کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تهیه کننده پورن برای کمک به برکناری ترامپ ۱۰ میلیون دلار جایزه گذاشت

تهیه کننده پورن برای کمک به برکناری ترامپ ۱۰ میلیون دلار جایزه گذاشت. یک تهیه‌کننده پورن می‌خواهد به هر که با انتشار مدرکی علیه ترامپ موجب برکناری او از مقام ریاست جمهوری آمریکا شود، ده میلیون دلار بپردازد. پیشتر پیشنهاد یک میلیون دلاری او منجر به انتشار ویدیویی جنجالی از ترامپ شده بود.

تهیه کننده پورن برای کمک به برکناری ترامپ ۱۰ میلیون دلار جایزه گذاشت

لاری فلینت، تهیه‌کننده آمریکایی فیلم‌های پورن، دونالد ترامپ را به عنوان رئیس جمهور کشورش قبول ندارد و دوست دارد کاری کند تا بلکه باعث برکناری او از مقامش شود. فلینت تصمیم دارد بدین منظور پول زیادی خرج کند. او می‌گوید حاضر است تا مبلغ ده میلیون دلار به هر کسی بپردازد که مدارک و شواهدی منتشر کند که به خلع ترامپ از مقام ریاست جمهوری بینجامد.

لاری فلینت که بنیانگذار مجله پورنوگرافی “هاسلر” است برای پیشنهاد خود یک آگهی در شماره روز یکشنبه (۱۵ اکتبر / ۲۳ مهر) “واشنگتن پست” منتشر کرده که یک صفحه تمام این روزنامه را به خود اختصاص داده است.

فلینت ریاست جمهوری ترامپ را غیر قانونی می‌خواند. او می‌گوید که ترامپ پس از ۹ ماه ریاست جمهوری ثابت کرده که به گونه‌ای خطرناک برای این پست نامناسب است.

فلینت در دوره مبارزات انتخاباتی ترامپ هم اعلام کرده بود که حاضر است یک میلیون دلار به هر کسی بپردازد که حاضر به انتشار مدارک و شواهدی به شکل تصویری یا صوتی از ترامپ باشد که نشان دهد او کارهای غیرقانونی می‌کند یا رفتار جنسی تحقیرآمیزی دارد. به دنبال آن ویدیویی انتشار یافت که در آن ترامپ با غرور و به گونه‌ای توهین‌آمیز از مزاحمت‌های جنسی‌اش نسبت به زنان سخن می‌گفت.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

تهیه کننده پورن برای کمک به برکناری ترامپ ۱۰ میلیون دلار جایزه گذاشت


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی