفاق بیفتد یا در زندگی فرود آید.

مطالب مرتبط: شخصیت شناسی طرز خوابیدن

6Flying

۶. خواب پرواز

تعبیرش چیست: قادربودن به پروازکردن حاکی است شما خودتان را از شر اوضاع و احوالی خلاص کرده‌اید که در بیداری شما را ناراحت کرده بودند.

چه باید بکنید: والاس می‌گوید اگرچه ممکن است شما احساس آزاد مثل خوشبختی یا اعتمادبه‌نفس را از این خواب تعبیر کنید ولی معمولا دلیل‌اش این است که شما درصدد گرفتن تصمیمی سنگین یا فراتررفتن از محدودیت‌های مسئولیت سنگینی هستید.

مطالب مرتبط: ۶ خوراکی که باعث بی خوابی می‌شوند

5Unprepared for an exam

۵. خواب آماده‌نبودن برای امتحان

تعبیرش چیست: امتحان‌ها چگونگی قضاوت درباره‌ی توانایی انجام کارها را نشان می‌دهند، پس خواب نشان می‌دهد شما در زندگی بیداری عملکردتان را نقادانه ارزیابی و امتحان می‌کنید.

چه باید بکنید: به جای غرق‌شدن در خود ارزیابی‌تان، امتحان واقعی از منش‌تان شما را قادر خواهدکرد به جای قضاوت دائمی آنها با گرامی‌داشت استعدادها و دست‌آوردهای‌تان استعدادهای‌تان را بپذیرید.

مطالب مرتبط: ۱۲ روش با پشتوانه علمی برای داشتن خواب بهتر

4Naked in public

۴. خواب لخت بودن در انظار عمومی

تعبیرش چیست: ما لباس‌های‌مان را برای ارائه‌ی تصویری خاص به مردم اطراف‌مان انتخاب می‌کنیم. لخت‌بودن در انظار عمومی حاکی است وضعیتی در بیداری وجود دارد که باعث می‌شود احساس آسیب‌پذیری و بی‌حفاظتی کنید.

چه باید بکنید: اگرچه ممکن است به‌طور بالقوه شرم‌آور باشد، ولی بعضی اوقات شما باید به دیگران روی باز نشان دهید تا بتوانند استعدادهای‌تان را بفهمند.

تعبیر خواب

۳. خواب ناتوانی در یافتن توالت

تعبیرش چیست: توالت‌ها که واکنش ما به نظافت است به نظر می‌رسد مربوط به نیازهای اساسی بنیادی است بنابراین مسئله‌ای در زندگی بیداری وجود دارد که آن را برای بیان احتیاجات خودتان یک چالش می‌بینید.

چه باید بکنید: وقت بیش‌تری صرف نگاه به نیازهای‌تان کنید نه نیازهای دیگر.

Teeth-falling-out

۲. خواب ریختن دندان‌ها

تعبیرش چیست: دندان‌های‌تان نماد اعتمادبه‌نفس و احساس قدرت است، پس بعضی وضعیت‌ها در زندگی بیداری باعث می‌شوند اعتمادبه‌نفس‌تان فروبریزد

چه باید بکنید: به جای دیدن آن وضعیت به عنوان چیزی که شما را بی‌قدرت می‌سازد، فقط سعی‌کنید با خون‌سردی به آن حقایق فکرکنید از آن به صورت یک چالش لذت ببرید.

 

۱. خواب تعقیب شدن

تعبیرش چیست: یک مسئله در زندگی بیداری‌تان وجود دارد می‌خواهید با آن روبه‌رو شوید، ولی نمی‌دانید چه‌طور.

چه باید بکنید: این مسئله اغلب فرصت بزرگی برای شما است تا یک آرزوی شخصی خاصی را دنبال کنید. اگرچه ممکن است ترسناک باشد، ولی دنبال‌کنندگان‌تان واقعا توجه‌تان را به استعدادهای تحقق‌نیافته‌ای در دنبال‌کردن کارها و موفقیت‌های خودتان معطوف می‌کنند.


مترجم: تحریریه سایت کسب و کار بازده – امیر پوریانسب

نویسنده: دایانا اسپکتور

منبع: بیزینس اینسایدر

روانشناسان راز و تعبیر ۹ خواب عجیب را فاش کردند


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی