کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تعبیر خواب طاووس: ۱۵ تعبیر دیدن طاووس در خواب

طاووس در کل نماد خوش یمنی در خواب ها محسوب می‌شود. طاووس نشانگر بهار، طول عمر، و عشق است. وقتی در خواب طاووسی می‌بینید، معمولا به معنی پرستیژ و موفقیت در روابط و حرفه‌تان است. در ادامه به توضیح بیشتری درباره‌ی تعبیر خواب طاووس می‌پردازیم.

تعبیر خواب طاووس

تعبیر خواب طاووس

۱. خواب پرواز کردن طاووس

اگر در خواب ببینید طاووسی پرواز می‌کند چنین خوابی نشانگر آن است که غرورتان به خاطر موفقیت‌تان شما را به بیراهه کشانده است. ممکن است بعد از دستیابی به این موفقیت دیگر روی زمین راه نروید! اما این امر به پیامدهای ناخواسته‌ای منجر خواهد شد. این خواب به شما هشدار می‌دهد که ممکن است راه خود را گم کنید و بیش از حد توان‌تان مسئولیت قبول کنید.

۲. خواب رقصیدن طاووس

خواب طاووسی که در حال رقص باشد نیز ممکن است حکایت از آن داشته باشد که چشم‌های بسیاری به پیشرفت پروژه‌های شما دوخته شده است. شما برای تضمین موفقیت پروژه‌تان قدم‌های محتاطانه‌ای بر می‌دارید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده: ۱۱ تعبیر دیدن مادربزرگ در خواب

۳. خواب طاووسی که حمله یا نزاع می‌کند

وقتی در خواب ببینید طاووسی به شما حمله می‌کند، این خواب نشانگر آن است که احتمالا بیش از حد ادا و اطوار در می‌آورید و سعی می‌کنید خودتان را نشان بدهید یا بیش از حد از موفقیت و دستاوردهای‌تان مغرور شده‌اید. حالا مورد هجمه‌ یا توجه کسانی قرار گرفته‌اید که می‌خواهند شکست شما را ببینید.

۴. خواب طاووسی در قفس

خواب طاووسی را در قفس دیدن نشانگر آن است که مدام غرور و تکبر خود را، کمابیش برخلاف میل خودتان، چک می‌کنید. شاید تحت نظارت بیش از حد رئیسی کار می‌کنید که ممکن است مانع از تبلور و درخشش رشد و توانایی‌تان شده باشد.

۵. خواب طاووس سفید

طاووس سفید در خواب نشان می‌دهد که باید مراقبت غرور و تکبرتان باشید. ممکن است زمان آن رسیده باشد که درباره‌ی نشان دادن خودتان به دیگران فکر کنید، به خصوص وقتی نسبت به موضوعات مورد بحث از دانش بیشتری برخوردار هستید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب خوردن: ۲۱ تفسیر و نشانه شناسی غذا خوردن در خواب

۶. خواب طاووس سیاه

طاووس سیاه را در خواب دیدن نشان می‌دهد آدم‌ها ممکن است درباره‌ی شما، و معمولا از روی حسادت، شایعه پراکنی کنند.

۷. خواب طاووس بنفش

طاووس بنفش در خواب نشانگر جلال و ثروت است، این خواب نشانه‌ی فوق‌العاده خوبی است مبنی بر اینکه بخت و اقبال فراوانی به شما رو خواهد کرد.

۸. خواب طاووس صورتی

خواب طاووس صورتی دیدن نشان از آن دارد که درباره‌ی روش انجام امور اعتماد به نفس دارید و همه چیز طبق‌ نقشه‌های‌تان پیش می‌رود.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب دوست: ۲۵ تعبیر دیدن رفیق و یار در خواب

۹. خواب طاووس زخمی یا مرده

دیدن چنین خوابی نشان از آن دارد که با مردم در داد و ستد خواهید بود و ممکن است دچار سوء تفاهم شوید. به غرور افراد خدشه وارد خواهد شد و بحث و جدل فراوان خواهد بود.

۱۰. خواب جوجه یا تخم طاووس

دیدن تخم یا جوجه‌ی طاووس در خواب، نشان از آن دارد که در حوزه‌های قدرت‌تان رشد جدید و قابل توجهی اتفاق می‌افتد. این خواب می‌تواند نشان دهنده‌ی درس ها و مهارت‌هایی باشد که از حرفه‌ی خود مجددا می آموزید، که پتانسیل ارتقاء مهارت‌های‌تان به سطحی کاملا جدید را دارد.

۱۱. خواب چنیدین طاووس با هم

دیدن چندین طاووس با هم در خواب به طور همزمان نشانه‌ی موجی از خوش اقبالی است که در عالم بیداری به سراغ‌تان می‌آید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مسجد: ۱۱ تعبیر دیدن مسجد و مصلی در خواب

۱۲. خواب پر طاووس دیدن

پر طاووس به تنهایی در خواب، نشانه‌ی فناناپذیری و احیاء معنوی است. شاید با افکار و عقاید تازه‌تان درباره‌ی زندگی به بیداری مجدد می‌رسید.

۱۳. خواب چشم یا سر طاووس

این نمادها نشان می‌دهند با آنکه به شغل‌تان افتخار می‌کنید، اما همچنان لازم است مراقبت دلسوزانه و دلرحمی مهربانانه‌ نسبت به زیردستان‌تان را بیشتر تقویت کنید. با همکاران و آدم‌هایی که ممکن است چشم‌شان به شما باشد مهربان باشید. این امر ممکن است به دستیابی شما به اهداف‌تان در زندگی خانوادگی و شغلی کمک کند.

۱۴. خواب باغ طاووس

باغ طاووس در خواب نشانه‌ای از چرخه‌ی اجتماعی است که گسترده می‌شود. شما خودتان را با افراد هم فکر ارتباط می‌دهید که این امر به موفقیت‌تان کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب آبشار: ۹ تعبیر دیدن آبشار در خواب

۱۵. خواب تاتو طاووس یا جواهرات طاووس نشان

داشتن تاتوی طاووس یا جواهراتی به شکل طاووس یا دارای علامت طاووس در خواب، نشان از پرستیژ کاری، موفقیت، و خرسندی دارد. شما از انتخاب‌ها و موفقیت‌های شغلی‌تان خوشحال هستید و از این که دستاوردهای‌تان را در معرض دید عموم قرار بدهید هراسی ندارید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده -کامروا ابراهیمی

منبع: dream-meaning

تعبیر خواب طاووس: ۱۵ تعبیر دیدن طاووس در خواب


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی