کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ دلیل مهم برای افزایش مصرف میوه و سبزیجات

میوه‌ها و سبزیجات منبع بی‌نظیر آمینو اسیدها هستند که با رادیکال‌های آزاد و سایر مواد سمی مبارزه می‌کنند. بهترین منبع ویتامین‌ها، آنزیم‌ها و مواد معدنی که سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کنند. به عبارت دیگر، میوه‌ها و سبزیجات حاوی خواص درمانگری و پاکسازی بسیار زیادی هستند که به بدن کمک می‌کنند خودش را به آرامی و بدون خطر سم زدایی کند. اما خواص میوه ها وسبزیجات به همین جا ختم نمی شود. در ادامه با ما همراه باشید تا ۱۰ دلیل مهم دیگر برای افزایش مصرف میوه و سبزیجات را بدانید.

دلیل مهم برای افزایش مصرف میوه و سبزیجات

۱۰. رنگ و بافت. میوه‌ها و سبزیجات به بشقاب شما رنگ، بافت و جذابیت می‌دهند.

۹. راحتی. میوه‌ها و سبزیجات به هر شکلی مغذی هستند: آبمیوه تازه و ۱۰۰٪ طبیعی، یخ زده، کنسرو شده، خشک و طبیعی و کامل، بنابراین در زمانی که میل به خوردن آنها دارید، آماده هستند!

مطلب مرتبط: چطور با رژیم آب میوه و سبزیجات سریع لاغر شویم

۸. فیبر دارند. میوه‌ها و سبزیجات فیبر فراهم می‌کنند که به شما کمک می‌کند سیر شوید و سیستم گوارش را در شرایط خوب و سالمی نگه دارید.

۷. کم کالری هستند. میوه‌ها و سبزیجات به طور طبیعی کالری کمی دارند.

۶. ممکن است خطر بیماری را کاهش دهند. خوردن میوه و سبزیجات فراوان ممکن است به کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های قلبی، فشار خون بالا و برخی سرطان‌ها کمک کنند.

مطلب مرتبط: چگونگی روزه داری با آب ‌میوه و سبزیجات

۵. ویتامین‌ها و مواد معدنی. میوه‌ها و سبزیجات سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند که به شما کمک می‌کنند تا احساس سلامتی و انرژی داشته باشید.

۴. تنوع. میوه‌ها و سبزیجات تقریباً در یک تنوع بی‌نهایت موجود هستند… همیشه چیزهای جدیدی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید!

۳. میان‌وعده‌ای سریع و طبیعی. میوه‌ها و سبزیجات طبیعی هستند و به راحتی می‌توانید آنها را به عنوان میان‌وعده‌ای مغذی مصرف کنید.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین سبزیجات و میوه ها بعد از عمل جراحی که حتما باید مصرف کنید

۲. سرگرم‌کننده اند! بعضی میوه‌ها ترد هستند، بعضی‌ها باید دانه دانه شوند و بعضی‌ها باید پوست کنده شوند… بعضی حتی بعضی میوه‌ها را می‌توانید در حیاط خانه‌تان رشد دهید.

۱. میوه‌ها و سبزیجات مغذی و خوشمزه هستند!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده -سارا فیضی

منبع: fruitsandveggies

۱۰ دلیل مهم برای افزایش مصرف میوه و سبزیجات


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی