کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دسپاسیتو پربیننده ترین موزیک ویدیو تاریخ موسیقی در یوتیوب هک شد

دسپاسیتو پربیننده ترین موزیک ویدئوی تاریخ موسیقی در شبکه اجتماعی یوتیوب هک شد و چند ساعتی در دسترس کاربران نبود. این آهنگ شاد و پرهیجان به زبان اسپانیولی در سبک «رگیتون» است به صورت مشترک توسط «لوئیس فونسی» خواننده مشهور پورتوریکویی و «ددی یانکی» رپر جنجالی آمریکایی اجرا شده است. بر اساس آمار رسمی موزیک ویدیو دسپاسیتو بیش از پنج میلیارد بیننده داشته است.

دسپاسیتو

این موزیک ویدئو که در سایت تخصصی موسیقی «ویو» آپلود و از طریق شبکه یوتیوب در دسترس کاربران بود، دوشنبه شب توسط یک گروه ناشناس هک شد، آنها ویدئو را بصورت کامل حذف کردند.

کاربران هنگام مراجعه به یوتیوب تصویر مردان مسلحی را مشاهده می کنند که نقاب بر چهره دارند، در ادامه پیام «ویدئو در دسترس نیست» روی صفحه ظاهر می شود.

دسپاسیتو تنها موزیک ویدئویی نیست که مورد حمله هکرها قرار گرفته، در ساعات گذشته آثار خواننده های دیگری چون «شکیرا»، «سلنا گومز»، «تیلور سوئیفت» و «دریک» نیز با مشکلات مشابهی مواجه شده است.

یکی از هکرهای وابسته به این گروه در صفحه توئیتر خود نوشته «هدف آنها از حذف این موزیک ویدئو فقط تفریح و سرگرمی است» و از طرفداران دسپاسیتو خواست خیلی این موضوع را جدی نگیرند.

هنوز لوئیس فونسی، سایر هنرمندان و کمپانی یونیورسال تهیه کننده این اثر واکنشی در این زمینه نداشتند و اظهار نظر مشخصی نکردند.

البته این موزیک ویدئو بامداد سه شنبه مجددأ در سایت «ویوو» آپلود شد و از طریق شبکه یوتیوب در دسترس کاربران قرار گرفت، با این حال خبرهک شدن آن بازتاب گسترده ای در رسانه های خبری داشت.

دسپاسیتو یا به آرامی از محبوب ترین آهنگ های اسپانیولی زبان در سالهای اخیر است که در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شد، شرکت ضبط و پخش موسیقی یونیورسال پس از موفقیت حیرت انگیز این اثر صدای «جاستین ببر» را نیز به نسخه ریمیکس ترانه اضافه کرد.


 وبگردی سایت کسب و کار بازده

دسپاسیتو پربیننده ترین موزیک ویدیو تاریخ موسیقی در یوتیوب هک شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی