کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

درمان خانگی رگ های عنکبوتی واریس بدون عمل جراحی

یک کشف اخیر، فعالان حوزه‌ی زیبایی را انگشت به دهان گذاشته‌است- در عین حال به خانم‌ها امید جدیدی برای مبارزه به یک نشانه‌ی بسیار رایج پیری یعنی رگ های عنکبوتی واریس داده‌است.

رگ های عنکبوتی واریس

چندی قبل در این ماه ۲ جراح پلاستیک مشهور به نام دکتر جان لیک و دکتر پیمان دانیال‌پور اعلام کردند به زودی از دستاوردی پرده‌برداری می‌کنند که آدم‌ها را قادر می‌سازد منظره‌ی ناراحت‌کننده‌ی رگ‌های تیره را از بین ببرند- بدون جراحی یا لیرز.

به‌طور سنتی رگ های عنکبوتی واریس (خطوط قرمز، آبی یا بنفش که با بالا رفتن سن در پاها، صورت و قسمت‌های دیگر بدن‌مان ظاهر می‌شود) تنها با کمک یک جراح زیبایی یا متخصص پوست قابل درمان است.

اما دکتر لیک می‌گوید تکنیک جدید آنها همان نتایج را، بدون درد جراحی یا هزینه‌ی بالای لیزردرمانی، به‌دست می‌دهد- در عین حال به قدری ساده است که آدم‌ها می‌توانند در خلوت خانه‌شان آن را به کار ببرند.

در ابتدا این کشف به‌طور قابل درکی با شک و تردید از سوی متخصصان این عرصه رو به رو شد. دکتر لیک و دکتر دانیال‌پور سال‌ها رهبران نوآوری در زمینه‌ی ضدپیری بوده‌اند، اما دستاوردی به این بزرگی قبل از این هرگز حاصل نشده‌بود.

لازم به ذکر نیست که رگ های عنکبوتی واریس قابل مشاهده یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های خانم‌های بالای ۳۵ سال است، بنابراین غیرعادی است که جراحان پلاستیک روی راه‌حلی سرمایه‌گذاری کنند که احتمالا سبب می‌شود بخش عظیمی از مراجعان مطب‌شان را از دست بدهند.

اما بعد از این‌که دکتر لیک هفته‌ی گذشته از دستاورد این راه‌حل خویش‌کار پرده‌برداری کرد، این ناباوری خیلی سریع به شگفتی تبدیل شد. این تکنیک ناپدید‌کننده‌ی رگ، با جزییات در یک ویدیوی برخط رایگان آمده‌است (که در عرض ۲۴ ساعت اول انتشارش بارها دست به‌دست شد.)

مطلب مرتبط: رگ های واریسی تان را با این روش‌ها از بین ببرید

دکتر لیک در این گزارش پشتوانه‌ی علمی این کشف را، که بازی را تغییر می‌دهد، ارائه کرد. و از همه مهم‌تر، او در واقع به تماشاچیان نشان می‌دهد چگونه می‌توانند از آن استفاده کنند تا خیلی سریع خودشان به ظاهری بدون رگ دست بیابند.

با آشکار شدن شواهد، حتی کسانی که قبلا شک کرده‌بودند، زیر سوال بردن روش جدید و غیرمعمول دکتر لیک، یا نتایج آن را دشوار یافتند.

مونیکا برنان، یک مشاور زیبایی در هالیوود، کالیفرنیا، نه‌تنها این ویدیو را تماشا کرد- بلکه سعی کرد خودش این تکنیک را استفاده کند.

برنان اذعان می‌کند: “من تقریبا بلافاصله تفاوت را مشاهده کردم. من همیشه رگ های عنکبوتی واریس به شدت نمایان روی گونه‌ام داشتم، و حتی رگ‌های تیره‌تر روی پاهایم.”

“اما (روش دکتر لیک) از تمام چیزهایی که تا به حال امتحان کرده‌ام بهتر جواب داد. در ابتدا نمی‌توانستم باور کنم، اما اکنون آن را به تمام مراجعان‌ام توصیه می‌کنم.”

هم‌چنین این سوال پاسخ داده شده‌است که چرا دکتر لیک و دکتر دانیال‌پور مردم دنیا را از چیزی آگاه کرده‌اند که بیشتر جراحان زیبایی ترجیح می‌دهند مخفی بماند. وقتی با دکتر لیک تماس گرفتیم تا نظرش را بدانیم، او توضیح داد که پزشکان هرگز نباید یافته‌های مهم را از جامعه مخفی کنند.

دکتر لیک گفت: “وقتی من می‌دانم مشکلی که بسیاری از آدم‌ها را آزار می‌دهد راه‌حلی موثر دارد، احساس می‌کنم باید آن را گزارش کنم. من نگران نتیجه‌ی نهایی آن نیستم.”

مطلب مرتبط: ۸ درمان‌ عالی برای واریس

این ویدیو کم‌تر از یک هفته است که بارگذاری شده‌است، برای همین با وجود موفقیت اولیه برخی متخصصان مراقبت از پوست، مانند مایکل اورتگا، هنوز از بینندگان می‌خواهند که انتظارات معقولی داشته‌باشند.

اورتگاه می‌گوید: “ما نمی‌دانیم نتیجه‌ی این روش دائمی خواهدبود یا مستلزم اعمال این تکنیک به‌طور مرتب است. این یک تکنیک ساده است، اما شاید لازم باشد بر اساس یک قاعده‌ی منظم انجام شود. هم‌چنین ما نمی‌دانیم آیا برای همه‌ی آدم‌هایی که آن را امتحان می‌کنند ۱۰۰ درصد جواب می‌دهد یا نه.”

“اما اگر جواب بدهد، افراد زیادی را از حس بد رگ‌های تیره نجات می‌دهد- که همان چیزی است که واقعا مهم است. هم‌چنین باعث می‌شود آدم‌ها پول بسیار زیادی را پس‌انداز کنند… و این هم ضرری ندارد.”

اگر تا به حال در تقلای از بین بردن ظاهر ناخوشایند رگ‌های تیره بوده‌اید، می‌توانید در اینجا ویدیوی ارائه‌ی دکتر لیک را تماشا کنید، تا مطمئن شوید آیا تکنیک خانگی غیرمعمول او برای شما جواب می‌دهد یا نه.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ مینا بنادکوکی

منبع: health

درمان خانگی رگ های عنکبوتی واریس بدون عمل جراحی

رگ ها عنگبوتی

واریس شدید


 

برچسب ها

بازده

 1. مهناز گفت:

  سلام.اگر امکان داره میخواهم ویدیو را ببینم.با تشکر

 2. نگین گفت:

  ویدیو رو میخوام ببینم ولی هیچ لینکی نیست ?

 3. بهار گفت:

  من نفهمیدم چی گفت کاش ترجمه شو میذاشنین.

 4. آرزو گفت:

  میخوام فیلم ازبین بردن سیاهرگها رو ببینم
  لطفا کمکم کنید

 5. ف گفت:

  سلام
  آیا راهی برای دریافت فایل ویدیو وجود داره؟

 6. صبا سابقی گفت:

  سلام .لطفا فیلمو برام بفرستید

 7. Mahdi گفت:

  سلام، لینک دانلود فیلم کجاس؟

 8. پروانه گفت:

  مرسى

 9. پروانه گفت:

  ويديو را ميخوام ببينم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی