کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۴ راه خوش طعم شدن چای سبز

چای سبز توامان دو مزیت دارد: برای سلامتی شما خوب است و مزه‌اش هم عالی است. اما حتی خوشمزه‌ترین نوشیدنی‌ها هم ممکن است تکراری و کمی خسته‌کننده شوند. پس در این مقاله با ما همراه شوید تا ۴ راه خوش طعم شدن چای سبز را به شما بگوییم.

۴ راه خوش طعم شدن چای سبز

در اینجا ۴ راه خوش طعم شدن چای سبز به شما معرفی می‌شود:

۱. چای سبز آنایس-هل-میخک

سال گذشته که سفر کوتاهی به نیویورک داشتیم یکی از اقوام‌مان ما را با این نوع از چای سبز آشنا کرد. یک لیوان چای سبز دم کرد و یک گلبرگ گل آنایس، دو تا پوسته‌ی هل و دو تا تکه‌ی کامل میخک به آن اضافه کرد. این نوشیدنی حسابی گرمتان خواهد کرد و مطمئنا روحیه‌تان را بهتر می‌کند!

مطلب مرتبط: ۵ دلیل که باید چای سبز بنوشید

۲. چای سبز جینسنگ

به دنبال یک چیز انرژی‌زا هستید؟ فقط کافی است جینسنگ را اضافه کنید. این ماده به چای شما یک طعم متمایز می‌دهد و ساعت‌ها تمرکز و انرژی شما را حفظ خواهد کرد.

۳. چای سبز زنجبیل-لیمو

اگر زیاد صحبت کرده‌اید، پس از یک کنسرت به صدای‌تان آسیب رسیده است یا سرما خورده‌اید – این مخلوط مخصوص شما است! یک فنجان چای سبز دم کنید، بعد دو تکه زنجبیل و یک تکه لیمو به آن اضافه کنید. اگر ذائقه‌ی شیرینی دارید، عسل هم به آن اضافه کنید. بلافاصله احساس خواهید کرد که صدای‌تان بهتر می‌شود.

مطلب مرتبط: ۸ دلیل که چای سبز به جای قهوه بنوشید

۴. چای سبز نعناع – کلاسیک

آیا طعم‌های ساده اما قوی را دوست دارید؟ برگ‌های نعناع تازه را جدا کنید، آنها را بین انگشتانتان له کنید تا رایحه‌ی تازه‌ی آن آزاد شود و آب آن را داخل لیوان داغ چای سبزتان بچکانید.

یک توصیه- وقتی برای قدم زدن به پارک محله‌تان می‌روید از این چای بنوشید!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: lifehack

نویسنده: ماریا بویکو

۴ راه خوش طعم شدن چای سبز


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی