کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

آوازه‌ی زیبایی هنرپیشه‌های زن هالیوود در تمام دنیا پیچیده است. هرگز نمی‌توانید از دوست داشتن این الهه‌های زیبایی با استعداد و باوقار دست بکشید. اما اکنون دیگر فقط هنرپیشه‌های زن را به خاطر بازی و اجرای خوب تحسین نمی کنند، بلکه زیبایی، استعداد و منش آن‌ها است که موفقیت‌شان را تضمین می‌کند. در این نوشتار با ۱۰ ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود آشنا می شویم.

۱۰ ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

تصور یک فیلم بدون حضور هنرپیشه‌ی زن خیلی مضحک است، مگر نه؟ اما علارغم این حقیقت که  هنرپیشه‌های زن نقش شالوده‌ی فیلم را دارند، از هر پروژه یا فیلم درآمد زیادی نیز کسب می‌کنند. هنرپیشه‌های زن دستمزد بالایی می‌گیرند، اما نه همه‌ی آن‌ها. تنها تعداد محدودی از هنرپیشه‌های زن موفق می­توانند در زمره‌ی فهرست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار داشته باشند.

مطلب مرتبط:  ۵۰ راز جالب درباره ریحانا که ملکه کارائیبی شد

پس بیایید نگاهی بیندازیم به ۱۰ ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود در ۲۰۱۷:

۱۰. پنه لوپه کروز: ۳۴ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

پنه‌لوپه کروز یکی از هنرپیشه‌های درخشان هالیوود است. او نه تنها به خاطر بازی عالی و فیلم های موفق، بلکه به خاطر شخصیت جذاب و دوست داشتنی‌اش معروف است. دارایی خالص او چیزی حدود ۳۴ میلیون دلار برآورد شده است.

۹. مریل استریپ: ۴۵ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

مریل استریپ در زمینه‌ی خود فردی ایده‌آل‌گرا است. او از معدود زنان این دوره است که چندین استعداد دارد و بدون شک یکی از ثروتمندترین زنان هنرپیشه است. دارایی خالص او در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیون دلار است.

مطلب مرتبط: ۵۰ راز جالب درباره جولیا رابرتز فاش شد

۸. سارا جسیکا پارکر: ۷۰ میلیون دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

او دیگر یک بانوی جوان نیست اما هنوز هم یکی از هنرپیشه‌های موفق هالیوود است. سارا تاکنون در فیلم‌های موفق و سرگرم‌کننده‌ی بسیاری بازی کرده و در ازای آن‌ها دستمزدهای بالایی نیز دریافت کرده است. دارایی خالص ساراچیزی بیش از ۷۰ میلیون  دلار برآورد شده است.

۷. کامرون دیاز: ۷۴ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

اگر تنها یک زن موفق و بااستعداد باشد که به بالاترین سطح رشد در حرفه‌اش رسیده است، کسی نیست جز کامرون دیاز. این بانوی زیبا دارایی خالصی حدود ۷۴ میلیون دلار دارد.

مطلب مرتبط:  ۴۸ راز جالب درباره اسکارلت جوهانسون را بدانید

۶. ریس ویترسپون: ۷۹ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

ریس حرفه‌ی بازیگری را از سن خیلی کم آغاز کرد، اما مدت‌ها است که توانایی‌های خود را در فیلم‌های بسیاری به نمایش گذاشته است. حالا که ریس وارد ۳۵مین سال زندگیش شده است بسیاری از کارگردان‌ها او را برای نقش اصلی در نظر نمی‌گیرند. اما ریس هنوز هم آن‌قدر دوست داشتنی و باهوش است که می‌تواند مردان را مفتون زیبایی‌اش کند، به همین خاطر می‌توانیم با افتخار نام او را در زمره‌ی ثروتمندترین بانوان هالیوود قرار دهیم. دارایی خالص ریس حدود ۷۹ میلیون دلار برآورد شده است.

۵. ساندرا بولاک: ۸۳ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

با وجود آن که حرفه بازیگری ساندرا بولاک ۴۰ ساله تقریبا به پایان رسیده است، اما کارگردان‌ها هنوز برای نقش‌های فرعی از او استفاده می‌کنند. اجرای قوی و رفتار صمیمانه‌ی او همیشه مسیر موفقیت را برای او هموار کرده است. ساندرا فیلم های موفق بسیاری داشته است و دارایی خالص او حدود ۸۳ میلیون دلار برآورد می‌شود؛ از این رو می‌توانیم او را در میان ثروتمندترین هنرپیشه‌های زن هالیوود قرار دهیم.

۴. جنیفر آنیستون: ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

جنیفر حدود ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد که حاصل سال‌ها بازیگری در فیلم‌های موفق است. جنیفر آنیستون هنوز هم یکی از چهره‌های شاخص این دوره است و در سینما و تلویزیون آمریکا کار می‌کند. جنیفر آنیستون بیش‌تر برای نقش‌های اصلی در نظر گرفته می‌شود اما با پا گذاشتن به ۳۳ سالگی، کارگردان‌های فیلم‌های پرهزینه در انتخاب او برای نقش اصلی دچار تردید می‌شوند. اما این بدان معنا نیست که دوره‌ی او به سر رسیده است بلکه هنوز هم به عنوان نقش اصلی در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی در حال ساخت بازی می‌کند.

۳. آنجلینا جولی: ۱۲۵ میلیون دلار دارایی خالص

 

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

وقتی نام آنجلینا جولی به ذهن‌مان خطور می‌کند،‌ ناخودآگاه به جوایز و اسکارهای بسیاری که برنده شده است فکر می‌کنیم. دارایی خالص او در حال حاضر حدود ۱۲۵ میلیون دلار برآورد می‌شود. آنجلینا تاکنون در پروژه‌های اجتماعی و خیریه‌ی بسیاری درگیر بوده است و مانند پناهنده‌ای عمل کرده است که همیشه آماده‌‌ی کمک به اشخاص فقیر و نیازمند است. حتی مقدار زیادی از دارایی‌اش را به موسسه‌های گوناگون اهدا کرده است.

۲. درو باریمور: ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

وقتی از درو باریمور، هنرپیشه‌ی خارق‌العاده و فوق‌العاده جذاب و دوست داشتنی هالیوود صحبت می‌کنیم، باید اقرار کنیم راز موفقیت او تلاش بی‌وقفه و تعهدش به کار است. او زنی نیست که پشتش به ثروتی خانوادگی گرم باشد و زندگی را یک چالش در نظر گرفت و با سن خیلی کم وارد دنیای بازیگری شد. او یک هنرپیشه‌ی آمریکایی بااستعداد و البته ثروتمند است. درو تاکنون چیزی حدود ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص کسب کرده است و دومین نفر در فهرست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود است.

۱. جولیا رابرتز: ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود

جولیا، جولیا، جولیا ـ هیچ کدام از زیبارویان هالیوودی به اندازه‌ی این بانوی ۳۱ ساله معروف و باوقار نیست. جولیا رابرتز یکی از ستاره‌های درخشان آمریکا است که با زیبایی و فریبندگی خود را دنیا را حیرت زده کرده است. گمان نمی‌کنم لزومی داشته باشد فیلم‌ها و پروژه های موفق او را نام ببرم. این بانوی شگفت‌انگیز تقریبا ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد و انتظار می‌رود در سال‌های آتی نیز به آن بیفزاید و بنابراین در صدر فهرست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار دارد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – اسما حسنی

منبع: flipspecial


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی