کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ تصویر دیدنی از مسابقات المپیک زمستانی

بیست‌و‌سومین دوره مسابقات المپیک زمستانی در پیونگ چانگ کره جنوبی روز یکشنبه ۶ اسفند پس از ۱۷ روز به پایان رسید. توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک، بازی‌های زمستانی را عالی و موفقیت‌آمیز ارزیابی کرد. در ادامه ۱۰ تصویر دیدنی از مسابقات المپیک زمستانی را با هم می‌بینیم.

۱. زوج طلاآور

مسابقات المپیک زمستانی

آلیونا ساوچنکو (چپ) و برونو ماسوت با ارائه‌ی نمایشی چشمگیر و زیبا در رشته پاتیناژ (اسکیت نمایشی) توانستند بر سکوی نخست بایستند و در جمع طلاآوران آلمان در بازی‌های پیونگ‌چانگ قرار گیرند.

۲. ثانیه‌های تعیین‌کننده

مسابقات المپیک زمستانی

یکی از رشته‌های پرشتاب بازی‌های المپیک زمستانی اسکیت سرعتی است که به صورت‌های انفرادی و تیمی برگزار می‌شود. تیم زنان آلمان (تصویر) در این دوره از بازی‌ها نتوانست انتظارات را برآورده کند و اگر مسافت ۲۳۱۰ متری مسابقه را ۳ ثانیه زودتر پشت سرمی‌گذاشت در جمع چهار تیم برتر قرار می‌گرفت.

۳. از دست دادن کنترل

مسابقات المپیک زمستانی

رقابت انفرادی در اسکیت سرعتی به مراتب تنگاتنگ‌تر است. نزدیکی ورزشکاران و سرعت زیاد آنها گاه سبب می‌شود که کنترل روی یخ از دست برود و امیدشان برای گذشتن از خط پایان نقش بر “یخ” شود.

۴. پروازی نمایشی

مسابقات المپیک زمستانی

اسکی نمایشی که خود ماده‌های گوناگونی را دربرمی‌گیرد، از اواخر دهه ۱۹۸۰ میلادی به تدریج به جزیی ثابت از بازی‌های المپیک زمستانی بدل شد و امروزه نیز یکی از رشته‌های پرطرفدار و پرتماشاگر این مسابقات محسوب می‌شود. تصویری از نمایش دیوید موریس، از استرالیا، در مسابقات زمستانی پیونگ‌چانگ.

۵. آغاز گروهی

مسابقات المپیک زمستانی

ورزش دوگانه یا بیاتلون از رشته‌های پرسابقه و سنتی در بازی‌های المپیک زمستانی محسوب می‌شود. بیاتلون ترکیبی است از اسکی صحرانوردی که استقامت زیاد می‌طلبد و تیراندازی که نیاز به دقت فراوان دارد. اسکی‌بازان نه تنها باید رقیبان خود را پشت سربگذارند، بلکه در فواصل مختلف نیز تیرهای خود را به هدف بزنند.

۶. ستاره‌ی کهنه‌کار

مسابقات المپیک زمستانی

یکی از چهره‌های درخشان رشته اسنوبردسواری در المپیک پیونگ‌چانگ شان وایت، ستاره‌ ۳۱ ساله‌ی آمریکایی بود که در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ نیز طلا کسب کرده بود. او با موفقیت خود در پیونگ‌چانگ شمار مدال‌های طلای آمریکا در تاریخ المپیک زمستانی را به ۱۰۰ رساند.

۷. نماینده ایران در جمع بانوان

مسابقات المپیک زمستانی

فروغ عباسی در رشته‌ی اسکی آلپاین در ماده مارپیچ برای تیم ملی ایران به میدان رفت. او در بین ۵۴ نفر به رتبه ۴۹ دست یافت. او در دوره‌ی قبلی المپیک زمستانی در سوچی نیز حضور داشت و در رتبه ۴۸ جای گرفته بود.

۸. نبرد تن به تن

مسابقات المپیک زمستانی

هاکی روی یخ از ورزش‌های محبوب در کشورهای سردسیر به شمار می‌رود و از رشته‌های پرسابقه در المپیک زمستانی است. کمتر دیداری در این رشته است که بازیکنان دو تیم در آن دست به یقه نشوند. تصویری از تلاش داور برای جدا کردن ملی‌پوشان آلمان و نروژ.

۹. بلندپروازی

مسابقات المپیک زمستانی

رشته اسکی پرش نزدیک به یکصد سال است که از رشته‌های المپیک زمستانی محسوب می‌شود. ورزشکاران آلمان نیز به طور معمول در جمع مدعیان قهرمانی در این رشته قرار دارند. آندراس ولینگر (تصویر)، ملی‌پوش آلمان موفق شد در این رشته به مدال برنز دست یابد. کامیل اشتوخ از لهستان مدال طلا در این رشته را به گردن آویخت.

۱۰. اسکلتون

مسابقات المپیک زمستانی

اسکلتون (Skeleton) که رشته‌ای انفرادی است، با یک سورتمه مخصوص کوچک و در پیست یخی مارپیچ انجام می‌شود. پیست این رشته هزار متر طول دارد و ۱۲ پیچ را شامل می‌شود. اسکلتون در سال‌های ۱۹۲۸ و ۱۹۴۸ و سپس از سال ۲۰۰۲ به بعد در جمع رشته‌های المپیک زمستانی قرار گرفت. لیزی یارنلود از بریتانیا برنده‌ی مدال طلا در رشته زنان در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ بود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۱۰ تصویر دیدنی از مسابقات المپیک زمستانی


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی