کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا که شگفت انگیز و ناشناخته هستند

اگر شما هم از جمله‌ی کسانی هستید که مدام به مسافرت‌های بین‌المللی می‌روید، قطعا از رنج و عذاب ویزا گرفتن خبر دارید! گاهی اوقات، حتی اگر برای یک سفر بین‌المللی برنامه‌ریزی کرده باشید، همین رنج ویزا گرفتن است که شما را وادار می‌کند سفرتان را در موارد حاد به تعویق بیندازید یا لغو کنید. خب… وقت آن است که تمام نگرانی‌ها درباره‌ی ویزا را دور بریزیم و مثل یک پرنده‌ی آزاد پرواز کنیم! باورنکردنی به نظر می‌رسد، نه؟ اما بله، با شکوفایی در عرصه‌ی مسافرت، اکنون می‌توانید به ۵۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا که شگفت انگیز و ناشناخته هستند سفر کنید.

۱.مالدیو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, مالدیو

نوع ویزا: فرودگاهی

تمام نگرانی ها را به دست فراموشی بسپارید و نیمه‌ی آفتابی‌تر زندگی را با گذراندن تعطیلاتی حیرت‌انگیز در مالدیو کشف کنید. از زیبایی سحرانگیز دریای عرب و اقیانوس هند، زیبایی سوررئال طبیعت بی‌نظیر مالدیو یا سایر جاذبه‌های گردشگری، همه چیز درباره‌ی این کشور جزیره‌ای جذاب و دلربا است.

مطلب مرتبط: ۲۵ زیباترین پایتخت های جهان

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۲: کنیا

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, کنیا

نوع ویزا: فرودگاهی

زیبایی سوررئال طبیعت، دامنه‌ی وسیعی از حیات وحش عجیب و غریب، کلیمانجاروی تحسین برانگیز و سایر گزینه‌های دیگر در کنیا قطعا آن را به یک مقصد تعطیلات جالب تبدیل می‌کند. وقتی شما در این کشور عجیب و غریب فرود می‌آیید، ممکن است بسیاری از انتخاب‌ها را از دست بدهید و خودتان را در میان شگفتی‌های طبیعی بسیار زیادی ببینید!‌

۳. لائوس

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, لائوس

نوع ویزا: فرودگاهی

نگرانی‌ها درباره‌ی تهیه‌ی ویزا را فراموش کنید و خیلی راحت یک تعطیلات جذاب را در یک خانه‌درختی در منابع طبیعی بوکو بگذرانید، از غارنوردی در غار لانگ لو، و همین‌طور از اماکن حیرت انگیز فونساوان یا «تپه‌های بهشت» در لائوس لذت ببرید. بگذارید تصورات‌تان رنگ حقیقت به خود بگیرد و خودتان را در زیبایی‌های نگاره‌ای این کشور غرق کنید!

مطلب مرتبط: ۱۰ مسافرپذیرترین شهرهای جهان را بشناسید

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۴: ماداگاسکار

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, ماداگاسکار

نوع ویزا: فرودگاهی

در مدتی که در ماداگاسکار هستید، تمام کاری که لازم است انجام دهید این است : از تعطیلات‌تان به طور کامل لذت ببرید. با یک ویزای سه ماهه‌ی فرودگاهی، شما می‌توانید حتی پنهان‌ترین زوایای این کشور جزیره‌ای را بگردید. اگر بخواهیم تعدادی را نام ببریم به طور مثال می‌توانید از ساحل آیفتی، خیابان بائوباب، تپه‌ی سلطنتی آمبوهیمانگا و سیگنی دو بماراها یا «جنگل چاقوها» بازدید کنید.

مطلب مرتبط: ۱۰ ثروتمندترین کشور اروپایی در ۲۰۱۷

۵.اردن:

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, اردن

نوع ویزا:‌ فرودگاهی (در بدو ورود)

امسال با وجود تعطیلات آخر هفته‌ی فراوان و تعطیلات بلند مدت پیش رو برای آدم‌های عشق تعطیلات و مسافرتی مثل شما عالی به نظر می‌رسد! بهترین استفاده‌ را از تقویم تعطیلات ببرید و به سمت اماکن تاریخی اردن مانند پترا، و مساجد و معابد باستانی بسیار آن بشتابید. همچنین پیاده‌روی، قواصی و سایر فعالیت‌های مهیج در دریای مرده (بحر المیت) را فراموش نکنید.

 

۶. سنت لوسیا

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, سنت لوسیا

نوع ویزا: مسافرتی

سنت لوسیا در ایران سفارت ندارد  کشورهایی که سنت لوسیا در آنها سفارت دارد شامل بلژیک، کوبا، تایوان، بریتانیا و آمریکا هستند. اما گرفتن ویزای توریستی این کشور کار چندان سختی نیست.

اگر تا به حال به سنت لوسیا مسافرت نکرده‌اید، تمام سرگرمی‌ها و لحظات مهیج در جزایر حوزه‌ی کارائیب را از دست داده‌اید! زیبایی بکر و دست نخورده‌ی این جزیره، چشم‌اندازهای رنگارنگ و جور واجورش، سواحل زیبا و سایر جاذبه‌ها مانند پیتون‌ها، پارک ملی آنس چاستانت مارین و روستای ماهیگیری سوفری‌یر با تمام جذبه و انرژی‌شان در انتظار شما هستند!

۷. ساموآ

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, ساموآ

نوع ویزا: الزامی نیست

در ساموآ، خوشه‌ای از ده جزیره‌ی زیبا، خیلی کارها هست که می‌توان انجام داد. چه آدم ساحل باشید، اهل رقابت ماهیگیری، دوستدار طبیعت، عشق ماجراجویی یا به دنبال یک تعطیلات با روح و پر احساس این کشور اقیانوسی نقطه‌ای ایده‌آل برای شما خواهد بود.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۸: سیشل

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, سیشل

نوع ویزا: الزامی نیست

بگذارید هاله‌ی فیروزه‌ای رنگ شیسل با تمام دلربایی و جذبه‌اش شما را در آغوش بگیرد. به این کشور جزیره‌ای سفر کنید و کمی از به یاد ماندنی‌ترین لحظات عمرتان را در آنجا سر کنید. اماکنی مانند جزیره‌ی ماهه، ساحل آنسه سورس دی آرجنت، ویکتوریا، کواتیوی و پلاته به تعطیلات شما هیجان و سرگرمی بیشتری خواهد بخشید.

۹. تایلند

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, تایلند

نوع ویزا: مسافرتی بدون مصاحبه

از مرخصی‌های بلند مدت امسال بهترین استفاده را ببرید، برنامه‌ی سفری بی‌نظیر به جزایر رنگارنگ تایلند را بدون هیچ نگرانی بابت ویزا بچینید. از شهر خیره‌ کننده‌ی بانکوک دیدن کنید، از خرید در بازارهای شناور روی آب لذت ببرید، به طورهای معنوی بروید و همچنین به برخی از حیرت‌انگیزترین مراکز خرید جهان سر بزنید!

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۱۰: اوگاندا

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, اوگاندا

نوع ویزا: فرودگاهی

وقای به این کشور آفریقایی باشکوه وارد شوید، سرگرمی و هیجان با یک ویزای ۹۰ روزه‌ی فرودگاهی آغاز می‌شود. وقتی تشریفات مربوط به ویزا انجام شد، تورهای جذاب حیات وحش، فعالیت‌های ماجراجویانه مثل ورزش‌های آبی، پیاده روی، کوهنوردی و بسیاری دیگر را آغاز کنید.

۱۱. نپال

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, نپال

نوع ویزا: فرودگاهی

امروزه از نپال دیدن کنید و ببینید چگونه می‌شود افسانه‌ها رنگ واقعیت به خود بگیرند! نپال، که مزین به زیبایی جادویی هیمالیای سترگ، طبیعت بی‌نظیر و فرهنگ‌های شاد است، دست‌ نخورده‌ترین و بکرترین شکل طبیعت را نشان می‌دهد و صمیمانه از بازدیدکنندگانش استقبال می‌کند. به عنوان یکی از کشورهای هم‌مرز هند، هیچ هندی برای ورود به قلمرو نپال حتی به پاسپورت هم نیاز ندارد.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۱۲: بوتان

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, بوتان

نوع ویزا: ویزا مسافرتی

متاسفانه از ایران هیچ پروازی به بوتان وجود ندارد و شما باید برای سفر به این کشور از طریق کشورهای هندوستان، نپال و یا سنگاپور اقدام کنید.

بوتان – قلمرو پادشاهی اژدهای تندر- با مکان‌هایی مثل فونت‌شولینگ، پارک ملی جیگمه دورجی، تیمپو و چندین مورد دیگر، بازدیدکنندگانش را با رنگ‌های شاد و سرشار از حیات‌اش شیفته و فریفته‌ی خود می‌کند. یکی از چند کشوری است که هندی‌ها برای ورود به آن به پاسپورت و ویزا نیازی ندارند، و به راحتی از بنگال غربی می‌توان به آن وارد شد.

۱۳. دومینیکا

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, دومینیکا

نوع ویزا: الزامی نیست

به تماشای زیبایی ملکوتی دریاچه‌ی جوشان، شکوه و جلال آبشارهای ویکتوریا، جذبه‌ی تمام عیار روسو (پایتخت) و سایر شگفتی‌های چشم‌نواز دمینیکا بروید. و برای ویزا دیگر نگران نباشید چون می‌توانید حدودا ۹۰ روز بدون ویزا در این کشور بمانید.

۱۴. اکوادور

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, اکوادور

نوع ویزا: الزامی نیست

اکوادور، کشوری با یک شهر مرکزی که به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده است، یکی از سرسبزترین مقاصد گردشگری جهان است. همه چیز اکوادور فریبنده و دلربا است از زیبایی طبیعی حومه، منابع آبی خیره‌کننده گرفته تا منظره سبز و انبوه و حیات وحش حیرت‌انگیز.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۱۵: موریس

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, موریس

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

چه زوجی در ماه عسل باشید، یا خانواده‌ای در تعطیلات، دوست، همکار یا تنها، هر ذره از موریس شما را در شور و هیجان وصف‌ناپذیر غرق خواهد کرد. این کشور جزیره‌ای تماشایی، که هدیه‌ی راستین طبیعت است، به داشتن زیبایی و جذبه‌ی افسونگر معروف است.

۱۶. گرانادا

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, گرانادا

نوع ویزا: ویزا مسافرتی

گرانادا، یکی از شگفتی‌های دریای کارائیب، اغلب «جزیره‌ی ادویه» نامیده می‌شود. خب، وقتی در این کشور جزیره‌ای فرود بیایید، رایحه‌ی خوشبو و پیشنهادات مطلوب ممکن است شما را وسوسه کند باقی عمرتان را در آنجا سپری کنید.

۱۷. هائیتی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, هائیتی

نوع ویزا: الزامی نیست

اگر آرزوی تعطیلاتی گرم و خوشایند در کارائیب را دارید، زمان را هدر ندهید و برای تعطیلات در هائیتی جا رزرو کنید. این کشور جزیره‌ای، با داشتن دومین ساحل طولانی و انبوهی از سواحل فرح‌انگیز تعداد بیشماری از بازدیدکنندگان ساحل، آب، و سفر دریایی را به خود جلب می‌کند.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۱۸: جامائیکا

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, جامائیکا

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

اگر یک طرفدار پر و پا قرص موسیقی «رگی» هستید، پس همه‌چیز را درباره‌ی جامائیکا می‌دانید. و اگر نیستید، همین کافی است که بدانید این کشور زادگاه خواننده‌ی افسانه‌ای رگی، باب مارلی، است. در حالی که این کشور سرسبز با زیبایی طبیعی و سیاست عدم لزوم ویزا برای هندی‌ها از بازدیدکنندگانش دل می‌برد، پس چرا دست از همه چیز نکشیم و تعطیلاتی را در جامائیکا برنامه‌ریزی نکنیم؟

۱۹. السالوادور

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, السالوادور

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

بر خلاف هر کشور دیگری، السالوادور یکی از کشورهای جهان است که کمتر از همه کشف شده است. این کشور، با سواحل چشم‌نواز، امواج حیرت‌انگیز و سرسبزی‌های انبوه به راستی برای بازدیدگنندگانش شعف‌انگیز است. در این کشور است که شما می‌توانید شاهد مجموعه‌ای از آتش‌فشان‌ها باشید، موج‌سواری کنید، از اماکن تاریخی دیدن کنید و چیزهای دیگر.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۲۰: فیجی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, فیجی

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

برای عاشقان ساحل، به طور قطع فیجی یکی از مناسب‌ترین مقاصد دنیا است. علاوه بر زیبایی‌ سوررئال ساحل‌هایی که پر از درختان نخل هستند، ظاهر فیروزه‌ای چشم‌اندازهای فیجی، تنوع دریایی و زندگی بومی محلی‌اش هرگز لحظه‌ای از شگفت زده کردن بازدیدکنندگان باز نمی‌مانند.

۲۱. قبرس

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, قبرس شمالی

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

جمهوری ترکی قبرس شمالی، کشوری که در واقع بخشی از جزیره‌ی قبرس است، یکی از گوهرهای پنهان مانده از دید گردشگران است. در حالی که سیاست سهولت ویزا فرصت‌های فراوانی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌آورد، زیبایی طبیعی و خیره‌کننده‌اش تعداد زیادی از گردشگران را هر ساله به خود جلب می‌کند.

۲۲. سنت کیتس و نویس

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, سن کیتس و نویس

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

سنت کیتس و نویس، که از دو جزیره‌ی متفاوت تشکیل شده‌ است، بخشی از کره‌ی زمین است که می‌توانید در آن صلح و آرامش بی‌نهایت را تجربه کنید. این کشور که در بین سرسبزی‌های انبوه و گشن واقع شده‌ است، در هر دو جزیره‌اش بعضی از جورواجور ترین سنت‌ها و فرهنگ‌ها را در معرض نمایش می‌گذارد.

۲۳. سنت وینسنت و گرنادین‌ها

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, سنت وینسنت و گرانادینز

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

نه فقط یک یا دو، بلکه این کشور زنجیره‌ای از ۳۲ جزیره است که از این تعداد ۹ موردشان دارای سکنه هستند. این کشور که اغلب سنت وینسنت نامیده می‌شود گزینه‌های فراوانی را برای لذت بردن از زیبایی طبیعی و شکوه و جلال خود پیشنهاد می‌دهد.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۲۴: ترینیداد و توباگو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, ترینیداد و توباگو

نوع ویزا: ویزای مسافرتی

ترینیداد و توباگو، بهشت عاشقان ورزش‌های آبی، شیفته‌های سواحل، و خوره‌های ماجراجویی با سایر مقاصد گردشگری مانند گویان، ونزوئلا، باربادوس و گرانادا هم مرز است. ترینیداد و توباگو، دو جزیره‌ای که بخش اعظم این کشور را تشکیل می‌دهند به مناطق مختلفی تقسیم می‌شود.

۲۵. ماکائو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, ماکائو

نوع ویزا: ویزای فرودگاهی

یکی از پر زرق و برق ترین شهرهای جهان، ماکائو صمیمانه از همه‌ی بازدیدکنندگان خود استقبال می‌کند. این شهر، به عنوان پایتخت قمار جهان نیز شناخته می‌شود. اگر تا این لحظه به ماکائو سفر نکرده‌اید، قطعا رویدادهای مفرح و سرگرم‌کننده‌ی فراوانی را در زندگی تان از دست داده‌اید!

۲۶. هنگ کنگ

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, هنگ کنگ

نوع ویزا:ویزای مسافرتی

همه چیز هنگ کنگ مسحور کننده‌ است؛‌ چه چشم‌انداز افق از بندر ویکتوریا باشد یا تراموا سواری به ویکتوریا پیک، خرید کردن یا خوشگذرانی‌های شبانه. با تمام چشم‌اندازهای جادویی و پر زرق و برقش، این منطقه از چین به یکی از مطلوب‌ترین و پر بازدیدترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۲۷: جزایر کوک

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, جزایر کوک

نوع ویزا: الزامی نیست

جزایر کوک، کشوری جزیره‌ای در میانه‌ی اقیانوس آرام جنوبی بزرگ، از ۱۵ جزیره‌ی مختلف تشکیل شده است و با نیوزیلند روابط آزادانه‌ای دارد. تالاب  آیتوتاکی، تاپوآتایی یا جزیره‌ی یک پا، ساحل موری، آرورانگی، آرورا مارین ریزرو، بعضی از مناظر لذت‌انگیز جزایر کوک هستند.

۲۸. توگو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, توگو

نوع ویزا: فرودگاهی

این کشور در غرب آفریقا، که با غنا، بنین، و بورکینافاسو هم مرز است به نژادها و فرهنگ‌های بومی خود افتخار می‌کند. با داشتن میراث جهانی فراوانی که در یونسکو ثبت شده‌اند بازدیدکنندگان یقینا دوست دارند سواحل حیرت‌انگیز، جنگل‌های بارانی همیشه سبز، بازارهای عجیب و غریب و چیزهای زیاد دیگری را در توگو دیدن کنند.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۲۹. کامبوج

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, کامبوج

نوع ویزا: مسافرتی

«پادشاهی شگفتی‌ها» یا کامبوج نیز در فهرست کشورهایی که به هندی‌ها ویزای فرودگاهی می‌دهد قرار دارد. این کشور، که خانه‌ی انگکور وات محبوب، معبد بایون، کوه کِر و عجایب دیگر است، تمام دلایل لازم برای آن که آرزوی اکتشاف شگفتی‌هایش را در سر بپرورانید دارد.

۳۰. کیپ ورد

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, کیپ ورد

نوع ویزا: فرودگاهی

کیپ ورد، که برای سفرهای دریایی مفرح و عاشقانه با قایق ایده‌آل است، مجموعه‌ای از ۱۰ جزیره‌ی آتش‌فشانی است. این کشور جزیره‌ای که در ساحل غربی آفریقا واقع است، در و حدود ۱۴۵۶ کشف شد و اروپایی‌ها اولین سکنه‌ی آن بودند. بندر میندلو، بوآ ویستا، سانتو آنتائو و سائو ویسنته بعضی از جاذبه‌های کیپ ورد هستند.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۳۱: تیمور شرقی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, تیمور شرقی

نوع ویزا: فرودگاهی

فقط این نیست که آرزو کنید به این کشور سفر کنید؛ زیبایی و جذبه‌ی گیرای آن مطمئن باعث می‌شود به گوشه‌ گوشه‌ی آن سر بزنید! این کشور که به عنوان یکی از مسحورکننده‌ترین کشورها برای غواصی به شمار می‌رود، دارای سواحل جادویی، چشم‌اندازهای سوررئال و مناظری سرشار از آرامش دارد.

۳۲. بولیوی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, بولیوی

نوع ویزا: فرودگاهی

بولیوی، که ۴.۰۰۰ کیلومتر مربع «آینه‌ی طبیعی» یا «سالاردو ییونی» (بزرگترین کویر نمک دنیا) را در بر می‌گیرد، زیبایی جادویی‌اش را در گذر زمان با موفقیت حفظ کرده است. در واقع، به عنوان نقطه‌ی تلاقی چندین فرهنگ بومی جهان، این کشور از ایالات متحده نیز گروه‌های قومیتی بیشتری را در خود جای داده است. بولیوی به داشتن مناظر دیدنی، محیط بی‌نظیر، گزینه‌هایی برای ماجراجویی و چندین قله‌ی آتش‌فشانی معروف است.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۳۳: گویان

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, گویان

نوع ویزا: فرودگاهی

گویان، با شعار «یک امت، یک ملت، یک سرنوشت»، با گشاده رویی و جوهر فرهنگی غنی‌اش از تمام بازدیدکنندگان استقبال می‌کند. این کشور پر است از کوه‌های سحرانگیز، چشمه‌های آب نیلگون، محدوده‌های جنگلی انبوه و همیشه سبز، مکان‌های جغرافیایی و جنبه‌های طبیعی دیگر.

۳۴. هندوستان

نوع ویزا: مسافرتی

هند سرزمین رنگ ها و فرهنگ ها و مذاهب است. سفر به هند، سفر به شگفتی هاست، در سفر به این کشور زیبا با دنیایی رنگی همراه با عطر و طعم متفاوت، معبدهای راز و آلود و شگفت انگیز، کاخ های مجلل، بازارهای شلوغ و بناهای تاریخی حیرت انگیز و محسور کننده روبرو می شوید. این کشور یک ششم جمعیت جهان را در خود جای داده و همین موضوع موجب شده که در هر گوشه ای از آن قوم ها، نژاد ها، فرهنگ ها و مذهب های متفاوت را در کنار یکدیگر ببینید. شگفتی ها و زیبایی ها هند تنها به آثار تاریخی و فرهنگی محدود نمی شود، چشم اندازهای متنوع این سرزمین همه ی سلیقه ها را پوشش می دهد.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۳۵: سیرا لئون

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, سیرا لئون

نوع ویزا: مسافرتی

جمهوری سیرا لئون، که با شکوه در سواحل اقیانوس آرام آرمیده است ، شرایط آب و هوایی متنوع و جاذبه‌های گردشگری بسیاری را ارائه می‌کند. سواحلی که می‌تواند بلافاصله دیدگاه شما را تغییر دهد، مناظری که می‌توانند کاری کنند هر جای دیگر جهان را از یاد ببرید، فرهنگ‌های قومی و گرم که باعث می‌شوند عاشق این کشور شوید عناصری کلیدی در سیرا لئون به حساب می‌آیند.

۳۶. میانمار

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, میانمار

نوع ویزا: مسافرتی

برمه یا میانمار، یکی از نزدیک‌ترین کشورها به هند، با کشورهای دیگری مانند بنگلادش، چین، لائوس، و تایلند هم مرز است. این کشور خانه‌ی بعضی از پربازدیدترین پاگوداهای (بتکده‌های) جهان، سواحل حیرت‌انگیز، بزرگترین مجسمه‌ی بودا در جهان و بسیاری از عجایب دیگر است.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۳۷: گرجستان

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, گرجستان

نوع ویزا: فرودگاهی

گرجستان، با تاریخی باستانی و محیطی دلگرم کننده، بی‌گمان بازدیدکنندگانش را به محض ورود به این کشور مسحور خود خواهد کرد. این کشور، که خانه‌ی بعضی از با کیفیت‌ترین انگورهای جهان است، اکوتوریسم را ارتقاء داده و از گردشگران استقبال می‌کند.

۳۸. نائورو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, نائورو

نوع ویزا: مسافرتی

اگر از طرفداران ورزش‌های آبی مثل رقابت‌های ماهیگیری، شنا و غواصی هستید، بهتر است این کشور جزیره‌ای مقصد بین‌المللی بعدی‌تان باشد. نائورو را، که در بین سایر مقاصد گردشگری مانند فیجی و جزایر کوک واقع شده است، اقیانوس آرام مزین کرده است، اقیانوسی که به نوبه‌ی خود کمک زیادی به صنعت گردشگری این کشور می‌کند.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۳۹: تووالو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, تووالو

نوع ویزا: فرودگاهی

تووالو، که بین هاوایی و استرالیا واقع شده است، زمانی با عنوان جزایر الیس شناخته می‌شد. هرچند در بین گردشگران بین‌المللی چندان محبوب نیست، اما این کشور جزیره‌ای عجیب و حیرت انگیز مفتخر است به این که در برگیرنده‌ی بعضی از خیره‌کننده‌ترین صخره‌های مرجانی جهان است.

۴۰. میکرونزی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, میکرونزی

نوع ویزا: فرودگاهی

میکرونزی، که از به هم پیوستن چندین جزیره‌ی مستقل تشکیل شده است، آب‌وهوایی گرمسیری دارد و به خاطر زیبایی و جذبه‌ی بکرش شناخته شده است. در حالی که اقیانوس آرام سحرانگیز بر زیبایی بی‌نظیر این کشور می‌افزاید، محیط شفاف و دلربایش آن را به جایی بی‌نظیر برای گذراندن یک تعطیلات عالی بدل می‌کند. اگر به دنبال مقصدی عجیب اما آرام هستید، میکرونزی می‌تواند مقصد ایده‌آلی باشد.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۴۱:  ارمنستان

ارمنستان

نوع ویزا: ویزای فرودگاهی

در ارمنستان هنر، طبیعت و تاریخ دست به‌دست یکدیگر داده‌اند تا به زیبایی‌های این سرزمین معنا دهند. کلیساهای قدیمی بر روی صخره‌ها، میدان‌های بزرگ تاریخی، مجسمه‌های مسحورکننده و طبیعت پهناور این سرزمین وصف‌ناپذیر است. نزدیکی این کشور با امکانات تفریحی و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی، به گزینه‌ی محبوبی برای ایرانیان مبدل شده است.

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۴۲: صربستان

صربستان

نوع ویزا: الزامی نیست

اولین قدم را که در خاک این کشور بگذارید، یقینا از جذبه‌ی سحرانگیز زیبایی های این کشور شگفت زده خواهید شد.صربستان با چشم‌اندارهای طبیعی و دست نخورده خود، بدون شک یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که آنگونه که باید توسط گردشگران شناخته نشده است.

۴۳. نیکاراگوئه

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, نیکاراگوئه

نوع ویزا: فرودگاهی

نیکاراگوئه یا جمهوری نیکاراگوئه، محصور در جاذبه‌ی سحرانگیز اقیانوس آرام و دریای کارائیب، اخیرا درهای خود را به سوی گردشگران گشوده است. در بین تمام نقاط جاذبه‌ی گردشگری اصلی، گرانادا، تالاب آپویو، لئون، ماسایا، رودخانه‌ی سن خوزه، و آتش فشان مومباکو پر طرفدارترین و پر بازدیدترین نقاط این کشور هستند.

۴۴. وانواتو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, وانواتو

نوع ویزا: مسافرتی

وانواتو، که عموما با عنوان «پایتخت ماجراجویی و استراحت اقیانوس آرام» شناخته می‌شود، از یک زنجیره‌ با بیش از ۸۰ جزیره‌ی مختلف تشکیل شده است. چنین مقصد گردشگری است که مطمئنا باعث می‌شود زمان را فراموش کنید و از جذابیت روستایی که بر سرتاسر کشور حاکم است لذت ببرید.

۴۵. نیووی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, نیوی

نوع ویزا: الزامی نیست

نیووی، بهشتی برای کسانی که می‌خواهند از دیدن نهنگ‌های بزرگ یا دلفین‌های بازیگوش لذت ببرند، این هدیه‌ی جزایر اقیانوس آرام نیز در بین کوچکترین کشورهای جهان قرار می‌گیرد. علاوه بر آن، بازدیدکنندگان می‌توانند همچنین از سرگرمی و هیجان غارنوردی زیر آب، غواصی و چندین فعالیت داخل آبی دیگر لذت ببرند.

۴۶. پالائو

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, پالائو

نوع ویزا: فرودگاهی

برای خاطره‌انگیز کردن یک تعطیلات چه چیزی لازم است: مکان‌های شگفت‌انگیز یا سواحل آرام و سوررئال، فرهنگ‌ها و رسوم بومی یا فعالیت‌های بیرون از خانه، خوراکی‌های خوشمزه یا طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های آبی؟ خب، وقتی در پالائو هستید، می‌توانید شاهد تمام این‌ها باشید و از آن‌ها لذت ببرید و تعطیلات‌تان را تا آخر عمر به یادماندنی کنید.

۴۷. سائوتومه و پرنسیپ

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, سائوتامه و پرینسیپه

نوع ویزا: مسافرتی آنلاین

سائوتومه و پرنسیپ، آرمیده بر بازوان آب‌های نیلگون، سرسبزی‌های انبوه، قله‌های حیرت‌انگیز و … کشوری جزیره‌ای است که در خلیج گینه واقع شده است، و به خاطر زیبایی و جذبه‌ی دیدنی‌اش معروف است. این جزیره، که به خاطر فوران‌های آتش‌فشانی در میانه‌ی دریا به وجود آمده است، دارای تنوع شگفت‌انگیزی از حیات دریایی، صخره‌های مرجانی، پرندگان شگرف و سایر شگفتی‌های طبیعی است.

۴۸. موزامبیک

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, موزامبیک

نوع ویزا: فرودگاهی

موزامبیک، نه فقط یک مقصد بین‌المللی برای گذران تعطیلات، بلکه بیشتر از آن و به عنوان تجربه‌ای بی‌نظیر در زندگی محسوب می‌شود! چه به دنبال یک تعطیلات آرام و بی‌سروصدا باشید، چه گشت و گذاری عاشقانه، گریزی ماجراجویانه یا میعادی با طبیعت حیرت‌انگیز، این کشور واقع در جنوب آفریقا هرگز شما را مایوس نخواهد کرد!

۴۹. اندونزی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, اندونزی

نوع ویزا: فرودگاهی

به یکی از مقاصد گردشگری خیره‌ کننده‌ی جهان پرواز کنید و بدون هیچ نگرانی درباره‌ی ویزا، زیبایی جادویی‌اش را طوری دیدن کنید که هرگز در زندگی‌تان نکرده باشید. تقویم‌تان را علامت بزنید، بلافاصله‌ برای تعطیلات اندونزی‌تان برنامه ریزی کنید و از لحظات شاد در بالی، جزایر جاوا، جاکارتا، بکاسی و سایر مقصدهای حیرت‌انگیز لذت ببرید!

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا ۵۰: اتیوپی

راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا, اتیوپی

نوع ویزا: مسافرتی

با رشد گردشگری در اتیوپی، این کشور سیاست‌های ویزادهی‌اش را تسهیل کرده است. در میان کارهایی که می‌توان انجام داد و مکان‌هایی که می‌شود سر زد، اتیوپی فیل‌سواری، تورهای روستاگردی، بازدید از کوهستان، تورهای فرهنگی و چندین و چند فعالیت جذاب دیگر به گردشگران و بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: thrillophilia

۵۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا که شگفت انگیز و ناشناخته هستند


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی