کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

درمان درد مفاصل: با این روش درد مفاصل و پاها را در ۷ روز از بین ببرید

اگر مشکل مفاصل داشته‌باشید، می‌دانید تا چه حد آزاردهنده است. حتما دوست دارید از این درد خلاص شوید و شاید قبلا روش‌های زیادی را امتحان کرده‌باشید. اگر آن روش‌ها فاید‌ه‌ای نداشته‌اند، در این نوشتار روش جدیدی آمده‌است که می‌توانید آن را امتحان کنید، دستورالعملی که برای پاها، کمر، مفاصل ، و گردن‌تان معجزه می‌کند. در این نوشتار با ۷ روش درمان درد مفاصل و پاها آشنا خواهید شد که به کمک آنها می توانید از این درد آزار دهنده در مدت یک هفته خلاص شوید.

مفاصل

آن‌چه باید انجام بدهید

برای آغاز این دستورالعمل معجزه‌گر، باید این ماده‌ی اولیه را آماده کنید: ۱۵۰ گرم ژلاتین(البته نوع خوراکی). شاید فکر کنید این مقدار خیلی زیاد است، اما برای درمان شما، که یک ماه باید آن را ادامه دهید، کافی است. وقتی ژلاتین خوراکی را آماده کردید، ۵ گرم از آن را(معادل ۲ قاشق چای‌خوری) در یک‌چهارم فنجان آب سرد یخچال بریزید. مخلوط را کمی هم بزنید و بگذارید تا صبح بماند. لازم نیست آن را در یخچال بگذارید، چون اگر ژلاتین در طول شب بی‌حرکت باشد تبدیل به ژله می‌شود.

چگونه این دستور را مصرف کنید

وقتی بیدار شدید می‌توانید آن را بخورید، اما مطمئن شوید قبل از آن چیز دیگری نخورده‌اید. اگر طعم آن را دوست ندارید می‌توانید کمی عسل، آب‌میوه، یا آب بیش‌تری به ترکیب اضافه کنید. هم‌چنین می‌توانید کمی خامه یا ماست ترش به آن اضافه کنید. این دستورالعمل با هر ذائقه‌ای سازگار است چون می‌توانید هرچیزی را که دوست دارید به آن اضافه کنید.

خیلی زود، اگر بخواهم دقیق بگویم بعد از ۷ روز، متوجه خواهیدشد درد کمر، گردن، پاها، یا دردهای دیگر به ندرت احساس می‌شوند. اگر دردهای‌تان فعالیت‌های‌تان را، یا حتی بازی با کودکان‌تان را محدود کرده‌اند، این دستورالعمل کاملا مفید خواهدبود. طی ۳۰ روز آینده هر صبح به خوردن ژلاتین ادامه بدهید. وقتی ژلاتین‌تان تمام شد، یا به مدت یک ماه درمان را ادامه دادید، می‌توانید خوردن این ترکیب را متوقف کنید. می‌توانید بعد از ۶ ماه این فرآیند را دوباره تکرار کنید. هرچند تکرار آن ضرورتی ندارد، اما به حفظ نرمی و روانی مفاصل‌تان کمک می‌کند. این‌گونه دیگر مجبور نیستید با درد مفاصل مدارا کنید.

مطالب مرتبط: ۳ خوراکی که باعث پوکی استخوان در بدن‌تان می‌شوند

چرا موثر است؟

شاید شما هم از جمله کسانی باشید که به این دستورالعمل معجزه‌گر کاملا تردید دارند. هرچند ممکن است پزشک‌تان به ژلاتین به عنوان روشی برای کمک به درد مفاصل‌ شما فکر نکرده‌باشد، اما این ترکیب واقعا خیلی موثر است. ژلاتین از طریق فرآوری بافت‌های پیوندی احشام از قبیل کلاژن، استخوان، تاندون‌ها، ، غضروف به‌دست می‌آید. همه‌ی این‌ها در خالص‌ترین شکل خود هستند. ژلاتین ۲ نوع آمینواسید به نام‌های هیدروکسی‌پرولین و پرولین دارد، که هر دوی آنها به ترمیم بافت‌های پیوندی‌تان کمک می‌کنند.

مصرف ژلاتین نه‌تنها مفاصل، بلکه عضلات قلب‌تان را نیز تقویت می‌کند. به علاوه، به بهبود سوخت‌وساز، و توانایی ذهنی‌تان نیز کمک می‌کند. با مصرف مرتب ژلاتین، ارتجاع‌پذیری و قدرت تاندون‌ها و رباط‌ها افزایش می‌یابد. هم‌چنین، به پیشگیری از آرتروز و پوکی استخوان نیز کمک می‌کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع: استس نیوز

از بین بردن درد مفاصل و پاها


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی