کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دونالد ترامپ برای جلوگیری از ورود مسلمانان به امریکا طرح‌اش را اعلام می‌کند: هیچ انتخابی نداریم

در این نوشتار به این موضوع پرداخته می شود که چرا دونالد ترامپ برای جلوگیری از ورود مسلمانان به امریکا طرحی را به حزب خود ارائه می دهد.

دونالد ترامپ مرد بانفوذ املاک و مستغلات، یک‌شنبه شب حامیان‌اش را به حمایت از پیشنهادش مبنی بر ممانعت از ورود مسلمانان به امریکا در مقطع کنونی فراخواند.

rtx1viye.jpg

طرح رهبر حزب جمهوری‌خواه در همان ساعات اولیه‌ی انتشار در آن روز، حتی از سوی هم‌حزبی‌های خودش هم شدیدا مورد انتقاد واقع شد.

ولی ترامپ اصرار داشت این طرح “عاقلانه” است.

ترامپ در تجمع روز ملی یادبود پرل هاربر در کارولینای جنوبی گفت: “ما انتخاب دیگری نداریم. ما انتخاب دیگری نداریم. ما انتخاب دیگری نداریم.”

مطلب مرتبط: اظهارات ضد ایرانی ترامپ و کلینتون

او در ادامه به یک نظرسنجی از مسلمانان امریکایی در ژوئن اشاره کرد که واشنگتن پست از آن به عنوان “نظرسنجی بی‌کیفیت” انتقاد کرده‌است.

“اخیرا، یک نظرسنجی که توسط مرکز سیاست امنتیتی انجام شد، داده‌هایی را منتشر کرده‌است که نشان می‌دهد ۲۵درصد رای دهندگان با این خشونت علیه امریکایی‌ها موافق هستند-درضمن، این‌ها آدم‌هایی هستند که این‌جا هستند، درضمن، ۱درصد غیرقابل قبول خواهدبود. ۱درصد غیرقابل قبول است. ۲۵درصد آنها که رای داده‌اند، این‌جا در امریکا، با این خشونت علیه امریکایی‌ها به عنوان بخشی از جهاد جهانی موافق هستند.”

او افزود: “آن‌ها می‌خواهند دین‌تان را عوض کنند. من این‌طور فکر نمی‌کنم. من این‌طور فکر نمی‌کنم. این اتفاق نخواهدافتاد.”

ترامپ گفت پیشنهاد قاطعانه‌ی او “تعطیلی کامل و کلی ورود مسلمانان به امریکا” تا زمانی است که “نماینده‌های کشورمان بتوانند بفهمند اوضاع از چه قرار است.”

کوری لواندوسکی، مدیر تبلیغات ترامپ به آسوشیتدپرس گفت این پیشنهاد درمورد “همه” صدق می‌کند، از جمله گردشگران مسلمان و کسانی که به دنبال ویزای مهاجرت هستند. ترامپ این طرح را در پی کشتار دسته‌جمعی سان برناردینو در کالیفرنیا منتشر کرد. مظونین این اتفاق به ادعای خودشان، “خودرادیکالیزه” بودند.

ترامپ در این سخنرانی روز دوشنبه هشدار داد بدون یک واکنش کوبنده به تروریسم، وقایعی بیش‌تری نظیر ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، حمله به برج تجارت جهانی، رخ خواهدداد.

ترامپ درمورد مسلمانان گفت: “ما باید پی‌ببریم این نفرت چرا و از کجا نشأت می‌گیرد. ما باید این را بفهمیم. نمی‌توانیم این‌طور زندگی کنیم. مردم، دارد بدتر و بدتر می‌شود. ما می‌توانیم سیاستی صحیح در پیش بگیریم و می‌توانیم احمق باشیم، اما دارد بدتر و بدتر می‌شود.”

او ادامه داد: “آن‌ها هیچ احترامی برای زندگی آدم‌ها قائل هستند. بنابراین ما باید کاری بکنیم.”


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: بیزینس اینسایدر

دونالد ترامپ برای جلوگیری از ورود مسلمانان به امریکا طرح‌اش را اعلام می‌کند: هیچ انتخابی نداریم


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی