کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دزد ماشین فراری گران قیمت به خاطر بی پول برای بنزین دستگیر شد

یک ضرب المثل قدیمی می گوید، اول چاه را بکن، بعد منار را بدزد. حالا این ضرب المثل در شهر «سانتا آنا» ایالت کالیفرنیا درباره یک دزد ماشین فراری گران قیمت مصداق پیدا کرده است. مرد سارقی که چندی پیش یک فراری ۳۰۰ هزار دلاری را دزدیده بود، وقتی پول بنزین نداشت و در یک پمپ بنزین پرسه می زد، دستگیر شد.

دزد ماشین فراری گران قیمت به خاطر بی پول برای بنزین دستگیر شد

به گزارش اسوشیتدپرس، مالک فراری ۳۰۰ هزار دلاری اکتبر این ماشین را برای تعمیر می برد. کارگر تعمیرگاه، کلید را روی صندلی ماشین جا می گذارد و دقایقی بعد این خودرو به سرقت می رود. دوربین های امنیتی تعمیرگاه همه رویداد را به تصویر کشید. مردی که یک کت مارک فراری به تن داشت، وارد گاراژ شد و خودرو را با خود برد.

تحقیقات پلیس به نتیجه ای منجر نشد تا اینکه در میانه نوامبر، در یک پمپ بنزین، یک خودروی فراری پارک می کند اما صاحب آن بجای بنزین زدن، در آن حوالی پرسه زد تا اینکه یک نفر مشکوک شد و به پلیس خبر داد و پلیس «سانتا آنا»، فردی به نام «اسرائیل پرز رانگل» را دستگیرکرد. البته، او اتهام ربودن اتومبیل را انکار کرد.

روزنامه لس آنجلس تایمز نوشته که سارق، ماشین دزدیده شده را داغان کرده است. همه علائمش را از بدنه آن کنده و جعبه دنده ماشین نابود شده است. داخل ماشین هم پر از اشغال و وسایل است.

صاحب اصلی ماشین خوش شانس بود. چون لس آنجلس تایمز نوشته، شرکت بیمه اتومبیل، تمام خسارت سرقت آن را به صاحبش پرداخته، و او هم با آن یک لامبورگینی ۲۰۱۸ مدل هوراکان خریده است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

دزد ماشین فراری گران قیمت به خاطر بی پول برای بنزین دستگیر شد


خبر خوان هفته

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی