کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

حمله جنسیتی ترامپ به کلینتون

ترامپ نامزد پیشتاز جمهوری خواهان در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا جدیدی را علیه رقیب دموکرات خود آغاز کرده و وی را “تسهیل کننده” خیانت همسرش خواند.

ترامپ

به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، که به هر حربه‌ای برای پیروزی در کمپین انتخاباتی‌ خود متوسل می‌شود، ادعاهای “آزار دهنده‌ای” برای در هم کوبیدن هیلاری کلینتون، رقیب دموکراتش مطرح کرده است.

ترامپ در این اظهارات با اشاره به خیانت بیل کلینتون، همسر هیلاری و رئیس جمهور سابق آمریکا، هیلاری را به خیانت به سایر زنان از طریق حمایت از همسرش متهم کرد و گفت: هیلاری زنان بسیاری را آزرد؛ زنانی که بیل از آنها سوء استفاده کرده بود.

وی که در کمپین انتخاباتی‌اش در واشنگتن سخنرانی می‌کرد بر انتقادات پیشین‌اش از کلینتون بر سر چگونگی مدیریت خیانت رئیس جمهور اسبق آمریکا پافشاری و عنوان کرد: این را به یاد بیاورید او (هیلاری) به طرز غیرقابل باوری کثیف بود که اجازه داد از او مانند یک ابزار استفاده شود و کاری که انجام داد بی‌احترامی به بسیاری از زنان بود. بسیاری از زنان درگیر در پرونده بیل نه از طرف شخص وی بلکه توسط نحوه برخورد هیلاری با آنها نابود شدند.

نامزد جمهوری خواهان بیل کلینتون را این چنین متهم کرد: او بیش از هر مرد دیگری در تاریخ سیاست از زنان سوء استفاده کرده است.

ترامپ در ادامه بار دیگر هیلاری را به بهره‌برداری سیاسی از جنسیتش متهم و ادعا کرد، کلینتون از “کارت زنان” استفاده می‌کند و اگر به خاطر جنسیتش نبود صلاحیت کافی برای کاندیداتوری نداشت.

اظهارات ترامپ یادآور یکی از شنیع‌ترین خاطرات سیاسی آمریکاست؛ زمانی که ملت این کشور از خیانت و رسوایی جنسی بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی در بهت وحیرت فرو رفت. کلینتون در ابتدا این مساله را رد اما سپس به آن اذعان کرد و در نهایت این روند به استیضاح وی منجر شد.

با این حال حمله تازه ترامپ با استفاده از این رسوایی به نظر اقدامی برای دور نگه داشتن خود از چنین معرکه‌ و اتهاماتی است که ممکن است با طرح نفرت وی از زنان سراغش بیاید.

او در نیمی از سخنرانی‌های خود در کمپین‌هایش زنانی را که رغبتی به آنها نداشته با الفاظ رکیکی چون “سگ” یا “خوک چاق” توصیف کرده است.

این در حالی است که ترامپ که دو ازدواج ناموفق در کارنامه‌اش دارد، شخصا اذعان کرده که به همسر اولش خیانت کرده و همسر دوم وی همان فردی است که در زمان ازدواج اولش با او نیز بوده است. او اکنون با ملانیا ترامپ، همسر سومش زندگی می‌کند.

ترامپ سخنان جنجالی بسیاری مطرح می‌کند که با واکنش‌های داخلی و خارجی روبرو می‌شود. وی اخیرا گفت که پدر تد کروز، سناتور ایالت تگزاس با فردی که جان اف. کندی، رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا را ترور کرد، رابطه داشته است. اظهارات وی از گزارشی نشات می‌گیرد که به تازگی روزنامه نشنال اینکوایرر منتشر کرده است. در این گزارش، عکسی از رافائل کروز (پدر سناتور تد کروز) در کنار لی هاروی اسوالد، قاتل کندی منتشر شد. کمپین تد کروز، این گزارش را یک “آشغال دیگر” توصیف کرد.

سایت کسب و کار بازده

منبع: ایسنا

برچسب ها

بازده

  1. Aria گفت:

    !!!!!Trump is the American version of Ahmadinejad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی