کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۹ ترفند ساده و قوی برای داشتن دندان های سفید و سفیدتر

ممکن است سعی کرده‌باشید دندان هایی عالی و مرواریدی داشته‌باشید اما نتوانسته‌اید. درست است؟ خوشبختانه، توصیه‌ها و محصولات زیادی وجود دارد که می‌تواند به همه کمک کند لبخندی درخشانی را داشته‌باشند که برای‌شان رویایی است. این ۱۰ توصیه را بخوانید تا دندان های سفید و لبخندی سفیدتر داشته‌باشید!

1dandan

محافظت از مینای دندان

2dandan
مینای دندان بیرونی‌ترین لایه‌ی دندان، و نیز سفیدترین لایه است. این لایه نهایتا از بین می‌رود و ترمیم نمی‌شود. بنابراین محافظت از آن اهمیت دارد. الکل یک اسید بسیار قوی است که می‌تواند مینای دندان را از بین ببرد، و نباید برای مدت طولانی آن را مصرف کرد.

محصولات ‘خویش‌کار’
3dandan

درمورد سفید کردن دندان قدرت محصولات خویش‌کار را دست‌کم نگیرید. بسیاری از برندهای برتر به دلیلی به این جایگاه رسیده‌اند. اگر احساس می‌کنید به چیز قوی‌تری احتیاج دارید- سفیدکننده‌هایی که نباز به تجویز پزشک ندارند معمولا جواب می‌دهد-البته برای سفید کردن خیلی خفیف.

خوراکی‌های ساینده

4dandan
سعی کنید میوه و سبزیجات بیش‌تری به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید- این نه‌تنها برای‌تان خوب است، بلکه به براق ماندن دندان‌هایتان کمک می‌کند! میوه‌ها و سبزیجات معمولا بافت‌های صیقل‌دهنده‌تری دارند، که به‌طور طبیعی به تمیزی دندان‌ها کمک می‌کند. تغییر دادن تنقلات‌تان تاثیر خواهدداشت!

از کارهای دندانپزشکی مراقبت کنید

5dandan
یک توصیه‌ی مهم درباره‌ی سفید کردن دندان این است که مطمئن شوید در کارهای دندانپزشکی قبلی اختلال ایجاد نمی‌کند. برخی روش‌ها باعث می‌شود روکش‌ها و پرکردگی‌ها خوب عمل نکنند. حتی بعضی خمیردندان‌ها برای استفاده‌ی همه ساخته نشده‌اند، بنابراین مطمئن شوید که در مورد آنها تحقیق کرده‌اید.

سیگار

6dandan
هرکسی که اتاق سیگار را در فروگاه‌ها دیده‌باشد می‌داند دود سیگار ایجاد لکه می‌کند. این درمورد دندان هم صدق می‌کند. ترک این عادت هم برای سلامتی و هم برای دندان‌هایتان مفید است.

قهوه

7dandan
در مورد لکه‌ها، هرکسی که در امور پذیرایی کار کرده‌باشد به شما خواهدگفت که فقط یک اهریمن وجود دارد. قهوه روشنی مروارید را به تیرگی شب تبدیل می‌کند. اگر تنها یک ترفند برای سفیدی دندان وجود داشته‌باشد، شاید خودداری از نوشیدن قهوه باشد!

بسته‌های لوازم سفیدکننده

8dandan
بسته‌های سفیدکننده‌، که قوی‌تر از خمیردندان هستند، برای کسانی است که به یک روش قوی‌تر نیاز دارند، و خیلی زود به آن نیاز دارند. ممکن است مواد شیمایی مختلف از قبیل هیدروژن پراکسید باعث اثربخشی این بسته‌ها باشند. اگر خیلی ضروری است سراغ این بسته‌ها بروید!

چسب‌های سفیدکننده

9dandan
چسب‌ها که یک روش خیلی موثر برای سفید کردن دندان‌ها هستند اغلب حاوی هیدروژن پراکسید هستند. این چسب‌ها به مرور زمان جواب می‌دهند و اثربخشی‌شان مستلزم این است که مصرف‌کننده چند بار در هفته از آنها استفاده کند. با این حال درمورد نتیجه‌ی آن بحثی نیست.

خمیردندان سفیدکننده

10dandan
علت این‌که آدم‌های زیادی خمیردندان‌های سفیدکننده را می‌خرند این است که جواب می‌دهد. چسب‌ها و درمان‌ها می‌توانند این فرآیند را تقویت یا تسریع کنند، اما هر روز مسواک زدن با یک خمیردندان سفیدکننده همه‌ی چیزی است که نیاز دارید. گاهی فقط به یک راه‌حل ساده نیاز دارید.


ترجمه:تحریریه نشریه بازده_مینا بنادکوکی

منبع:لایف هک

۹ ترفند برای داشتن دندان های سفید


برچسب ها

بازده

  1. کیوان گفت:

    تشکر و سپاس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی