کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تعبیر خواب شیرینی: ۱۲ معنی و تعبیر دیدن شیرینی در خواب

شیرینی خوراکی است که شکر جزء اصلی آن است. شیرینی معمولا از قطعه‌ های کوچک درست می‌شود و گاه‌گاهی بین وعده‌های غذایی و اکثرا با دست خورده می‌شود. خاستگاه شیرینی اساسا هند باستان است. از قرن ششم تا چهارم پیش از میلاد، شیرینی به ایران و یونان راه پیدا کرد، و از آنجا، به سایر کشورها نیز انتقال داده شد. امروزه، شیرینی خوراکی دسترس پذیری است و بخش مشترکی از واقعیت ما انسان‌ها شده است. به همین خاطر است که اغلب در خواب‌های ما هم پدیدار می‌شوند. خواب‌های مربوط به شیرینی اغلب نشانه‌ای از اشتیاق ما مبنی بر پذیرش هستند به ویژه اشتیاق به پذیرفته شدن توسط سایرین به همان شکلی که هستیم. در ادامه بیشتر درباره تعبیر خواب شیرینی می خوانیم.

تعبیر خواب شیرینی

۱. تعبیر خواب شیرینی خوردن

اگر خواب خوردن شیرینی دیده باشید، این خواب اغلب نشانه‌ی انجام کاری است که از آن شرمنده هستید. شاید می‌دانید برای‌تان چیز بدی است، اما به انجام آن ادامه می‌دهید.

این خواب اغلب عادت‌های بدتان را آشکار می‌سازد و در بعضی موارد، اعتیاد‌های‌تان را که زندگی‌تان را تحت کنترل گرفته‌اند، و برای رها شدن از آن‌ها با مشکل روبرو هستید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب کچل شدن: ۱۲ تعبیر دیدن ریزش مو و کچلی در خواب

۲. خواب ببینید کسی شیرینی می‌خورد

اگر خواب ببینید کسی شیرینی می‌خورد، این خواب می‌تواند توصیفی از آن باشد که شما مستعد انتقاد و رفتارهای سرزنش آمیز نسبت به دیگران قرار گرفتن هستید. شاید آنقدر رک و ناخوشایند رفتار می‌کنید که مردم حتی دلشان نمی‌خواهد با شما ارتباط داشته باشند.

ممکن است از نظر آن‌ها این طور به نظر برسد که شما به تفاوت‌های آدم‌ها احترام نمی‌گذارید و آن‌ها را بر نمی‌تابید. و موقع صحبت کردن از نقایص آدم‌ها به طرز توهین آمیزی رک هستید و هیچ حس همدردی از خود نشان نمی‌دهید.

۳. خواب خوردن شیرینی‌هایی که خودتان درست کرده‌اید

اگر خواب ببینید شیرینی درست می‌کنید و می‌خورید، یا شیرینی که خودتان از قبل درست کرده‌اید می‌خورید، این نشانه‌ی خوبی است. این خواب معمولا نشانه‌ی محبوبیت شما در چرخه‌ی اجتماعی است که در آن قرار دارید.

آدم‌ها شما را خیلی دوست دارند و از مصاحبت و وقت‌گذرانی با شما لذت می‌برند. این خواب همچنین شخصیت مهربان شما را آشکار می‌سازد که از مراقبت کردن دیگران لذت می‌برید، به ویژه مراقبت از کسانی که به فکر شما هستند.

شما از دلسوزی و خدمت کردن به عزیزان‌تان لذت می‌برید، به ویژه اعضای خانواده و دوستان نزدیک. شما شخصی هستید که همیشه آماده‌ی کمک به کسانی است که احتیاج دارند و از هدیه دادن به دیگران لذت می‌برید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب دمپایی: ۳۰ نکته درباره دیدن دمپایی در خواب

۴. خواب خوردن شیرینی و احساس حالت تهوع به خاطر پرخوری

اگر خواب پرخوری کردن شیرینی ببینید و به خاطر آن احساس کنید دارید بالا می‌آورید، این خواب احتمالا نشانه‌ی ماهیت و طبیعت محتاطانه شما است.

احتمالا از خودتان خوب مراقبت می‌کنید، به ویژه به رژیم غذایی‌تان اهمیت و ترجیح می‌دهید از اتفاق افتادن چیزها جلوگیری کنید تا اینکه با پیامدهای اعمال بدون فکرتان روبرو شوید.

۵. خواب خوردن شیرینی شکلاتی

اگر خواب ببینید شیرینی شکلاتی می‌خورید، این خواب به احتمال بسیار زیاد نشانه‌ی پیشرفت است. شما در محل کار ترفیع خواهید گرفت یا اینکه کسب و کارتان را گسترش خواهید داد.

همچنین می‌تواند نشانه‌ای باشد از گسترش توانایی‌های خلاقه‌ی شما یا چرخه‌ی اجتماعی‌تان.

یا اینکه می‌تواند نماد ملاقات با کسی باشد که می‌تواند کمک کند حرفه‌ی رویایی‌تان را راه بیندازید و آن شخص می‌تواند تاثیر مهمی در کمک به شما برای دستیابی به اهداف‌تان داشته باشد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب پلنگ: ۱۲ تعبیر دیدن پلنگ در خواب

۶. خواب خوردن شیرینی درون جعبه

اگر خواب یک جعبه شیرینی ببینید که از داخل آن شیرینی می‌خورید، این خواب نشانه‌ی بسیار خوبی است. چنین خوابی به آن اشاره دارد که لحظات لذت بخش و شادی را قرار است به زودی تجربه کنید.

ممکن است به میهمانی کسی که دوست‌تان دارد دعوت شوید، یا در جشنی شرکت کنید که شانس ملاقات با آدم‌هایی را پیدا می‌کنید که می‌توانند به حرفه‌ی شما و دستیابی به اهداف‌تان کمک کنند.

۷. خواب ببینید با کسی شیرینی می‌خورید

اگر خواب دیدید شیرینی می‌خورید و کس دیگری هم کنار شما شیرینی می‌خورد، این خواب نشانه‌ی خوبی است. اگر در حال حاضر در رابطه‌ای هستید، این خواب می‌تواند نماد پیشرفت رابطه‌تان به مرحله‌ی بعدی باشد، مثلا نامزد کردن، یا عقد کردن و …

گاهی این خواب می‌تواند آشکار کننده‌ی اشتیاق شما به عمیق‌تر کردن یک پیوند باشد، اما نشانه‌ی آن نیست که آن شخص دعوت شما را خواهد پذیرفت.

۸. خواب دریافت کردن شیرینی از کسی و خوردن آن‌ها

اگر خواب دیدید کسی به شما شیرینی می‌دهد و شما آن‌ها را می‌خورید، این خواب می‌تواند نشانه‌ی سوء رفتار کسی در عالم بیداری باشد.

شاید کسی از شما برای منافع خودش استفاده می‌کند و شما باید دیگر به آن شخص اجازه‌ی انجام چنین کاری را ندهید.

در بعضی از موارد، خواب دریافت شیرینی و خوردن آن‌ها نشانه‌ی پیشرفت مداوم در کارها یا پروژه‌های فعلی است.

مطلب مرتبط:تعبیر خواب هلو: ۲۲ تعبیر دیدن هلو در خواب

۹. خواب خوردن شیرینی خشک

اگر خواب ببینید شیرینی خشکی می‌خورید که خیلی سفت شده و خوردن آن‌ها سخت است، این خواب نماد آن است که بر بعضی از موانع غلبه می‌کنید و در نهایت وقت استراحت و لذت بردن و وقت گذرانی با دوستان و خانواده را پیدا خواهید کرد.

وقت گذراندن با آن‌ها به شما کمک خواهد کرد نیزوی خود را بازیابی کنید و اوقات سختی را که داشته‌اید به دست فراموشی بسپارید.

۱۰. خواب خوردن شیرینی ترش

اگر خواب ببینید شیرینی ترش می‌خورید، این خواب معمولا نشانه‌ی هشدار است، و پیش بینی می‌کند احتمال دارد در روزهای آتی مریض شوید. همچنین می‌تواند نشانه‌ی تجربه کردن یاس و آسیب دیدن به لحاظ عاطفی از سمت کسی باشد که دوستش دارید.

شاید اقدامات و کارهای کسی شما را خیلی مایوس کند و نتوانید به راحتی دوباره به روزهای قبل‌تان برگردید.

۱۱. خواب خوردن شیرینی‌های خوش طعم

اگر خواب دیدید شیرینی می‌خورید که مزه‌ای عالی دارد، این خواب به احتمال زیاد اعلام هیجان برانگیز آمدن عشقی جدید به زندگی‌تان است.

شاید با کسی ملاقات کنید که شما را دوست داشته است یا دوست دارد، اما این خواب نشانه‌ای است که چیزهایی هم ملایم و کم کم بین شما آشکار خواهد شد.

۱۲. خواب شیرینی دادن به کسی و خوردن شیرینی ها توسط او

اگر خواب ببینید به کسی شیرینی می‌دهید و او آن شیرینی‌ها را می‌خورد، این خواب به معنی آن است که به کسی توصیه یا ایده‌ای می‌دهید و آن شخص آن را می‌پذیرد و از آن نفع می‌برد.

اگر آن شخص از خوردن شیرینی‌ها امتناع کند، نشانه‌ی آن است که تلاش‌های‌تان برای کمک به آن شخص به احتمال زیاد بی‌ثمر خواهد بود.


ترجمه:‌تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: دریم مینینگ

تعبیر خواب شیرینی: ۱۲ معنی و تعبیر دیدن شیرینی در خواب


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی