کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

حمیدرضا بقایی آزاد شد

حمیدرضا بقایی معاون اجرایی دولت دوم احمدی نژاد، یک روز پس از انتقال به بیمارستان با وثیقه ۲۰میلیارد تومانی آزاد شد. وبسایت “بهار” نوشت که وثیقه بقایی را “هواداران مردمی احمدی‌نژاد” تامین کردند.

حمیدرضا بقایی

روز سه شنبه ۳ مردادماه کانال تلگرام “دولت بهار” از انتقال بقایی به بیمارستان خبر داده بود. علت انتقال او از زندان به بیمارستان، “وضعیت نامساعد جسمی” اعلام شده بود.

علی‌اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای احمدی‌نژاد پیش از آن اعلام کرده بود که بقایی در اعتراض به بازداشت خود دست به اعتصاب غذا زده است.

روز چهارشنبه، ۴ مردادماه، خبر آزادی بقایی از سوی خبرگزاری فارس منتشر شد. خبرگزاری فارس در گزارش خود اعلام کرد که وثیقه‌ای که از سوی شعبه رسیدگی کننده به اتهامات پرونده بقایی تعیین شده بود، پرداخت شده است. ابتدا اعلام شده بود که مبلغ وثیقه ۵۰میلیارد تومان است اما وبسایت “بهار”، نزدیک به محمود احمدی‌نژاد در خبر آزادی بقایی نوشت که وثیقه ۲۰میلیارد تومانی را “هواداران مردمی دکتر احمدی‌نژاد” تامین کرده‌اند.

بقایی روز ۱۸ تیرماه از سوی بازپرس دادسرای رسیدگی به اتهام‌های مالی احضار شده بود. امتناع معاون اجرایی دولت دوم احمدی‌نژاد از حضور در دادسرا باعث شد که سه روز پس از آن توسط دادستانی تهران بازداشت شود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

حمیدرضا بقایی آزاد شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی