کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ راز زیبایی که واقعا کارساز هستند

اگر شما هم از آن دسته آدم‌هایی هستید که حفظ زیبایی برایتان از هرچیزی در دنیا مهم‌تر است خوب است این مطلب را بخوانید. در این مقاله مفید به ۷ راز زیبایی که واقعا کارساز هستند اشاره شده است.

۷ راز زیبایی که واقعا کارساز هستند

۱. گوجه ای و دم اسبی بستن مداوم مو باعث ریزش آن می شود و در دراز مدت بر زیبایی صورت شما تاثیر بدی می گذارد. سعی کنید در روز چندین ساعت موهایتان را باز کنید و از هوای آزاد استفاده کنید.

۲. مالیدن زیاد چشم باعث ایجاد چین و چروک می شود. سعی کنید اگر دچار خارش زیاد چشم هستید با آب خنک چشمهایتان را بشویید و یا با دستمال تمیز که با آب خنک مرطوب شده است چشم هایتان را پاک کنید.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین ماسک عسل برای انواع پوست

۳. ایجاد یا از بین رفتن آکنه بستگی به رژیم غذایی تان دارد. با جوش هایتان نجنگید و آنها را نکنید. بلکه با روش های خانگی درمان شان کنید.

مطلب مرتبط: جوش صورت: ۴۱ سریع ترین درمان خانگی جوش صورت(کیستی) 

۴. بهترین مکان برای نگهداری از عطر و ادکلن یخچال است.  مطمئن شوید که عطرتان را دور از گرما نگاه می‌دارید. خنکی داخل یخچال بهترین مکان برای نگهداری عطر است و اگر این کار را می‌کنید پس حواستان باشد که عطر را کنار موادی مثل کره و پنیر که بو را جذب می‌کنند، نگذارید.

۵. استفاده از برق لب می تواند اعتیادآور باشد. گروهی از محققان معتقدند که استفاده از برق لب احتمال ابتلای خانم‌ها به سرطان پوست را افزایش می‌‌دهد.  این گروه از محققان می‌‌گویند چون برق لب، لایه‌ای شفاف است، اشعه ماورای بنفش خورشید از آن عبور می‌ کند و به پوست ظریف لب‌ها می‌‌رسد. این اشعه می‌ تواند لب‌ها را دچار سرطان پوست کند.

۶.برای ثابت ماندن آرایش می توانید از افشانه مو استفاده کنید.

۷. نرم کننده ها نیز مانند شامپوها موهایتان را تمیز میکنند. پس هم میتوانید موهایی تمیز داشته باشید هم خوش حالت و زیبا.

راز زیبایی


تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: هلث

۷ راز زیبایی که واقعا کارساز هستند


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی