کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ حقیقت سیاه درباره تن فروشی در سراسر جهان

در هر شهر دنیا، مکان‌هایی وجود دارد که آشکار و پنهان برای روسپی گری و تن فروشی بازار مکاره ای به وجود آمده است.  اگرچه شهروندان می‌دانند تن فروشی و روسپی گری ممنوع است اما در مورد وجود چنین مکان‌هایی سخنی به میان نمی‌آورند زیرا به دنبال دردسر نیستند. بنابراین تن فروشی تا کنون به رشد خود ادامه داده است. تخمین زده می‌شود که در حال حاضر چیزی حدود ۴۰ میلیون روسپی در سراسر دنیا وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با ۱۰ حقیقت سیاه درباره تن فروشی در سراسر جهان آشنا شوید.

۱۰ حقیقت سیاه درباره تن فروشی در سراسر جهان

۱. سن ورود کودکان به تن فروشی ، ۱۲ سال تخمین زده شده است در حالی که دختران ۹ ساله نیز برای تن فروشی به کار گرفته شده‌اند. اکثر این دختران وادار به انجام این کار شده‌اند. افراد دیگر، « همسران سنتی» بی‌کاری بودند که از منزل فرار کرده و یا همسران بدرفتارشان آن‌ها را ترک کرده بودند و آن‌ها برای حمایت خود و فرزندان‌شان به تن فروشی روی آورده بودند.

مطلب مرتبط: گردشگری جنسی: ۱۵ کشور با بالاترین آمار جذب توریسم جنسی

۲. آمار زنای با محارم در میان تن فروشان ۶۵٪ تا ۹۰٪ است. انجمن راهکارهایی برای تن فروشی، در گزارش سالانه پورتلند اورگان در ۱۹۹۱ چنین بیان کرد که: ۸۵٪ تن فروشان/ مراجعان، سابقه آزار جنسی در کودکی داشته‌اند و ۷۰٪ آن‌ها زنای با محارم بوده است. درصدهای بالاتر (۹۰٪-۸۰٪) گزارش‌ زنای با محارم و تجاوز جنسی در دوران کودکی زنان تن فروش از نقل قول‌ها و پزشکان بالینی که با تن فروشان کار می‌کردند، آمده است.

مطلب مرتبط: آمار درآمد فحشا در ۲۴ کشور جهان

۳.  ۸۰٪ افرادی که از تن فروشی رهایی یافته‌ بودند در پروژه WHISPER Oral History گزارش کردند که مشتریان‌شان به آن‌ها فیلم‌های پورن نشان می‌دادند تا فعالیت جنسی مورد نظر خود را توضیح دهند. ۵۲٪ از زنان توضیح دادند که پورنوگرافی نقش مهمی در آموزش این‌که چه انتظاری از آن‌ها به عنوان یک تن فروش می‌رود، داشته است. ۳۰٪ آن‌ها نیز گزارش کردند که رابطان آن‌ها با مشتریان، دائما به آن‌ها پورنوگرافی نشان می‌دادند تا آن‌ها را به انجام فعالیت‌هایی که در فیلم‌ها نشان داده می‌شوند، راضی کنند.

مطلب مرتبط: ۵ کشور با بیشترین آمار تن ‌فروشی کودکان

۴.  ۹۰٪ زنانی که با WHISPER مصاحبه کردند در دوران تن فروشی خود،  برای یافتن مشتری، یک مرد یا زن به عنوان رابط داشته‌اند.

مطلب مرتبط: ۱۰ کشور با بالاترین آمار تجاوز جنسی

۵.  ۸۰٪ زنانی که در کار تن فروشی هستند، قربانی تجاوز بوده‌اند. صحبت کردن درمورد این مسئله بسیار سخت است زیرا تجربه تن فروشی درست مانند تجاوز است. تن فروشان، به طور متوسط، هشت تا ده بار در سال مورد تجاوز قرار می‌گیرند. این‌ها زنانی هستند که در تاریخ سیاره زمین، بیشتر از هر کسی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند. مطالعات دیگر گزارش می‌دهند که ۶۸٪ تا ۷۰٪ زنان تن فروش مورد تجاوز قرار می‌گیرند.

مطلب مرتبط: مجازات تجاوز در ۱۲کشور دنیا:از گردن زدن تا اخته کردن

۶.  ۷۸٪ از زنانی که از انجمن راهکارهایی برای تن فروشان در ۱۹۹۱ درخواست کمک کردند، به طور متوسط ۱۶ بار در سال توسط رابطان و ۳۳ بار در سال توسط مشتریان مورد تجاوز قرار گرفته اند. ۸۵٪ تن فروشان توسط رابطان مورد تجاوز قرار می‌گیرند.

۷. تن فروشی، خشونت علیه زنان است که صدمات روانی بالایی دارد. در مطالعه‌ای که بر ۴۷۵ فرد مشغول به تن فروشی ( زنان، مردان و تراجنسی‌ها) از پنج کشور ( آفریقای جنوبی، تایلند، ترکیه، ایالات متحده و زامبیا) انجام شد، ۶۲٪ گزارش کردند که در زمان تن فروشی، مورد تجا.وز قرار گرفته‌اند. ۷۳٪ آن‌ها تجاوز فیزیکی را در دوران تن فروشی تجربه کرده‌اند. ۷۲٪ آن‌ها در آن زمان یا قبلا بی‌خانمان بودند. ۹۲٪ اعلام کردند که می‌خواستند فورا از تن فروشی فرار کنند.

۸. یک گزارش کانادایی در مورد تن فروشی و پورنوگرافی به این نتیجه دست یافت که نرخ مرگ و میر در دختران و زنانی که به تن فروشی مشغولند، ۴۰ برابر متوسط کشوری است. در یک مطالعه، ۷۵٪ زنانی که تجربه تن فروشی اسکورت (زنان زیبایی که با مشتریان به مکان‌های خاص می‌روند) داشته‌اند، دست به خودکشی زده‌اند. به گزارش بیمارستان‌ها ۱۵٪ خودکشی‌ها مربوط به زنان تن فروش است.

۹. تایلند با متوسط ۴۵ زن از میان ۱۰۰۰ نفر که روسپی‌گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند،یکی از ارزان‌ترین روسپی‌خانه‌ها در جهان و آسیا محسوب می‌شود.اگرچه تن فروشی در تایلند غیرقانونی است (البته نه کاملا غیرقانونی) اما تا جایی که قانون اجازه می‌دهد مجاز است و کارگران جنسی آزمایش سلامت جنسی می‌دهند.  ماموران دولتی به دلیل سودآور بودن، از روسپی‌گری در تایلند حمایت می‌کنند.

۱۰. با گسترش بازار سوء استفاده جنسی از کودکان ۵ کشور با بیشترین آمار تن ‌فروشی کودکان شامل سریلانکا، تایلند،‌برزیل، کانادا و آمریکا هستند. بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط اسکای نیوز، کودکانی با سن ۱۲ سال در ازای مبلغی بسیار ناچیز در این کشورها به وفور تن فروشی می‌کنند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مژگان گوران

منبع: rapeis

۱۰ حقیقت سیاه درباره تن فروشی در سراسر جهان

برچسب ها

بازده

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی