کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فواید شگفت انگیز دارچین برای کاهش وزن ، قند خون و کلسترول

اگر از فواید شگفت انگیز دارچین اطلاع ندارید به شما توصیه می کنیم زمستان امسال، به بیشتر غذاهایتان دارچین اضافه کنید. نتایج یک پژوهش تازه نشان داده که دارچین برای کاهش وزن ، قند خون و کلسترول عالی است زیرا این ادویه محبوب می تواند متابولیسم را تقویت کند و از این رو به لاغری شما کمک کند.

فواید شگفت انگیز دارچین برای کاهش وزن، قند خون و کلسترول

دارچین ، این ادویه محبوب که در پخت کیکها، دسرها، قهوه با طعم کدو و برخی غذاها مصرف می شود، با کاستن خطر ابتلاء به دیابت،کاهش آثار بیماری فراموشی (آلزایمر ) و کم کردن سطح کلسترول در بدن نیز مرتبط است.

در گزارشی که در شماره دسامبر ۲۰۱۷ مجله متابولیسم چاپ شد، «جون وو» از پژوهشگران انستیتوی علوم حیات در دانشگاه میشیگان و همکارانش، به اثر دارچین بر سلول های چربی موش ها و آدم ها توجه کردند. موادی که روغن دارچین را تشکیل می دهند، به دارچین مزه و رنگ می دهد.

سلول های چربی، انرژی را به صورت لیپیدها ذخیره می کنند. اجداد ما از این ذخیره سازی دراز مدت منتفع می شدند، زیرا در آن زمان ها به ذخیره چربی ها بیشتر نیاز بود، و زمان هائی که غذاهای چرب بدست نمی آمد یا هوا سرد می شد، بدن از این ذخایر چربی استفاده می کرد.

اکنون اما زمانه عوض شده است. کمی چرب خوری باعث چاقی می شود و حالا نکته خوب این است که احتمال تاثیر مثبت دارچین بر چاقی، با توجه به گسترش جهانی این پدیده، بسیار دلگرم کننده است.

به موجب آمار «مرکز کنترل و پیشگیری بیمارها » که شامل بیماری های قلب و عروق و سرطان هم می شود، چاقی یکی از علل عمده ابتلا به سرطان است و از آنجا که دارچین از مواد مورد استفاده گسترده در غذاهاست، شاید قانع کردن بیماران به پیروی از یک رژیم غذائی مبتنی بر دارچین، برای سلامت متابولیک آسان تر از مجموعه ای از داروها باشد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

فواید شگفت انگیز دارچین برای کاهش وزن ، قند خون و کلسترول


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیریت دانشگاه تهران

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی