کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۱ دقیقه مسدود شدن توییتر ترامپ خبرساز شد

گرچه مسدود شدن توییتر ترامپ موضوعی موقتی بود، ولی جنجالی و خبرساز شد. مسئولان توییتر با انتشار توضیحی از بابت مسدود شدن حساب کاربری رئیس جمهوری آمریکا پوزش خواسته‌اند.

حساب کاربری دونالد ترامپ در توییتر از دسترس خارج شد

آن دسته از کاربران توییتر که خواستار دیدن صفحه ترامپ در این شبکه اجتماعی بودند، با این پیام روبه‌رو شدند که چنین صفحه‌ای وجود ندارد. اندکی پس از آن، حساب کاربری دونالد ترامپ در توییتر مجددا در دسترس همگان قرار گرفت.

مسئولان توییتر علت مسدود شدن صفحه ترامپ در این شبکه اجتماعی را غیرفعال شدن تصادفی و غیرعمدی حساب کاربری او اعلام کرده و آن را ناشی از “خطای فردی” یکی از همکاران توییتر دانستند.

۱۱ دقیقه خبرساز

حساب کاربری ترامپ برای مدت ۱۱ دقیقه از دسترس خارج بود. مسئولان توییتر اعلام کردند که پس از متوجه شدن این خطا، مجددا حساب کاربری رئیس جمهور آمریکا فعال شده است. در توضیح کتبی توییتر درباره مسدود شدن موقت حساب کاربری ترامپ آمده است: «ما موضوع را پیگیری خواهیم کرد و همه اقدامات لازمه را انجام خواهیم داد تا چنین چیزی تکرار نشود.»

حساب کاربری دونالد ترامپ در توییتر از دسترس خارج شد - 1

هیچ سیاستمدار دیگری را نمی‌توان یافت که مثل ترامپ در شبکه‌های اجتماعی چنین فعال باشد. ترامپ در برخی از روزها چندین بار با استفاده از توییتر و با لحنی تند به مخالفان خود می‌تازد و رسانه‌های مخالف خود را به باد انتقاد می‌گیرد.

ترامپ در دوران کارزار انتخاباتی نیز از توییتر برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات انتخاباتی خود فراوان بهره گرفته بود. خود ترامپ درباره توییتر گفته است که این بهترین افزار برای آن است که او پیام‌های‌اش را بدون فیلتر منتشر کند.

در حال حاضر حدود ۴۲ میلیون نفر صفحه توییتری دونالد ترامپ را دنبال می‌کنند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۱۱ دقیقه مسدود شدن توییتر ترامپ خبرساز شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی