کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رنگ سال ۹۷ چه رنگی است

همه ساله در روزهای پایانی سال میلادی، موسسه پنتون رنگ سال جدید میلادی را انتخاب و معرفی می‌کند. و از آنجا که در حال حاضر در کشورمان هیچ سازمان یا بنیادی برای تعیین رنگ سال وجود ندارد، رنگ سال بر اساس همان رنگ اعلام شده از سوی پنتون انتخاب می‌شود. در این نوشتار با ما همراه باشید تا به شما بگوییم رنگ سال ۹۷ چه رنگی است.

رنگ سال ۹۷ چه رنگی است

پنتون در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی، رنگ سال ۲۰۱۸ را انتخاب و معرفی کرد. این شرکت که به عنوان یک مرجع غیر رسمی تعیین کننده رنگ سال در جهان شهرت دارد همه ساله در روزهای آغازین دسامبر رنگ پیشنهادی برای سال آینده را اعلام می‌کند.

رنگ سال ۹۷

پیشینه فعالیت پنتون

این موسسه از سال ۲۰۰۰ میلادی همه ساله رنگ سال را انتخاب کرده است و امسال نیز رنگ سال ۲۰۱۸ را انتخاب و اعلام کرد. محل فعالیت پنتون در شهر کارلستات نیو جرسی آمریکا قرار دارد و برای گسترش فعالیت خود در سطح جهانی در زمینه برندسازی فعالیتبسیار زیادی انجام داد تا بتواند جایگاه خود را در صنعت مد و سپس مردم عامه پیدا کند. پس از چندی این طرح تعیین رنگ سال تبدیل به یک ایده جهانی شد و حتی بسیاری از بزرگان دنیای مد و فشن نیز از آن استقبال کردند و عامه‌ی مردم نیز به این رنگ انتخابی سال اقبال نشان دادند.

رنگ سال ۹۷

رنگ سال ۲۰۱۸ از سوی پنتون رنگ بنفش و به عبارت دقیق 18-3838 Ultra Violet انتخاب شده است. این رنگ جذابیت خاصی دارد و در گذشته مخصوص اشراف و ثروتمندان بوده است.

در ادامه رنگ سال های مختلف از ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۷ را می بینیم.


ترجمه: سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: پنتون

رنگ سال ۹۷ چه رنگی است


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی