کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جنیفر آنیستون زیباترین زن جهان در ۲۰۱۶

جنیفر آنیستون زیباترین زن جهان در ۲۰۱۶

هفته‌نامه‌ی آمریکایی پیپل (People) در گزارش روز چهارشنبه خود، جنیفر آنیستون هنرپیشه معروف آمریکایی را به عنوان زیباترین زن جهان در ۲۰۱۶ معرفی کرد.

زیباترین زن جهان در ۲۰۱۶

به گزارش پیپل ،که هر سال زیباترین زن جهان را معرفی می کند، با وجود آن که خانم آنیستون یکی از ستاره‌های زیبا و بزرگ هالیوود است، اما آن‌چنان فروتن و بی‌ادعاست که وقتی برای نخستین بار خبر برگزیده شدنش توسط پیپل را شنید، نتوانست احساس خوشحالی خود را پنهان کند و مثل یک نوجوان هیجانزده شد.

جنیفر آنیستون می‌گوید،

“وقتی سالم و قوی هستم، بهترین احساس را از خودم دارم.”

جنیفر آنیستون ۲

مطالب مرتبط: ۱۰ پردرآمدترین سلبریتی ۲۰۱۶

جنیفر ۴۷ ساله می‌گوید اولین بار زمانی به فکر مراقبت از بدن خود کرده که در زندگی شغلی و حرفه‌ایش یک مدیر برنامه به او گفته اندام او برای گرفتن نقش بیش از حد چاق است!

او می‌گوید من به رژیم غذایی خودم اندیشیدم و دیدم جقدر وحشتناک است: میلک شیک با سیب زمینی سرخ کرده و کلی سس!

جنیفر ۲

حالا حداقل ۶ روز در هفته و روزی یکساعت روی رژیم غذاییم تمرکز میکنم و این البته به این معنی نیست که از علایقم دست کشیده باشم. بلکه همه چیز را به طور متعادل میخورم و با همسرم با یک ساعت مچی وضعیت متعادل رژیم را کنترل می‌کنیم.

مطلب مرتبط : ۱۰ زیباترین  زن دنیا از نظر علمی

جنیفر آنیستون علاوه بر آشپزی به همراه شوهرش به ورزش هم می‌پردازد و می‌گوید : “خنده‌دار است؛ به یک باره از یک دوره بی‌توجهی محض، ناگهان به فکر بدن‌‌مان می‌افتیم … این که چطور بخوابیم و چگونه از خودمان مراقبت کنیم.”


تحریریه سایت کسب و کار بازده
منبع: ام اس ان

جنیفر آنیستون زیباترین زن جهان در ۲۰۱۶


نوشته های مرتبط

برچسب ها

بازده

 1. سالار گفت:

  احتمالا سالش رو بیشتر گفته یا عکس مال سالها قبلشه. زنها باید ارایششون رو پاک کنن تا معلوم بشه چندسالشونه و کدومشون قشنگن. مادربزرگ من ۶۵سالشه و چهرش مثل چهل ساله هاست از بس بی خیاله

 2. Admin-Manager گفت:

  حرفاش خوبه اما قیافش نه
  یعنی خانم ۴۷ ساله زیباتر از این تو دنیا نیسسست؟؟؟؟

 3. اسماعیل خان گفت:

  نه فکر نمیکنم اینطور باشه. اون جا هم سختیای خودشون رو دارن. قتل وغارت و تجاوز و دزدی و هزارتا بدبختی دیگه حالا هم که قراره بلای آسمونی روی سرشون نازل بشه: ترامپ

 4. سمانه گفت:

  این ۴۷ سالشه!!!!! مادر منم ۴۷ ساله است جای مادربزرگشه از بس چین و چروک داره و پژمرده است. منم اگه امریکا زندگی میکردم الان بچه ی ۵ ساله بودم نه دختر ۲۵ ساله!

  • عباس گفت:

   اما سمانه خانم . مادرتون بهترین مادر دنیا است . چیزی که این خانم امریکایی هرگز حتی تو رویاهاشم نمیتونه باشه در ضمن. یکم دقت کنی. مادرت بسیار بسیار زیباتر از این خانم هست چرا که این زن امریکایی با کلی قرطی بازی ارایش تازه اینشده. درسته خوشگل هست اما نه دیگه به اندازه خوشگل ترین زن جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی